W iOS 9 znalazły pozwolenie wyświetlacza iPad Pro.

11

Beta-version iOS dawno jest uważany za błogi grunt dla poszukiwania informacji o przyszłych zagospodarowaniach Apple. Tak wychodzi i z iOS 9.

Wczoraj pojawiła się informacja o tym, jak może wyglądać wirtualna klawiatura w iPad Pro, a teraz w trop przybył meldunku o możliwym pozwoleniu wyświetlacza 12-calowego mapnika. Sądząc z wszystkiego, Apple rzeczywiście przygotowuje rozszerzenie familii iPad.
Studiując zawartość iOS 9, entuzjaści znaleźli wspomnienie pozwolenia 2732 х 2048 pikselów. Podobne pozwolenie wyraźnie powyżej, aniżeli u któregoś z istniejących mobilnych zagospodarowań Apple. To znaczenie zbiega się z tamtym, które jeszcze w styczniu wspominali specjaliści z DisplaySearch. Wtedy, przypomnimy, mówiło się o tym, że Apple testuje paneli z podobnym pozwoleniem. Spoistość pikselów na cal, przy czym złoży 264 czy 265 ppi.
Wykorzystując istniejące dane, entuzjaści podliczyli, że diagonal wyświetlacza iPad Pro może złożyć 12,93 calu. To również odpowiada istniejącym pogłoskom o pracy wewnątrz Apple nad mapnikiem z diagonalem 12,9 calu. Czekamy jesieni, kiedy, prawdopodobnie, może odbyć się anons nowego mapnika.
Zrobić naprawa Apple iPad Pro można będzie w Guten Service!