Serwis i naprawa iPad 2

Rodzaje napraw iPad 2Cena
Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad 2380
Wymiana szybki (szkła, dotyku) iPad 2180

Naprawa Apple iPad 2 w Warszawie i Polsce

Tablety Apple drugiego pokolenia cieszą się dużą popularnością do tego dnia, mimo to, że dawno pojawiły się nowsze modele. Nie utraciły swojej aktualności i usługi remontu iPad 2. Przeciwnie, jeśli użytkownik chce zachować swój gadżet w dobrym stanie, jemu zdarzy się odwołać się do dobrego, wykwalifikowanego eksperta. Akurat tacy fachowcy pracują w kompanii «Gadget Serwis».

Wykonujemy dowolne naprawcze usługi:

  • wymiana obudowy;
  • wymiana przycisku regulacji głośności;
  • wymiana szkła i ekranu;
  • wymiana przedniej i głównej kamer;
  • wymiana baterii i głośników;
  • naprawa gniazd ta inne usługi naprawcze.

Serwis i naprawa iPad 2

 

Jeśli przyjmujemy na remont tablet, który miał kontakt z wilgocią alboż padał z dużej wysokości, to najpierw przeprowadza się kompleksowe testowanie wszystkich elektronowych systemów gadżetu. Przy czym okazują się wszystkie uszkodzenia. W podobnych sytuacjach ta procedura jest po prostu potrzebna.

Nigdy nie przybiegamy do chałupniczych metod. W naszych centrach remont iPad 2 przeprowadza się z dotrzymaniem wszystkich reguł i standardów. Fachowcy mają pod ręką wszystko co jest potrzebne – odpowiednie współczesne narzędzia i oryginalne detale. Urządzenia, odremontowane u nas, będą służyły wam jeszcze wiele lat.

 

Wymiana szyby (szkła) iPad 2

Szkło iPad 2 – jest najważniejsza i, w tym że czasie, sama wrażliwa część tabletu. Grubość szkła ekranu oblicza się w mikrometrach, toż on może ucierpieć nawet przy spadku ze znikomej wysokości. Poza tym, rujnacja szkła tabletu jest możliwa przy trwałej eksploatacji urządzenia. Drobne pęknięcia i draśnięcia, co pojawia się podczas użycia gadżetu, z czasem obniżają czułość sensora. Nie wykluczono uszkodzenie szkła i przy trafieniu pod jego obudowę drobnych części obcych pochodzeń. U niektórych użytkowników może powstać pokusa wykonać zamianę samodzielnie, jednak nic dobrego w tej idei nie ma. Remont może być skomplikowany wskutek obecności nierówności na powierzchni, do której przylega szkło. Żeby odnowić zdolność do pracy urządzenia, lepiej odwołać się do fachowców. Dla przeprowadzenia zamiany szkła iPad 2 potrzebne specjalne narzędzia i dobre przyzwyczajenia. Fachowiec zdejmie uszkodzone szkło i ustali nowe, zawczasu wydaliwszy spod korpusu reszty szkła.

Zamiana szkła w naszym serwisie nie zajmie dużo czasu. Nasz fachowiec usunie uszkodzenie szkło w ciągu 60 minut, i znów potraficie korzystać ulubionym gadżetem.

 

Wymiana ekranu iPad 2

Z problemem złamanego ekranu iPad 2 nasi fachowcy zderzają się stale. Z reguły, takie uszkodzenie powstaje zza trafienia pod korpus tabletu wilgoci alboż przy spadku urządzenia z dużej wysokości, jednak mogą być i inne przyczyny. Na przykład, ekran może odmówić zza naruszenia funkcjonalności wideo chipu. Dla każdej z tych sytuacji są charakterystyczne swoje właściwości.

Eksperci w obwodzie remontu mobilnych urządzeń twierdzą, że podejście do rozwiązania takiego problemu wyznacza się okolicznościami, toż o samodzielnym remoncie można i nie myśleć. Jeśli wam jest drogi wasz tablet – lepiej nie ryzykować. Z wykonaniem tej skomplikowanej i odpowiedzialnej pracy sprawią się fachowcy centrum serwisowego «Gadget Serwis». Dla przeprowadzenia zamiany ekranu iPad 2 nasz ekspert wykorzystuje wszystko, że potrzebne: prawidłową technologię, specjalne narzędzie, oryginalne części zamienne i, zwyczajnie, przyzwyczajenia, nabyte za lata praktyki. Taka procedura wykonuje się w ciągu 40-60 minut, toż nie będzie potrzebne długo czekać.
Przy powrocie gadżetu klientowi wydajemy gwarancję na ustalone części zamienne. Jeśli u raptem powstaną jakiekolwiek problemy z nowym wyświetlaczem – odwołaj się do naszego managera.

 

Wymiana baterii iPad 2

Jak i wiele innych uszkodzeń tabletów, uszkodzenie akumulatora może być wezwane przez wilgoć, co przeniknęła pod korpus czy potężnym fizycznym działaniem, jednak w większości wypadków odmowa baterii jest porównywalna ze znoszeniem. Za lata użycia akumulator traci zdolność do gromadzenia energii i jego należy zmieniać.

Na pierwszy rzut oka może okazać się, że nic prostszego, aniżeli zamiana baterii iPad 2 i być nie może, lecz to niezupełnie tak. Żeby zdjąć stary akumulator i ustalić na jego miejsce nowy, trzeba będzie częściowo rozebrać tablet. Bez specjalnego narzędzia zrobić to akuratnie nie wyjdzie, toż nie warto zajmować się remontem samodzielnie.

Prawie dziennie do nas postępują tablety z taką baterią. Pracujemy w zakresie remontu gadżetów Apple już więcej 10 lat. Takie doświadczenie pozwala naszym wykwalifikowanym fachowcom wykonać zamianę baterii iPad 2 szybko i, że właśnie główne, jakościowo.
Fachowiec ustali nowy, oryginalny akumulator w ciągu 30 minut, toż potraficie zabrać swój tablet praktycznie od razu. Przy czym będzie obowiązkowo wydany gwarancyjny talon.

 

iPad 2 się nie włącza

Z tym problemem zderzają się wiele osób, i to nic dziwnego. Jest jest spłatany bardzo skomplikowano, toż przy powstaniu najmniejszych uszkodzeń wewnętrzna elektronika może dać usterkę i urządzenie się odłączy. Przewidzieć przyczynę uszkodzenia w takiej sytuacji niemożliwie. Liczne elektronowe elementy tabletu są ciasno wzajemnie powiązane między sobą, toż problem może chować się w którymś z nich. Jedyne, co może zrobić użytkownik – spróbować ładować gadżet za pomocą innej ładowarki. Jeśli to nie da wyniku, zdarzy się odwołać się do fachowców. W centrum serwisowym obsługa gadżetu rozpocznie się z kompleksowej diagnostyki. Najpierw specjaliście sprawdzą baterię i kontroler ładowania. Jeśli okaże się, że iPad 2 nie włącza się wskutek uszkodzenia jednego z tych elementów, ambarasów z remontem nie powstanie.
Jeśli że wyjaśni się, że przyczyna uszkodzenia jest głębsza, zdarzy się w całości rozbierać tablet i testować wszystkie funkcjonalne elementy. Fachowcy «Gadget Serwis» zderzają się z takimi wypadkami dosyć często. Na przeprowadzenie tej pracy może pójść od kilku godzin do kilka dni, jednak w dowolnym razie, bądźcie pewne, usuniemy wszystkie uszkodzenia i przywrócimy tablet do życia.

 

iPad 2 się nie ładuje

Jeśli powstał taki problem, to najpierw sprawdź zdolność do pracy ładowarki. Jeśli sznur jest sprawny, lecz bateria nie ładuje się, zdarzy się odwołać się o pomocy do fachowców serwisowej obsługi.

Nasi specjaliście często zderzają się podobnym problemem. Według ich słów, istnieją dwie główne przyczyny tego, że iPad 2 się nie ładuje. Pierwsza i najbardziej rozpowszechniona – jest uszkodzenie baterii. Być może, za lata eksploatacji tabletu akumulator utracił zdolność do gromadzenia energii i jego należy zamienić. Druga rozpowszechniona przyczyna – jest uszkodzenie kontrolera ładowania. Ten element odpowiada za dostarczenie elektrycznym prądem wszystkich systemów gadżetu. Jeśli wyjaśni się, że kontroler ładowania nie funkcjonuje, zdarzy się jego zamienić. We wszystkich innych wypadkach remont istotnie się komplikuje. Ekspertom należy szukać uszkodzenie w innych elementach, które znajdują się w samym sercu urządzenia.

Wykonanie takiej pracy lepiej ufać fachowcowi wysokiej kwalifikacji. Jeśli powstał taki problem – odnieś tablet do nas. Odremontujemy jego szybko i jakościowo, a także wydamy gwarancję na ustalone części zamienne.