Apple hoduje zdrowych użytkowników.

01-Why-Apple-Obsessed-With-Our-Health-760x355

 

Kiedy sprawa dotyczy wymiaru ilości słonecznego światła, któremu poddaje się użytkownik, Apple Watch potrafi jakoś sprawić się z tym zadaniem. Jednak rywalizować z konkurującymi urządzeniami Smart-Watch od Apple jak długo wątpliwe czy pod siłę. Wśród takich konkurentów znaczą się gadżety dla wymiaru poziomu ultrafioletowego promieniowania, na przykład, Tzoa czy właściwie Smart-Watch Gear S od Samsung. W koreańskim Smart-Watch, nawiasem mówiąc, nie tylko jest wbudowany specjalny czujnik ultrafioletowego promieniowania. Lecz Samsung również proponuje projektantom i specjalny interfejs stosowanego programowania dla stworzenia odpowiednich stosowań.
Warto uwzględniać, że na daną chwilę Apple tylko zaczyna swoją drogę w tym zakresie. Kompania bez znużenia pracuje nad poprawą platformy HealthKit, w odnowionej wersji, której niemało ciekawych właściwości, w tym i funkcji po kontroli nad żeńskim re produktywnym zdrowiem.
05 — Why-Apple — Obsessed — With — Our — Health
Być może i w planie aparatnej składowej Apple Watch jak długo nie tak doskonałe, jak chciało się by producentowi. Jak piszą w The Wall Street Journal, najpierw kompania z Kupertino planowała wyposażyć swój Smart-Watch o wiele większą ilością sensorów. Lecz te plany jak długo są niezrealizowane z szeregu przyczyn. Wśród ich i trudności właściwie z integracją, i konieczność adaptacji gadżetu do trudnych systemów sensorów. A czego tylko popłacało otrzymanie pozwoleń na wymiary podobnych metryk od amerykańskiego Kierowania po kontroli nad produktami i lekarstwami! Samo to, na pewno, typowe problemy, co powstaje przy produkcji podobnych urządzeń dla zakresu lecznictwa. Lecz dla biznesu, który po raz pierwszy zaczyna pracować w tej płaszczyźnie, takie problemy mogą poddać się zbyt poważnymi, tak że do ich decyzji zdarzy się podchodzić stopniowo. Nawet jeśli mowa o technologicznym gigancie niby Apple.
Lecz amerykańska kompania nie pasuje i nie poddaje się. Ona przedłuża aktywnie doskonalić i rozwijać HealthKit. Ta i uwaga do badawczej platformy ResearchKit świadczy o dużych planach producenta Apple Watch na przemianę stosunku swoich użytkowników do ich zdrowia. Teraz przeżywamy okres narodzin i rozwoju nowego urządzenia i związanych z nim inicjatyw. W najbliższej przyszłości Apple będzie przedłużał iść do wytkniętego w tym obwodzie celu-do przekształcenia nas, jej konsumentów, do ludzi, uważnych do swojego zdrowia, to znaczy i doskonalej szych fizycznie.
Zrobić naprawa Apple można będzie w «Gadget Serwis»!