Serwis i naprawa laptopów

Naszym klientom w Warszawie oraz innych częściach kraju możemy zaoferować postawienie dokładnej diagnozy, montaż oryginalnych części, gwarancję na 6 miesięcy i wiele innych przydatnych usług. «Gadget Serwis» przyjmuje zlecenia z każdego miasta, a po wykonaniu usługi szybko dostarcza naprawiony sprzęt. Naprawy notebooków popularnych marek (Apple MacBook, Samsung, Asus, Acer, Dell, HP, Sony, Lenovo, itd.) i ponad 20 innych usług wykonują specjaliści wykorzystujący nowoczesny sprzęt i zaawansowane technologie. Gadget Serwis – serwis laptopów wysokiej jakości.

Serwis i naprawa laptopów

Profesjonalny serwis laptopów

Laptopy to komputery, które stopniowo wypierają stacjonarne maszyny. Jest ich coraz więcej, a w perspektywie kolejnych lat zapowiada się, że będzie ich jeszcze więcej. Producentów laptopów jest również wielu, od dłuższego już czasu coraz więcej firm, które do tej pory produkowały elektronikę, wzięło się za produkcję laptopów. Z różnym skutkiem. Obecnie to właśnie laptopy są najczęściej serwisowanymi urządzeniami elektronicznymi, a dobry serwis Laptopów – taki jak nasz może liczyć na sporą ilość zamówień.

Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że od przeszło dziesięciu lat zajmujemy się serwisowaniem urządzeń elektronicznych oraz to, że posiadamy najwyższej jakości sprzęt, który jest niezbędny do serwisowania urządzeń, to z pewnością jesteśmy jednym z najlepszych wyborów, jeśli chodzi o profesjonalny serwis laptopów.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie, jednak od lat działamy już na terenie całej Polski, poprzez umowy kurierskie oraz stałą reklamę. Działamy jako serwis laptopów w miastach takich jak:

 • Wrocław
 • Warszawa
 • Poznań
 • Kraków.

Dodatkowo, oferujemy możliwość odbioru i odesłania naprawionego już laptopa lub innego sprzętu na terenie całego kraju. Jako solidny serwis laptopów cennik działamy na zasadzie:

 • bezpłatnej, precyzyjnej wyceny, która pozwala udzielić klientowi konkretnych informacji
 • szybkiej wymiany i serwisu urządzenia
 • dostarczenia pełnej gwarancji na usługę oraz wymienione podzespoły
 • pełnej kontroli oraz konserwacji urządzenia.

Serwis laptopów nie tylko w Warszawie

Choć nasza siedziba główna mieści się w Warszawie, nasze szerokie usługi serwisowe oferujemy na terenie całej Polski. Cała procedura jeśli chodzi o:

 • serwis laptopów Wrocław
 • serwis laptopów Poznań
 • serwis laptopów Kraków,

oraz o inne miasta, odbywa się na bardzo podobnej zasadzie. Pierwszym etapem jest odbiór sprzętu przez kuriera, bezpośrednio ze wskazanego przez Państwa miejsca. Później następuje dostarczenie sprzętu do nas, gdzie dokonujemy bezpłatnej usługi diagnostyki sprzętu. Kontaktujemy się z klientem w celu ustalenia dalszych działań. Realizujemy naprawę oraz późniejsze odesłanie sprzętu bezpośrednio do właściciela, zaraz po wykonaniu usługi.

Jako, że serwis laptopów Warszawa jest dostępny bezpośrednio w naszej siedzibie, przygotowaliśmy dla Państwa możliwość szybkiej obsługi poprzez błyskawiczną diagnostykę oraz możliwość wykonania usługi serwisowej na miejscu, co nie jest możliwe w Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu.

Zwracamy uwagę na to, iż każda diagnostyka sprzętu jest u nas bezpłatna i jako chyba jedyny serwis laptopów cennik jesteśmy pod tym kątem w 100% sprawdzeni.

Skuteczna i tania naprawa laptopów tylko u nas

Każdy laptop jest inny, różni producenci stosują różne rozwiązania w komputerach, zapewniając jednocześnie inną konfigurację oraz mając swoje wady, a także zalety, jeśli chodzi o rozwiązania konstrukcyjne. Tym samym, naprawa laptopów nie jest wcale zadaniem prostym, które można powierzyć każdemu. Przede wszystkim bowiem laptopy są urządzeniami kosztownymi. Koszt niektórych przekracza nawet dziesięć tysięcy złotych. Naprawa musi być więc bezpieczna i przede wszystkim skuteczna. Jako, że w całej Polsce ludzie szukają solidnego serwisu, stworzyliśmy  specjalną usługę obejmującą:

Sam transport jest już bezpłatny. Naprawa laptopów przez nasz serwis odbywa się w takich miastach jak:

 • Wrocław
 • Poznań
 • Kraków.

Jest więc możliwa i jest wykonywana na tej samej zasadzie, czyli bezpłatnej diagnostyki, kontaktu z klientem i późniejszego odesłania powierzonego laptopa bezpośrednio do klienta.

Sama naprawa laptopów cennik trwa z reguły do 72 godzin i uzależniona jest od tego, czy konieczna jest wymiana podzespołów.

Jeśli chodzi o ceny, to działamy permanentnie, a każdy nasz klient na naszej stronie może sprawdzić takie usługi jak:

 • naprawa laptopów Wrocław cennik
 • naprawa laptopów warszawa cennik
 • naprawa laptopów poznań cennik
 • naprawa laptopów w Krakowie cennik.

Jak wiadomo naprawa laptopów Kraków cennik może wymagać zastosowania dodatkowych podzespołów, wówczas cena zmienia się w zależności od zastosowanego podzespołu, zawsze jest jednak wcześniej konsultowana z klientem.

Wymiana karty graficznej w laptopie

Rozmyty obraz na ekranie notebooka albo nieczytelna grafika świadczą o pojawieniu się problemu z kartą graficzną. Ostry obraz wysokiej jakości to niezbędny warunek komfortowego i efektywnego korzystania z urządzenia, dlatego należy niezwłocznie zwrócić się do specjalisty w celu usunięcia uszkodzenia. Uszkodzenie nawet jednego elementu karty graficznej wpłynie na jakość obrazu, a czasem może być konieczna jej całkowita wymiana. W każdym przypadku ten rodzaj naprawy wymaga umiejętności i specjalistycznego sprzętu i nie może być wykonywany samodzielnie.

Zapraszamy Państwa do skonsultowania się z Centrum Serwisowym «Gadget Serwis» — nasi specjaliści przeprowadzą wstępną diagnostykę w celu ustalenia przyczyny problemu i szybkiej naprawy notebooka. Najczęstszą przyczyną uszkodzenia jest przegrzewanie się karty graficznej z powodu niewłaściwego działania systemu chłodzenia, który wymaga okresowego czyszczenia (co najmniej raz w roku). Komplikacje w pracy karty mogą być także spowodowane wadą złączy wyjściowych lub uszkodzeniem sygnału do monitora. Dokładną przyczynę można ustalić tylko po szczegółowym zbadaniu urządzenia.

Specjaliści «Gadget Serwis» mają wieloletnie doświadczenie i bezbłędnie ustalą konieczny rodzaj naprawy. To może być wymiana jednej z części składowych procesora wideo notebooka lub całkowita wymiana karty graficznej. Inżynierowie pracują zarówno z zintegrowanymi kartami graficznymi, jak i z kartami dedykowanymi, montowanymi w specjalnym złączu. W pierwszym przypadku wymienia się chip (BGA) za pomocą urządzenia na podczerwień. Jeśli w notebooku jest dedykowana karta graficzna, można wymienić całą kartę lub tylko procesor.

Montujemy oryginalne części zamienne, ale jeśli klient chce zaoszczędzić pieniądze, możemy wybrać ich tańsze odpowiedniki o wysokiej jakości. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji na okres do 6 miesięcy. Efektywność i jakość pracy to główne zasady działania «Gadget Serwis». Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu podanym na stronie internetowej.

Czyszczenie laptopa

W ciągu jednego dnia chłodnica notebooka do dziesięciu razy przepuszcza całe powietrze w pomieszczeniu. Jeśli pracujemy w zapylonym pomieszczeniu, to po jakimś czasie nawet nowy notebook zacznie się zawieszać i pracować powoli. Również w przypadku pracy w idealnie czystych warunkach zaleca się prewencyjne czyszczenie notebooka co sześć miesięcy.

Nagromadzenie pyłu może doprowadzić do poważnych problemów, spowodować przegrzanie i uszkodzenie procesora, karty graficznej i innych ważnych części. W celu uniknięcia dodatkowych kosztów na wymianę drogich części należy regularnie czyścić notebook. Centrum Serwisowe «Gadget Serwis» wykonuje tę usługę szybko, sprawnie i po przystępnej cenie.

Jeśli zauważymy, że chłodnica zaczęła głośniej pracować, notebook włącza się znacznie wolniej, nawet proste programy zawieszają się, obudowa bardzo się nagrzewa, a wewnętrzna temperatura pracy osiąga ponad 70 stopni — to znaczy, że notebook wymaga pilnego czyszczenia.

Zanieczyszczenie pyłem prowadzi do szybkiego zużywania się części składowych płyty głównej, przewodników i półprzewodników, ponieważ urządzenie pracuje przy stale podwyższonej temperaturze. Ponadto tworzą się mikropęknięcia, deformują złącza i połączenia, a to oznacza uszkodzenie elementów sprzętu, szybkie starzenie się i uszkodzenie części. Dlatego tak ważne jest okresowe czyszczenie notebooka z kurzu.

Profesjonalne czyszczenie notebooka obejmuje jego demontaż w celu uzyskania dostępu do wszystkich elementów, czyszczenie chłodnicy i systemów chłodzących, przedmuchiwanie klawiatury w celu usunięcia sierści czy włosów, zastosowanie specjalnych środków ochronnych, wymianę termpadów i pasty termoprzewodzącej, usuwanie tłuszczu i innych zanieczyszczeń, montaż i testowanie po oczyszczeniu. Wszystkie te usługi dostępne są w Centrum Serwisowym «Gadget Serwis». Prosimy o skontaktowanie się z nami — zapewniamy szybkie i efektywne wykonanie usługi .

Wymiana gniazda USB w laptopie

Gniazda USB w notebooku uważane są za najbardziej zużywające się części zamienne urządzenia, ponieważ są często używane i podlegają znacznym obciążeniom. To właśnie poprzez USB podłączane są myszki, słuchawki, nośniki pamięci zewnętrznej i wiele innych urządzeń multimedialnych. Uszkodzenie tego gniazda uniemożliwia prawidłowe działanie notebooka i korzystanie z podłączonych do niego urzadzeń. Niektórzy użytkownicy próbują rozwiązać ten problem samodzielnie, przymocowując podłączone kable na stałe taśmą klejącą, ale może to doprowadzić do pogorszenia się pracy notebooka, na przykład spalenia kondensatorów i innych ważnych części.

W żadnym wypadku nie należy próbować naprawiać gniazda samodzielnie. To zadanie tylko na pierwszy rzut oka wydaje się proste – nieprofesjonalne działania mogą spowodować uszkodzenie innych elementów obudowy. Wymianę gniazda USB należy powierzyć specjaliście, który dokona tego przy pomocy specjalnego sprzętu. Ponadto, w celu identyfikacji przyczyn problemu, nierzadko konieczny jest całkowity demontaż notebooka, co również lepiej zostawić specjalistom. Centrum Serwisowe «Gadget Serwis» przyjdzie Państwu z pomocą. Wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem przeprowadzą wstępną diagnostykę i ustalą listę niezbędnych prac w celu przywrócenia normalnego działania urządzenia. Za zgodą klienta dokonujemy naprawy lub wymiany gniazda USB, dając 6-miesięczną gwarancję dla tej części.

Montujemy zarówno części zamienne oryginalne, jak i tańsze odpowiedniki o wysokiej jakości. Oddziały Centrum Serwisowego «Gadget Serwis» znajdują się w dwóch miejscach Warszawy. Działamy w całej Polsce, korzystając z usług firm kurierskich. Zamówienie można złożyć przez telefon podany na stronie internetowej lub wypełnić formularz on-line. Konsultanci «Gadget Serwis» skontaktują się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Wymiana chipsetu w laptopie

Płyta główna jest «sercem» notebooka i to od niej zależy jakość pracy urządzenia. Powszechną przyczyną nieprawidłowości w pracy płyty głównej jest uszkodzenie chipsetu.

Mostek południowy (South Bridge) to chip, który służy jako kontroler wejścia-wyjścia. Mostek północny (North Bridge) odpowiada za komunikację płyty głównej notebooka z takimi ważnymi elementami, jak procesor, pamięć operacyjna oraz karta graficzna. Wadliwe działanie układu chłodzenia w pomieszczeniach o podwyższonej temperaturze, uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku upadku lub uderzenia to najczęstsze przyczyny nieprawidłowego działania elementów płyty głównej. Wymiana mostka notebooka jest procesem bardzo złożonym, który należy powierzyć specjalistom. Centrum Serwisowe «Gadget Serwis» specjalizuje się w naprawie notebooków od ponad 10 lat.

Notebook wymaga pilnej naprawy, jeśli pojawią się następujące objawy:

 • nie działają gniazda USB lub klawiatura;
 • urządzenie nie wykrywa dysku twardego lub nagrywarki;
 • urządzenie nie włącza się lub co chwilę włącza się i wyłącza;

Te objawy wskazują na uszkodzenie mostka południowego. Brak obrazu na ekranie po włączeniu, płyta główna nie widzi pamięci RAM lub karty graficznej – wszystko to spowodowane jest uszkodzeniem mostka północnego.

Niezależnie od stopnia skomplikowania uszkodzenia chipów płyty głównej, specjaliści z Centrum Serwisowego «Gadget Serwis» szybko naprawią notebook, udzielając gwarancji na zamontowane części. Wymiana mostka wykonywana jest przy użyciu oryginalnych części zamiennych lub ich odpowiedników o wysokiej jakości. Prosimy do nas dzwonić lub złożyć zamówienie usługi za pomocą formularza on-line na stronie internetowej. Można również odwiedzać nasze centra usługowe, które znajdują w dwóch dzielnicach stolicy, aby uzyskać fachową poradę oraz uzgodnić wszystkie szczegóły zamówienia i warunki jego wykonania.

Wymiana matrycy w laptopie

Matryca jest jednym z najważniejszych dla użytkownika elementów notebooka. To za jej pomocą widzimy obraz na ekranie. Współczesny monitor LCD to ekran, który jest wykonany z niewielkiej ilości ciekłego kryształu i ma właściwości optyczne. To skomplikowane urządzenie, którego nie można naprawić. Tylko całkowita wymiana matrycy notebooka może przywrócić działanie notebooka .

Chociaż matryca jest niezawodna, to mechaniczne uszkodzenia spowodowane przez upadek, uderzenie, jak również nieostrożność użytkownika podczas pracy z notebookiem, mogą doprowadzić do jej całkowitego zepsucia. W takim przypadku należy skontaktować się ze specjalistą. Inżynierowie z Centrum Serwisowego «Gadget Serwis» w ciągu kilku godzin wymienią matrycę i notebook zacznie znowu pracować.

Wielu użytkowników błędnie uważa, że notebook z pęknięciami na ekranie jest już nie do naprawienia i że należy kupić nowy sprzęt, a tak na prawdę problem ten można bardzo łatwo rozwiązać. Jeśli na klawiaturze notebooka pozostawiono jakiś przedmiot lub po uderzeniu urządzenia na ekranie pojawią się odpryski lub smugi, notebook można jeszcze uratować. Wymiana matrycy całkowicie przywróci pracę urządzenia.

Popularne marki stosują w swoich modelach notebooków standardowe matryce, więc proces ich wymiany nie wymaga wiele czasu. My montujemy również rzadko spotykane rodzaje matryc notebooków Apple i Sony. Po wykonaniu naprawy inżynierowie Centrum Serwisowego przeprowadzają szczegółową diagnostykę i dopiero wówczas zwracają notebook klientowi. Gwarancja na zamontowane części — do 6 miesięcy.

Można przynieść swój notebook do Centrum Serwisowego (oddziały «Gadget Serwis» znajdują się w dwóch dzielnicach Warszawy) lub skorzystać z dostawy kurierskiej z każdego miasta w Polsce. Usługi można zamówić telefonicznie lub przez Internet. Nasi konsultanci natychmiast skontaktują się z Państwem w celu uzgodnienia szczegółów i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wymiana baterii w laptopie

Główną przewagą notebooka nad komputerem stacjonarnym jest możliwość pracy bez podłączenia do sieci elektrycznej, dzięki czemu z urządzenia można korzystać na wolnym powietrzu i w podróży. To wszystko jest możliwe dzięki baterii akumulatorowej.

Od typu baterii zależy, jak długo notebook może wydajnie pracować bez ładowania. Jeśli Państwo zauważą, że urządzenie szybko traci moc lub bez połączenia z siecią nie pracuje, to znaczy że konieczna jest naprawa lub wymiana baterii. Centrum Serwisowe «Gadget Serwis» wykonuje wszystkie rodzaje napraw komputerów i notebooków, w tym również wymianę baterii.

Nowoczesne baterie akumulatorowe do notebooków mają średnią żywotność nawet do 5 lat. Baterie niklowo-metalowo-wodorkowe wytrzymują do 600 cykli ładowania, baterie litowo-jonowe mają nieco lepsze charakterystyki, ale nie zawsze aktywność korzystania wpływa na żywotność baterii. Przeciwnie, bateria używana tylko od czasu do czasu, zużyje się szybciej. Niektórzy użytkownicy uważają, że wymiana baterii na nową rozwiąże problem efektywności i samodzielnie kupują baterię. A tymczasem przyczyna problemu często nie leży w baterii, tylko w systemie kontrolera notebooka, więc lepiej jest zwrócić się do specjalistów.

Wykwalifikowani specjaliści z Centrum Serwisowego «Gadget Serwis» przeprowadzą diagnostykę w celu wykrycia usterki w działaniu urządzenia i zregenerują lub wymienią baterię. Stosujemy oryginalne części zamienne najbardziej popularnych marek, a także wysokiej jakości odpowiedniki, bliskie oryginałom. Gwarantujemy szybkie wykonanie i wysoką jakość usług. Nasi konsultanci przyjmują zlecenia w oddziale Centrum Serwisowego, telefonicznie lub za pomocą formularza on-line na stronie internetowej. Zapraszamy do korzystania z usług «Gadget Serwis», a Państwa notebook będzie działał jak nowy.

Wymiana gniazda zasilania w laptopie

Z gniazda zasilania korzysta się średnio 3-4 razy dziennie. Jest to jedna z części notebooka, która wytrzymuje duże obciążenia podczas eksploatacji i dość często się psuje. Jeśli notebook ładuje się bardzo wolno lub wcale nie działa ładowane z sieci bez baterii, trzeba jak najszybciej zwrócić się do specjalisty, ponieważ problemy z ładowaniem wpływają na zdolność urządzenia do pracy. Najprawdopodobniej przyczyną problemu jest zepsute gniazdo zasilania, ale w każdym przypadku tylko specjalista będzie w stanie określić dokładnie, co doprowadziło do tej sytuacji. Centrum Serwisowe «Gadget Serwis» oferuje swoim klientom ponad 20 rodzajów usług, wśród których jest wymiana gniazda zasilania.

Chociaż istnieje powszechne przekonanie, że psują się tylko stare urządzenia słabej jakości, gniazdo zasilania może zostać uszkodzone w stosunkowo niedługim okresie eksploatacji notebooka. Wszystko zależy od użytkownika. To może się zdarzyć z powodu nieostrożnego użycia urządzenia, mechanicznego uszkodzenia, spadku napięcia w sieci elektrycznej, zagięcia wtyczki na kablu ładowarki, stosowania niskiej jakości i nieoryginalnych ładowarek, wad produkcyjnych.

Użytkownik może sam stwierdzić usterkę gniazda zasilania na podstawie następujących oznak:

 • stałe przełączanie się trybów zasilania (z akumulatora lub z sieci);
 • notebook ładuje się bardzo wolno;
 • urządzenie działa tylko na baterii;
 • urządzenie niespodziewanie wyłącza się;
 • ładowanie następuje tylko w pewnym położeniu wtyczki.

Po stwierdzeniu co najmniej jednego z wymienionych objawów należy wykonać profesjonalną diagnostykę notebooka w celu ustalenia dokładnej przyczyny usterki.

Praca z wadliwym gniazdem zasilania może doprowadzić do poważnych problemów w pracy urządzenia (uszkodzenie płyty głównej, wypalenie się kondensatorów i kontrolerów) i znacznych kosztów związanych z przywróceniem jego zdolności do pracy. Dlatego należy szybko skontaktować się ze specjalistycznym Centrum Serwisowym. Inżynierowie «Gadget Serwis» przeprowadzą wstępną diagnostykę, a po uzyskaniu zgody klienta wykonają niezbędną naprawę. Wymiana gniazda zasilania wykonywana jest bardzo szybko, a koszt usługi zależy od rodzaju wybranego gniazda. W celu uzgodnienia wszystkich szczegółów zlecenia prosimy o telefoniczny lub osobisty kontakt z naszymi konsultantami w jednym z oddziałów Centrum Serwisowego w Warszawie. Dane kontaktowe «Gadget Serwis» znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Laptop nie ładuje baterii

Użytkownicy notebooków często spotykają się z sytuacją, że bateria ulubionego urządzenia nie ładuje się. Bez ładowania urządzenie może pracować tylko kilka godzin, potem korzystanie z niego jest niemożliwe. Jeśli spotkają się Państwo z podobnym problemem, nie należy wpadać w panikę, tylko jak najszybciej ustalić dokładną przyczynę niesprawności. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu będzie przeprowadzenie profesjonalnej diagnostyki w specjalistycznym Centrum Serwisowym. Eksperci «Gadget Serwis» szybko znajdą przyczynę braku ładowania urządzenia i przywrócą mu pełną sprawność.

Najbardziej prawdopodobne przyczyny braku ładowania to uszkodzenie baterii, ładowarki lub gniazda ładowania. Ładowarka psuje się najczęściej z powodu niewłaściwego zasilania elektrycznego z sieci i skoków napięcia, bateria — przy niestabilnych wskaźnikach napięcia. Samodzielne próby rozwiązania tego problemu są niewskazane — nie należy otwierać baterii i próbować zamieniać w niej ogniw. Nawet jeśli się to uda, trzeba przeprowadzić kalibrację baterii, w przeciwnym wypadku bateria nie będzie się ładować. Należy zwrócić się z tym do specjalistów.

Uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku uderzenia, upadku czy uszkodzonego kabla również mogą spowodować, że notebook nie ładuje baterii. Zdarza się to bardzo często, bo dzięki mobilności i kompaktowości urządzenia zawsze nosimy je ze sobą. W takich warunkach brak ładowania przez 5-8 godzin może zamienić naszego pomocnika w kupę złomu. Dlatego też, jeśli zauważymy, że notebook przestał ładować baterię, należy skontaktować się z Centrum Serwisowym.

Nasi pracownicy Serwisu «Gadget Serwis» przeprowadzą wstępną diagnostykę w celu ustalenia dokładnej przyczyny problemu i szybko zregenerują urządzenie. Naprawiamy większość modeli popularnych marek i możemy zamontować zarówno oryginalne części zamienne, jak i ich odpowiedniki, które pod względem jakości niczym im nie ustępują. Na każdą zamontowaną część udzielamy gwarancji na okres do 6 miesięcy. Nawet jeśli uszkodzenie nie wydaje się poważne, nie należy samodzielnie próbować naprawiać urządzenie. Działania niewykwalifikowanej osoby mogą doprowadzić do poważniejszych problemów w pracy notebooka, a ich usunięcie będzie kosztowało znacznie więcej, niż szybka wymiana gniazda zasilania, baterii lub ładowarki. Specjaliści «Gadget Serwis» odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i udziela porady w sprawie czynności prewencyjnych. Oddziały Centrów Serwisowych znajdują się w dwóch dzielnicach stolicy. Zlecenia na naprawę lub diagnostykę notebooka można składać osobiście w naszym oddziale lub telefonicznie.

Laptop nie włącza się

«Dlaczego notebook nie włącza się i co zrobić w takim przypadku?» — Każdy użytkownik urządzenia zadał sobie to pytanie co najmniej jeden raz. Niezbędne i wygodne urządzenie stało się integralną częścią naszego życia i kiedy się zepsuje, to dla wielu z nas wydaje się to prawdziwą katastrofą. Tylko specjaliści będą w stanie odpowiedzieć, czy to na prawdę jest takie straszne. Specjaliści Centrum Serwisowego «Gadget Serwis» mają wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy komputerów, a po wstępnej diagnostyce mogą wydać fachową opinię na temat możliwości przywrócenia sprawności notebooka.

Jeśli urządzenie nie włącza się, przyczyną może być problem ze sprzętem lub oprogramowaniem. Awaria sprzętu obejmuje uszkodzenie karty sieciowej, uszkodzenie kabla zasilającego spalenie gniazda zasilania lub uszkodzenie baterii. Przyczyną powyższych usterek może być zła jakość zasilania, wahania napięcia, uszkodzenia mechaniczne, wady produkcyjne i inne. Poza tym notebook może się nie włączać z powodu podłączonych do niego urządzeń peryferyjnych (zewnętrzne elementy pamięci, drukarki, słuchawki). Najczęściej problem pojawia się po równoczesnym podłączeniu kilku urządzeń multimedialnych. Można samodzielnie przeprowadzić diagnostykę, kolejno wyłączając urządzenia. Przyczyny awarii sprzętu mogą być ukryte znacznie głębiej. Jeśli po włączeniu urządzenia nie ma w ogóle żadnej reakcji — nie włącza się ekran, nie słychać pracy notebooka i nie świecą się diody LED, które sygnalizują pracę urządzenia — świadczy to o usterce w sieci zasilania płyty głównej. Większości przypadków wadliwego działania płyty głównej nie można usunąć w warunkach domowych.

Uszkodzony przycisk zasilania również może spowodować, że notebook nie chce się włączyć. Przyciski niektórych modeli notebooków mają niestandardowy kształt i umiejscowienie, więc jeśli uważamy, że problem jest w przycisku, należy zwrócić się po fachową pomoc.

Wśród przyczyn związanych z oprogramowaniem, które uniemożliwiają włączenie notebooka, najbardziej prawdopodobną jest błąd w systemie operacyjnym. Problemy z włączeniem urządzenia mogą być również spowodowane nieprawidłowym działaniem wewnętrznego oprogramowania, które steruje sprzętem notebooka – wahania napięcia lub niewłaściwe wyłączenie urządzenia mogą spowodować uszkodzenie systemu BIOS. W celu samodzielnego ustalenia powstania takiego problemu w urządzeniu należy odłączyć ładowarkę czyli wyłączyć zasilanie prądem. To jest konieczne dla przeprowadzenia resetu sprzętowego. Po wyłączeniu wszystkich urządzeń zasilających należy nacisnąć kilka razy przycisk włączenia i przytrzymywać go średnio przez 10 sekund. Ten proces usunie elektryczność statyczną z płyty głównej komputera i przywróci ustawienia fabryczne BIOS-u. Kolejny krok to podłączenie ładowarki notebooka, ale bez wkładania baterii. Jeśli urządzenie włączy sią, to problem został rozwiązany i można włożyć baterię.

Jednak w celu dokładnego określenia problemu w pracy urządzenia lepiej zwrócić się do specjalistów. Specjaliści z Centrum Serwisowego «Gadget Serwis» nieomylnie znajdą przyczynę, z powodu której notebook nie włącza się, i powiedzą, co należy zrobić, aby przywrócić normalne działanie sprzętu. Używamy nowoczesnych urządzeń, stosujemy oryginalne części zamienne. Jeśli klient zechce nieco zaoszczędzić, nasi specjaliści zaoferują mu wysokiej jakości zamienniki z gwarancją do 6 miesięcy. Można osobiście przynieść notebook do oddziału Centrum Serwisowego lub zamówić dostarczenie go do Warszawy z dowolnego miasta w Polsce.

naprawa laptopów

Naprawa laptopa po zalaniu wodą

Wilgoć jest bardzo częstą przyczyną awarii komputera. Życie współczesnego człowieka jest przecież pełne zdarzeń, staramy się nie stracić ani minuty i nawet przerwę obiadową spędzamy przed ekranem komputera lub notebooka. Wystarczy jeden nieostrożny ruch ręki i ciecz wylewa się na klawiaturę, natychmiast dostaje do wnętrza notebooka i może spowodować poważne uszkodzenia.

Wszystkie ciecze są doskonałym przewodnikiem elektryczności. Kawa, herbata czy też krople wody po dostaniu się do środka obudowy powodują liczne zwarcia w układach scalonych. W wyniku tego płyty ulegają awarii z powodu dużego obciążenia. W pewnych warunkach wilgoć sprzyja pojawieniu się elektrolizy. I nawet jeśli płyn nie doprowadził do zwarcia, to wciąż istnieje zagrożenie pojawienia się dość znacznych zakłóceń w pracy płyt i układów scalonych. W większości przypadków naprawa notebooka po przedostaniu się cieczy do środka obudowy związana jest z wymianą płyty głównej i zintegrowanych z nią układów scalonych.

Naprawa laptopów po zalaniu wodą to skomplikowany proces, który mogą przeprowadzić wyłącznie prawdziwi specjaliści w tej branży. Centrum Serwisowe «Gadget Serwis» od dawna specjalizuje się w naprawie takich uszkodzeń i szybko przywraca działanie zalanych notebooków.

Co należy zrobić w pierwszej kolejności w celu zmniejszenia negatywnego wpływu na dalsze działanie notebooka, jeśli urządzenie zostanie zalane wodą? Natychmiast wyłączyć notebook z sieci i wyjąć baterię. To jest warunek konieczny, jeśli chcemy przywrócić urządzeniu życie. Odłączenie od sieci zatrzymuje układ zarządzania energią i zapobiega rozwojowi procesów destrukcyjnych.

Nie należy się spodziewać, że po wysuszeniu urządzenie będzie działać tak jak poprzednio. Natychmiast należy skontaktować się ze specjalistą, który zdemontuje i dokładnie osuszy wszystkie elementy. Szczegółowa diagnostyka w Centrum Serwisowym wykaże, które części są uszkodzone i należy je wymienić. W «Gadget Serwis» w notebooku można zamontować oryginalne części lub wysokiej jakości odpowiedniki. Specjaliści Centrum wszystkie działania uzgadniają z klientem. Dzięki bogatemu doświadczeniu pracowników wysoka jakość pracy jest zagwarantowana. Ponadto, dzięki szybkiej interwencji możemy zachować i przywrócić wszystkie informacje przechowywane na urządzeniu.

Naprawa notebooka po zalaniu wodą wykonywana jest w jak najkrótszym czasie. Zlecenie tej usługi można dokonać osobiście w oddziale Centrum Serwisowego «Gadget Serwis» w Warszawie lub dzwoniąc pod numer telefonu podany w zakładce «Kontakt» na naszej stronie internetowej. Prosimy o kontakt w celu konsultacji — nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji.

Naprawa komputerów

Centrum usług serwisowych «Gadget Serwis» zajmuje się naprawą komputerów. Przeprowadzamy naprawą komputerów od prostego czyszczenia lub antywirusowej profilaktyki do wymiany płyty głównej lub dysku twardego. Do nas przychodzą ludzie do rozwiązania problemów komputerów, Asus, Lenovo, HP i innych marek.
Serwis komputerów i cechy naprawy

 • Usługa czyszczenia układu chłodzenia komputera jest wymagane w przypadku, gdy urządzenie się przegrzewa. Z tego powodu komputer może się sam wyłączać i włączać albo restartować. Aby tego uniknąć, należy kilka razy w roku czyścić komputer. Wtedy naprawa komputera nie trzeba.
 • Profilaktyka antywirusowa komputera musi odbywać się na każdym komputerze. Pomoże to uniknąć problemów z wirusami i usunięciem wszystkiej informacji.
 • Naprawa zasilacza PC jest wymagane, jeśli komputer nie włącza się i nie uruchamia programy. On może podać charakternyj dźwięk o włączeniu, ale nie włącza się. Na początek należy upewnić się, czy nie wystąpiła awaria zasilania i przewodów. Jeśli nie możesz znaleźć domowych problemów i przyczynę tego, dlaczego komputer nie włącza się, przyjdź do nas do serwisu, a my usuniemy awarię.

W naszym serwisie koszt naprawy PC zależy od złożoności uszkodzenia i od wybranych akcesoriów. Jeżeli my nie mamy części na państwa sprzęt, to sprowadzamy ich pod zamówienia. poza tym, każdemu klientu jest dostępna usługa terminowę naprawę i dostawy komputerów. Zadzwoń do nas już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje i wyjaśnienia cenę. Zapraszamy do serwisu w Warszawie, Wrocławie i całej Polsce.