Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad 3

Jeśli u iPad 3 zniknęł obraz czy podświetlanie ekranu, Państwu jest potrzebna wymiana ekranu (wyświetlacza) na iPad 3. Prosimy zwrócić uwagę na te, że w tym modelu, przy wymianie dowolnego detalu, istnieje wysoka wiarygodność zaszkodzić szkło, ponieważ ono szczelnie klei po obwodzie. Lecz nie trzeba martwić się, przez nasze centrum serwisowe przeszła duża ilość iPad, dzięki czemu specjaliście Guten Service otrzymały ogromne doświadczenie odklejania szkła nie nadwerężając jego.
Wszystko, co potrzebne zrobić, to doprowadzić tablet do naszego centrum serwisowego czy skorzystać się z usług naszego kuriera, który szybko i bezpiecznie dostarczy iPad 3 do nas i (czy) przywróci wstecz. Fachowcy centrum serwisowego Guten Service szybko i jakościowo zamienią ekran, żeby Państwo mogli znów rozkoszować się pełną pracą tabletu. Wymiana szkła (ekranu dotykowego) na iPad 3 u nas wykonuje się za najniższą ceną.
Nie próbujcie własnymi rękami wymienić ekran (wyświetlacz) na iPad 3, dla tego żeby to zrobić, jest potrzebne doświadczenie i drogi sprzęt, w czym potraficie przekonać się, obejrzawszy nasze foto-lekcje.
10041pl