Właściciele Apple Watch zetknęli się z niemożliwością odtoczyć przeszywanie

nightstand-watchos2-760x355

Aż Apple Watch ustalają rekord sprzedaży dla nowego zagospodarowania kompanii, użytkownicy cierpią na niemożliwość odtoczyć przeszywanie zegara.

Dotychczas dla Apple Watch wyszła ogółem jedno oficjalna odnowa — watchOS 1.0.1, które przyniosło wsparcie języka rosyjskiego do urządzenia. Jednak na WWDC 15 Apple pokazała, który będzie watchOS 2, a jednocześnie udostępniła projektantom do pierwszej bet-Version odnowy. Oto tu i upłynęła jedno istotna inność zegara od innych mobilnych zagospodarowań kompanii.
Zegar, w odróżnieniu od iPhone, iPad i iPod touch, nie wolno przetłumaczyć do reżimu DFU podręcznymi metodami, żeby odtoczyć oprogramowanie Apple Watch do więcej wczesnej czy prosto stabilnej wersji. Odważni użytkownicy-entuzjaści i projektanci, które pośpieszyły ustalić watchOS 2 i rozstrzygnęły wrócić do wersji 1.0.1, znaleźli się w nieprzyjemnej sytuacji, kiedy rozwiązać ich problem może tylko techniczne wsparcie w oficjalnym sklepie.
Jednak nieobecność kabla dla diagnostycznego złącze zegara, a także ustalona watchOS 2 nierzadko doprowadza do odmowy od gwarancyjnych zobowiązań ze strony Apple. Więc, właściciele zegara wymuszone płacić za wznowienie zdolności do pracy zegara. Próby samodzielnie przywrócić przeszywanie Apple Watch do więcej wczesnego stanu doprowadzają do następnego wyniku:
Wniosek z sytuacji, co złożyło się, jest prosty: dopóki Apple nie zrealizuje poczytalny reżim DFU dla wznowienia Apple Watch i powrotu do poprzednich wersji operacyjnego systemu watchOS, eksperymenty z Beta-version przeszywań lepiej odłożyć. Inaczej wizyta do serwu praktycznie jest nieunikniona.
Naprawa Apple Watch można zrobić w naszym centrum serwisowym