Naprawa Apple Macbook

Sprzęt „Apple” szybko podbił świat, stworzył użytkownikom nowe możliwości i stał się integralną częścią ich pracy, nauki i wypoczynku. Niestety, przy częstym korzystaniu nie da się uniknąć nieprzyjemnych sytuacji: czasem nawet idealne notebooki psują się i wymagają starannego przeglądu przez specjalistę.

Centrum Serwisowe „Gadget Serwis” oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie diagnostyki, naprawy i przeprogramowania każdej linii urządzeń MacBook. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście do pracy są gwarancją jakości i szybkiej regeneracji urządzenia po awarii! Przeprowadzamy kwalifikowane testy notebooków, konfigurację, czyszczenie, a także montaż oryginalnych części zamiennych lub ich zamienników od innego producenta z gwarancją nawet do 6 miesięcy.

W naszym Centrum Serwisowym „Gadget Serwis” można zamówić naprawę notebooków MacBook Pro, wyposażonych w konwencjonalne ekrany lub ekrany Retina. Głównym problemem przy demontażu i diagnostyce takich urządzeń staje się ścisłość przylegania wewnętrznych elementów i brak szczegółowych schematów technicznych. Tylko wykwalifikowany, doświadczony fachowiec będzie w stanie dokładnie oddzielić elementy i przywrócić prawidłową pracę notebooka. Nasz profesjonalizm jest gwarancją, że Państwa „ulubieniec” znajduje się w dobrych rękach!

Od ponad 6 lat dokonujemy napraw MacBook Air – usprawniamy i przywracamy działanie tych ultralekkich i supermocnych przenośnych komputerów. Tylko wysoki poziom wiedzy pozwala nam na „ingerencję” w sprzęt o takim poziomie i na wymianę części zamiennych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy z notebookiem firmy Apple – zapraszamy do odwiedzenia naszych warszawskich oddziałow lub wysłanie do nas urządzenia z każdego miejsca w Polsce za pośrednictwem firmy kurierskiej!

 

naprawa macbook warszawa

Wymiana karty graficznej Apple MacBook

Karta graficzna to niezbędny element każdego komputera, który wizualizuje wszystkie działania procesora na ekran. Problem usterki procesora graficznego (GPU) jest typowy dla notebooków Apple, produkowanych przed 2009 rokiem. Pracownicy Serwisu „Gadget Serwis” pomagają właścicielom MacBooków w wymianie wadliwych lub uszkodzonych chipów NVIDIA, a także w naprawach współczesnych modeli 2010-2012 z procesorem Intel Core i7 i kartą graficzną ATI.

Powinni Państwo natychmiast zwrócić się o specjalistyczną pomoc, jeśli na urządzeniu pojawią się następujące objawy:

 • ekran wyświetla obrazy z pasami, plamami i innymi deformacjami;
 • zmiana gamy kolorystycznej;
 • pojawienie się niebieskiego ekranu i zawieszanie się notebooka;
 • zauważalne utrudnienia w instalowaniu sterowników.

Specjaliści naszego serwisu przeprowadzą szczegółową diagnostykę wewnętrznej zawartości urządzenia i znajdą przyczynę usterki. Jeśli część jest uszkodzona i nie można jej naprawić, trzeba będzie wymienić kartę graficzną Apple MacBooka. Nie muszą się Państwo martwić znaczną ingerencją w pracę notebooka – nasz inżynier fachowo zdemontuje urządzenie przy użyciu sprzętu o wysokiej czułości i zamontuje nową część w ciągu jednego dnia!

Żeby Państwu nie zakłócać zwykłego rytmu pracy, naprawy dokonujemy szybko i sprawnie. Naszym atutem jest posiadanie w magazynie podstawowych części zamiennych firmy Apple oraz ich odpowiedników, które kosztują nieco mniej, ale działają tak samo niezawodnie. Na życzenie klienta zamontujemy wybrane części zamienne i wydamy na nie 6-miesięczną gwarancję.

Nieprawidłowości w pracy karty graficznej spowodowane są uszkodzeniami mechanicznymi, dużymi obciążeniami urządzenia lub przegrzaniem. Jeśli notebook został uderzony, zawilgocony lub był używany przez 24 godziny na dobę do „trudnych” gier wideo o skomplikowanej grafice – należy dostarczyć go do naszego oddziału w celu przeprowadzenia  diagnostyki i zapobieżenia możliwym komplikacjom. Nasze oddziały, znajdujące się w dwóch dzielnicach Warszawy, pracują 6 dni w tygodniu! Nie mogą Państwo dostarczyć sprzętu osobiście? Z każdego miasta można zamówić dostawę kurierską i przesłać notebook do stolicy. Diagnostyka i naprawa wraz z transportem potrwa kilka dni, ale będą Państwo mieli gwarancję jakości i niezawodności usługi Centrum Serwisowego, któremu powierzą swój sprzęt.

 

Czyszczenie Apple MacBook

Kurz i brud osadzają się nie tylko na przedmiotach domowych, ale przez mikroskopijne otwory i złącza dostają się także do wnętrza nowoczesnych sprzętów. Takie „sąsiedztwo” często powoduje zakłócenia w pracy niektórych części notebooka i może w końcu doprowadzić do uszkodzenia całego urządzenia.

Specjaliści firmy „Gadget Serwis” są przekonani, że diagnostyka ogólna i czyszczenie Apple MacBooka będą konieczne w następujących przypadkach:

 • notebook mocno i szybko się przegrzewa (system chłodzenia jest zapchany kurzem i uniemożliwia wylot gorącego powietrza);
 • MacBook pracuje dosyć głośno (zabrudzona lub uszkodzona chłodnica: zwiększone obroty powodują nadmierny hałas podczas pracy);
 • komputer bardzo wolno reaguje na polecenia (przegrzanie twardego dysku z powodu nadmiernego zapylenia prowadzi do zawieszania się i hamowania);
 • MacBook sam się wyłącza (maksymalne przegrzanie prowadzi do wyłączania podczas pracy i wymaga natychmiastowej pomocy w centrum serwisowym).

Szybko i fachowo pomożemy Państwu uporać się z niepożądanymi objawami i przetestujemy urządzenie Apple przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu o wysokiej czułości. Szybka interwencja w naszym Serwisie zapobiegnie poważnym komplikacjom w pracy notebooka, uchroni Państwa przed utratą danych z dysku twardego i wymianą kosztownych części. Producent zaleca regularne przeglądy (1-2 razy w roku) w celu prewencyjnego czyszczenia wewnętrznych podzespołów z kurzu domowego.

Przegląd MacBooka często związany jest z wymianą pasty termoprzewodzącej, która całkowicie wysycha w czasie przegrzania. Jeśli to konieczne, specjalista usunie zanieczyszczenia z łopatek wentylatora i wymieni żelowy wypełniacz. Czasem spotykamy się z przypadkami, kiedy „fizyczne” czyszczenie urządzenia nie wystarcza. Zawieszanie może występować z powodu problemów z systemem operacyjnym, który wymaga dodatkowego „czyszczenia” oprogramowania. Nasz specjalista zainstaluje najnowszą aktualizację systemu, zadba o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych i przeprowadzi ostateczną diagnostykę notebooka, żeby upewnić się co do prawidłowego działania.

 

Wymiana gniazda USB w Apple MacBook

Trudno sobie wyobrazić nowoczesny mobilny sprzęt bez wyjścia USB, za pomocą którego można połączyć urządzenie z pamięcią USB (pendrive), kamerą internetową, drukarką, myszką i innymi akcesoriami. Szczególna wewnętrzna konstrukcja MacBooków sprawia, że w przypadku uszkodzenia USB są bezradne! Uszkodzenie uniwersalnego gniazda  powoduje konieczność  natychmiastowego oddania się pod opiekę wykwalifikowanych specjalistów „Gadget Serwis”. Pomożemy w przywróceniu łączności Państwa notebooka ze światem zewnętrznym szybko i na najwyższym poziomie!

USB na MacBooku nie działa z powodu:

 • uszkodzeń mechanicznych;
 • awarii płyty głównej lub oprogramowania;
 • niekompatybilności podłączonego urządzenia z technologią Mac.

Klienci często zwracają się do nas  w sprawie problemów z funkcjonowaniem USB w wyniku użycia niekompatybilnego sprzętu. Słaby jakościowo i tani czytnik kart pamięci, adapter lub pamięć USB mogą spowodować problemy z MacBookiem, a nawet przyczynić się do znacznego uszkodzenia i zniszczenia całego systemu zasilania.

Najczęstszym problemem jest uszkodzenie mechaniczne. W każdym z naszych oddziałow w Warszawie można dokonać pełnej diagnostyki notebooka uszkodzonego w wyniku upadku lub niewłaściwego użytkowania. Jeśli konieczna będzie całkowita wymiana gniazda USB Apple MacBook – nasi eksperci fachowo zdemontują urządzenie przy użyciu precyzyjnego nowoczesnego sprzętu i wymienią zepsutą część. Na życzenie klienta możemy zamontować oryginalne części firmy Apple lub zaoferujemy tańsze, ale jednocześnie niezawodne odpowiedniki. Po wymianie urządzenie będzie dokładnie przetestowane przez inżynierów dla zapewnienia bezawaryjnej pracy.

Skomplikowana wymiana uniwersalnego portu związana jest z konstrukcją notebooków Apple. Nie można po prostu wziąć dowolnego sprawnego USB i zainstalować go w MacBooku! Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu inżynierów pozwala na przeprowadzanie odpowiednich jakościowo działań, z uwzględnieniem szczególnego  zlokalizowania portu w modelach MacBook Air, MacBook Pro i ich zamocowania na płycie głównej. Dokładnie sprawdzimy notebook i wybierzemy właściwą część zamienną na podstawie takich cech, jak rok produkcji modelu, moc, ekran itd. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące szczegółów technicznych i kosztów  naprawy, z przyjemnością odpowiemy na nie telefonicznie lub na stronie internetowej w trybie on-line.

 

Wymiana chipsetu Apple MacBooka

Zgodnie z cechami konstrukcyjnymi urządzeń Apple, płyta główna MacBooka składa się z kilku elementów, w tym – z mostka północnego i mostka południowego. Problemy z tymi elementami mogą spowodować poważne uszkodzenie notebooka i wymagają wyłącznie specjalistycznej  interwencji.

O nieprawidłowości w pracy płyty głównej świadczy pojawienie się następujących objawów:

 • przy włączaniu urządzenia zapalają się lampy-wskaźniki, wentylator, ale ekran jest czarny i nie słychać pracy dysku twardego HDD;
 • notebook włącza się i niemal natychmiast wyłącza;
 • urządzenie włącza się i restartuje wiele razy pod rząd;
 • nie działa panel dotykowy, przyciski, złącza USB;
 • jakość obrazu na ekranie jest niska lub występuje całkowity brak obrazu;
 • notebook włącza się po wielokrotnych próbach.

W Centrum Serwisowym „Gadget Serwis” wiemy, jak w takich przypadkach pomóc! Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalny zespół inżynierów to gwarancja sukcesu i powód, by skontaktować się z nami bez wahania. Drogie i skomplikowane technicznie urządzenia firmy Apple wymagają specjalnego traktowania! Mamy części zamienne i nowoczesne narzędzia, dzięki którym możemy szybko i skutecznie przywrócić sprawność płyty głównej MacBooków.

W przypadku uszkodzenia mostków każde amatorskie działanie może doprowadzić do niepożądanych skutków i strat finansowych. Po stwierdzeniu usterki powinni Państwo jak najszybciej dostarczyć notebook do jednego z naszych oddziałów w Warszawie osobiście lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Podczas wstępnej diagnostyki przetestujemy urządzenie i poinformujemy Państwa, jakie działania są potrzebne: naprawa czy tylko wymiana chipsetu Apple MacBooka. W przypadku montażu nowych części klient może wybrać oryginalny element lub jego analog o odpowiedniej charakterystyce, który jest tańszy od części firmy Apple. Zapewniamy gwarancję do 6 miesięcy na wszystkie zamienione moduły, niezależnie od ich pochodzenia.

Najważniejsze, żeby pamiętać, że wszystkie usterki związane z mostkami w MacBookach spowodowane są przegrzaniem lub mocnym zanieczyszczeniem wewnętrznych elementów układu chłodzenia. Aby uniknąć uszkodzenia płyty głównej i zaoszczędzić na kosztach generalnej naprawy, zalecamy regularne przeglądy i czyszczenie notebooka przynajmniej raz w roku. Eksperci „Gadget Serwis” w ciągu 2-3 godzin usuną brud i przeprowadzą pełną diagnostykę MacBooka, co znacznie przedłuży jego żywotność!

 

Wymiana matrycy Apple MacBooka

Ciekłokrystaliczne ekrany w MacBooku to elementy najwyższej jakości, które same z siebie psują się rzadko. Bez dodatkowej zewnętrznej „ingerencji” mogą cieszyć użytkowników przez długi czas, jednak mają jedną poważną wadę – nadmierną czułość. Często otrzymujemy do naprawy notebooki, którym przytrafił się „lot” i z hukiem wylądowały na ziemi, ktoś na nich przypadkowo usiadł lub wpadły w zęby domowego futrzaka. Dotyczy to szczególnie luksusowej i kruchej linii notebooków MacBook Air.

Odkształcenie i uszkodzenie matrycy jest nieuniknione, jeśli :

 • została zgięta w wyniku zamknięcia notebooka za róg klapy górnej;
 • powierzchnia klapy górnej została przygnieciona ciężkim przedmiotem;
 • otwarty MacBook doznał silnego wstrząsu;
 • na klawiaturze pozostawiono jakieś drobiazgi (długopisy, pendrive) i nagle zamknięto wieko;
 • urządzenie doznało upadku z wysokości.

Doświadczenie, wiedza i codzienna praca z uszkodzonymi ekranami pozwalają specjalistom „Gadget Serwis” dokładnie zdiagnozować wszelkie uszkodzenia MacBooków Pro i MacBooków Air oraz znaleźć rozwiązania nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Jeśli deformacja jest widoczna i naprawa jest niemożliwa, urządzenie wymaga wymiany matrycy Apple MacBooka. Naprawa rozbitego szkła czasem jest bezcelowa, ryzykowna i kosztowna. Procedura pełnego demontażu matrycy (ekranu) MacBooka i zainstalowanie nowej części to bardzo skomplikowany proces techniczny, który wymaga szczególnych umiejętności. Nie należy wierzyć w chwyty reklamowe o najtańszej i natychmiastowej wymianie wyświetlaczy – takie „oszczędności” mogą w ostatecznym rezultacie kosztować drogo i doprowadzić do przykrych konsekwencji. Urządzenia Apple należy powierzać tylko profesjonalnym serwisom: każdy z naszych warszawskich oddziałów ma niezbędne części zamienne, sprzęt wysokiej jakości i wykwalifikowany personel.

W przypadkach, gdy wieko górne jest nienaruszone, możemy przywrócić pracę notebooka, dokonując prawdziwego „cudu” – wymienić tylko samą ultracienką matrycę LCD. Ta „jubilerska robota” to dowód wysokiego poziomu usług oferowanych naszym klientom. Aby naprawa przeszła bez komplikacji, sprzęt należy powierzać tylko specjalistom: MacBook można dostarczyć do nas osobiście lub wysłać go za pośrednictwem dowolnej firmy kurierskiej. My nie tylko sprawdzimy całe urządzenie, wymienimy lub naprawimy uszkodzenie, ale po zakończeniu prac przeprowadzimy szczegółowy test, upewnimy się, że notebook pracuje prawidłowo, jak nowy, i dopiero wówczas zwrócimy go klientowi, zadowoleni z wyniku swojej pracy!

 

Wymiana baterii Apple MaсBooka

MacBook – to niezbędny sprzęt, służący do rozrywki i pracy, dlatego duża pojemność baterii jest po prostu koniecznością. Niestety, w miarę upływu czasu pojemność baterii obniża się, co prowadzi do skrócenia czasu autonomicznego korzystania z notebooka bez doładowania. Takie „zachowanie” nie jest przyjemne dla użytkownika, więc jeśli zaobserwują Państwo znaczne zmiany w pracy urządzenia, należy skorzystać z fachowej diagnostyki i uzyskać poradę. „Inteligentne” urządzenie może samo ostrzec właściciela, że nadszedł czas zwrócić się do Centrum Serwisowego:

 • szybkie rozładowywanie się baterii;
 • odmowa uruchamiania aplikacji, które wymagają dużej ilości zasobów baterii;
 • pojawienie się ikony usług po najechaniu na „naładowanie baterii” w prawym górnym rogu ekranu.

Specjalistów Serwisu „Gadget Serwis” trudno zadziwić szybkim rozładowywaniem się baterii: co tydzień wymieniamy zużyte baterie na nowe. To żadne zaskoczenie: zgodnie z gwarancją producenta ilość cykli ładowania baterii wynosi od 700 do 1000, co średnio daje 2 lata aktywnego korzystania z MacBooka. Więc nie trzeba się martwić, tylko po prostu przynieść notebook do przeglądu! W ciągu 2 godzin wykwalifikowany inżynier zdemontuje urządzenie, usunie zużyty element i pozostałości kleju, oczyści i zaktualizuje „wewnętrzny świat” notebooka i wstawi nową baterię.

Wymiana baterii Apple MacBook

to prosty, ale raczej pracochłonny proces, wymagający umiejętności technicznych, doświadczenia oraz nowoczesnego sprzętu. Jeśli powierzą nam Państwo taką pracę, mogą być pewni 100%-ego profesjonalizmu i dokładności wykonanej naprawy. Jeśli w miejscu Państwa zamieszkania nie ma licencjonowanego serwisu sprzętu firmy Apple, prosimy przesłać notebook do jednego z naszych warszawskich oddziałów przez firmę kurierską. Przeprowadzimy kompleksową diagnostykę MacBooka, wymienimy baterię i dokładnie przetestujemy urządzenie, aby zapewnić jego prawidłowe działanie. Temat części zamiennych omawiamy z właścicielem osobno: naszym klientom oferujemy zarówno oryginalne części zamienne, jak i wysokiej jakości odpowiedniki, niezawodne, ale nieco tańsze. W rezultacie otrzymają Państwo prawie nowe urządzenie i gwarancję do 6 miesięcy na części zamienne.

 

Wymiana gniazda zasilania Apple MacBook

Przyczyną usterki gniazda zasilania mogą być:

 • silny wstrząs mechaniczny, upadek;
 • nieprawidłowe podłączenie bloku zasilania;
 • stosowanie nieoryginalnej ładowarki niskiej jakości;
 • wahania napięcia;
 • wada fabryczna.

Jeśli Państwo zauważą, że MacBook ładuje się tylko w określonej pozycji lub zupełnie nie reaguje na włączenie zasilania – potrzebna jest natychmiastowa diagnostyka urządzenia w profesjonalnym Centrum Serwisowym. My wiemy, jak pomóc klientom w takich przypadkach! Prosimy dostarczyć notebook do jednego z naszych warszawskich oddziałów osobiście lub zamówić usługę dostawy w firmie kurierskiej. Jeśli podstawowy test potwierdzi ten problem, konieczna może być wymiana gniazda zasilania w Apple MacBooku. Mamy wszystko, co jest potrzebne do naprawy o odpowiedniej jakości: wykwalifikowany personel, nowoczesny, bardzo czuły sprzęt i narzędzia, zapas oryginalnych części zamiennych oraz ich tańszych odpowiedników. Na wszystkie części udzielamy gwarancji na okres do 6 miesięcy, a oprócz tego przeprowadzamy ostateczną kontrolę urządzenia, aby upewnić się, że działa idealne. Jeśli chcą Państwo przedłużyć „życie” MacBooka, nie powinni naprawiać go samodzielnie. Profesjonalna wymiana uszkodzonych części to gwarancja jakości i niezawodnej pracy sprzętu Apple w przyszłości.

 

Apple MacBook nie ładuje baterii

Interesująca i wygodna różnica między komputerami Maс a innymi PC to innowacyjna ładowarka z mechanizmem magnetycznym. Dzięki niej kabel zasilający łatwo przymocowuje się do złącza MagSafe przy pomocy magnesów i bez wysiłku odłącza, jeśli ktoś przypadkowo pociągnie przewód. Taki system często ratuje MacBooka przed upadkiem.

Jednak z upływem czasu nawet urządzenie z logo Apple może się nie ładować i istnieje ku temu całkiem sporo przyczyn. Specjaliści Centrum Serwisowego „Gadget Serwis” zalecają szczegółowe sprawdzenie w warunkach domowych następujących parametrów sprzętu:

 • integralność kabla zasilającego: należy upewnić się, że kabel nie jest uszkodzony, wtyczka jest sprawna, a złącze MagSafe nie ma widocznych uszkodzeń.
 • brak ciał obcych w złączu MagSafe, które mógłby przyciągnąć magnes.
 • zresetowanie kontrolera zarządzania systemem SMC. Aby anulować poprzednie ustawienia, należy: wyłączyć MacBook korzystając z menu, podłączyć MagSafe, równocześnie nacisnąć i przytrzymać przez 4 sekundy 4 klawisze na klawiaturze (Shift+Control+Option i Power), włączyć notebook.

Jeśli samodzielna regulacja nie da rezultatu, należy szukać profesjonalnej pomocy. Nasi specjaliści przeprowadzą gruntowne testowanie urządzenia, a zwłaszcza bloku zasilania. Problem może być zarówno w samym adapterze, jak i w zasilaczu. Posiadamy urządzenia o wysokiej czułości i specjalistyczne narzędzia, które pozwalają nam dokładnie zlokalizować „słabe” punkty MacBooków i szybko zlikwidować problem. W jak najszybszym czasie naprawimy uszkodzone elementy, a jeśli to będzie konieczne – wymienimy uszkodzone części na nowe, oryginalne lub alternatywne. W rezultacie otrzymają Państwo całkowicie sprawne urządzenie i gwarancję do 6 miesięcy na części zamienne. Apple MacBook nie ładuje baterii, a Państwo nie mieszkają w Warszawie? Przyjmujemy zlecenia z całej Polski i naprawiamy urządzenia Apple dostarczane przez wszystkie firmy kurierskie.

 

Apple MacBook nie włącza się

Elektronika marki Apple może pochwalić się wysoką jakością części i montażu, ale nigdy nie ma 100%-ej gwarancji, że nie przydarzą się usterki. Specjaliści Serwisu „Gadget Serwis” codzienne naprawiają MacBooki, które nie włączają się lub mają inne defekty.

Główne przyczyny, z powodu których Apple MacBook nie włącza się:

 • zawilgocenie obudowy (woda, kawa i inne ciecze);
 • silne uderzenie, upadek;
 • przegrzanie (upał, bezpośrednie światło słoneczne, zanieczyszczony układ chłodzenia notebooka)
 • podłączenie urządzeń innych producentów;
 • brak zasilania, uszkodzona ładowarka i bateria;
 • konieczność zrestartowania systemu lub skonfigurowania procesora;
 • problemy z płytą główną (uszkodzony jeden z mostków).

Wszystko, co można zrobić w warunkach domowych, to próba ponownego uruchomienia notebooka zgodnie z instrukcją, ale pod warunkiem, że nie jest on zalany cieczą. W pozostałych przypadkach jedynym poprawnym rozwiązaniem będzie zwrócenie się do wykwalifikowanego specjalisty. W każdym z naszych warszawskich oddziałów zawsze udzielimy szczegółowej porady, przeprowadzimy diagnostykę urządzenia i naprawimy uszkodzone elementy. Wieloletnie doświadczenie w pracy z urządzeniami Apple i nowoczesny sprzęt pozwalają nam szybko zidentyfikować problem i naprawić notebook skutecznie i z gwarancją sukcesu!

Nie należy powierzać drogiego sprzętu wątpliwym „specom”: szczególne cechy konstrukcyjne MacBooków wymagają też szczególnej wiedzy i narzędzi. W celu zdjęcia obudowy po mocnym uderzeniu lub zalaniu nasi specjaliści używają urządzenia do podgrzewania kleju i ostrożnego wyjęcia poszczególnych modułów. Oprócz ogólnej diagnostyki możemy ustawić system operacyjny, usystematyzować informacje, pobrać niezbędne sterowniki i aplikacje, a także przeprowadzić końcowe testowanie przed oddaniem notebooka. Naprawa w profesjonalnym Serwisie to gwarancja pracy Apple MacBooka przez długie lata.

 

Naprawa Apple MacBook po zalaniu wodą

Jeszcze trochę czasu, a producenci Apple stworzą nową linię notebooków, które nie boją się wilgoci i mogą pracować pod wodą! Ale tymczasem sprzęt źle znosi zalanie cieczą wnętrza obudowy i w takich sytuacjach wymaga natychmiastowej interwencji. Usunięcie pozostałej wilgoci na własną rękę za pomocą domowej suszarki do włosów lub wentylatora jest niemożliwe: takie działania mogą nawet pogorszyć stan urządzenia. Jeżeli klawiatura została zalana kawą, wpadł do wanny lub zamókł na deszczu, należy jak najszybciej dostarczyć MacBook do autoryzowanego Serwisu!

Specjaliści Serwisu „Gadget Serwis” są przekonani, że wilgoć jest największym wrogiem notebooka, więc nie można zwlekać z diagnostyką! W przypadku rozlania cieczy na urządzenie należy je natychmiast wyłączyć, odłączyć od sieci i, o ile to możliwe, wyjąć baterię.

O uszkodzeniu notebooka pod wpływem wilgoci mogą świadczyć:

 • niepracujące elementy zewnętrzne – klawiatura, panel dotykowy;
 • jednoczesne wciskanie klawiszy (klawisze trwałe), nieprawidłowe wyświetlanie symboli na ekranie;
 • zawieszanie się programów;
 • długi czas ładowania lub pełna awaria baterii;
 • niemożność włączenia urządzenia lub wyświetlenia obrazu na ekranie.

Podstawowa diagnostyka urządzenia podpowie specjaliście dalsze kroki: w 30% przypadków możemy uratować sprzęt, ostrożnie wysuszymy wszystkie wewnętrzne elementy. W zależności od tego, jaka ciecz i w jakiej ilości przeniknęła do notebooka, określamy stopień złożoności pracy. W niektórych przypadkach naprawa Apple MacBooka po zalaniu wodą wymaga wymiany podstawowych modułów.

Aby nie zakłócić Państwu normalnego rytmu pracy i wypoczynku, diagnostykę i naprawę wykonujemy szybko, sprawnie, z gwarancją do 6 miesięcy na nowe części. Zawsze oferujemy klientom wybór części przed wymianą: mogą to być oryginalne elementy Apple lub ich wysokiej jakości odpowiedniki – tańsze, ale niezawodne. Mamy oddziały w dwóch miejscach Warszawy, przyjmujemy naprawy MacBooków z całej Polski. Jeśli chcą Państwo osiągnąć doskonały rezultat za rozsądną cenę – prosimy wysłać swoje urządzenie pocztą kurierską.

Naprawa drogiego sprzętu w wykwalifikowanym Centrum Serwisowym to klucz do uzyskania dobrego wyniku i oszczędności. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa Apple MacBook działał jak nowy!