Apple dodała nowych kolorów nausznikom Beats Powerbeats2.

 

powerbeats-3
Jeden z anonsów zeszłego poniedziałku jednak uroniliśmy: Apple dodała nowe kolory dla nauszników Beats Powerbeats2.
Czarny, biały, błękitny, zielony i różowy-oto nowe kolory bezprzewodowy nauszników Beats Powerbeats2, które przedstawiła Apple. Oni już postąpili do sprzedaży, zachowawszy cenę na poziomie $200. Nieciężko domyślić się, że nowe barwne warianty w całości są identyczne kolorom paseczków sportowych Apple Watch. Nieobecność drutów u tego modelu również napomyka na ich kompatybilność z zegarem.
Oryginalne nauszniki Powerbeats2 były przedstawione rok temu, wkrótce po ogłoszeniu o tym, że Beats stanie się częścią Apple. Jedyną innością odnowionych modeli jest rozszerzony wybór kolorów.
Co dotyczy bezpośrednio Beats Powerbeats2, to oni różnią się nadmiernymi basami, jak i inne modele tego producenta. Nauszniki bezprzewodowy, podłączają się do iPhone, iPad, a teraz jeszcze i Apple Watch, za pomocą Bluetooth. Mają w komplecie zestaw przemiennych rożków różnych rozmiarów i formy dla najbardziej wygodnego lądowania w uszach.

Rozliczenie Apple z kolei jest całkiem zrozumiałe. Apple Watch mogą zachowywać w pamięci muzykę, a Beats Powerbeats2 mogą być podłączone do zegara za pomocą Bluetooth. Zarysowuje się niezła kombinacja dla uprawiania sportu i w Kupertino to rozumieją.
Zrobić naprawa Beats można będzie w «Gadget Serwis»!