Serwis i naprawa iPad 4

Rodzaje napraw iPad 4Cena
Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad 4380
Wymiana szybki (szkła, dotyku) iPad 4200

Naprawa Apple iPad 4 (Retina) w Warszawie i Polsce

Serwis i naprawa iPad 4

 

Trwały korpus pewnie broni wewnętrzną strukturę iPad 4 (Retina) od uszkodzeń, lecz nie ochroni kruchą elektronikę na całe 100%. iPad może utracić zdolność do pracy z kilku przyczyn:

 • trafienie pod korpus wilgoci czy kurzu;
 • okazyjne mechaniczne uszkodzenia, otrzymane wskutek niebacznego korzystania;
 • produkcyjny brak czy znoszenie elementów urządzenia.

Remont iPad 4 – jest zadanie skomplikowane i marudne, toż nie warto próbować samodzielnie odremontować tablet. Odwołajcie się do jednego z naszych centrów serwisowych, specjaliście, którego sprawią się z dowolnym uszkodzeniem ogółem za kilka godzin. Proponujemy 15 usług remontu iPad. Do tego że, potraficie wybrać, na podstawie których akcesoriów montażowych czynić wznowienie pracy gadżetu – oryginalnych czy bliskich za jakością. Po wykonaniu remontu, nadamy gwarancję całą dokonaną pracę i ustalone części zamienne. Zrobić remont iPad 4 (Retina) możemy z rejonów Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Jeśli nie chcecie naprawić iPad 4 (Retina) w wątpliwym serwisie czy jesteście nie pewni w kompetencji specjalistów znajdujących się w m. Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych miastach, możecie śmiało nadać iPhone do dowolnego naszego centrum serwisowego przez logistyczną kompanię.

 

Wymiana szyby (szkła) iPad 4 (Retina)

Wyświetlacz iPad 4 pewnie jest obroniony szkłem, które wykonuje nie tylko ochronną funkcję. Dla zmniejszenia ogólnych gabarytów urządzenia projektanci zmontowali ekran i szkło do jedynego komponentu.
Wygoda pracy z tabletem bezpośrednio wyznacza się jego zdatnością do użytku, i uszkodzenia szkła dostawia użytkownikom szereg niewygód.

Przyczyny uszkodzenia szkła iPad 4:

 • nieostrożne korzystanie i nieobecność ochronnego pokrowca. Tablet pada czy szkło się drapie;
 • pęknięcie od mechanicznej deformacji korpusu – pierwszy czas zachowuje się funkcjonalność tabletu, lecz później będzie potrzebny poważny remont;
 • mniej rozpowszechniona przyczyna uszkodzenia – jest działanie wysokiej temperatury i tak dalej.

Bądźcie przygotowane do tego, że uszkodzone szkło to nie jest jedyna przyczyna wymiany szkła iPad 4. Naruszenie całości korpusu spowoduje trafienie do środka urządzenia kurzu. Fachowcy «Gadget Serwis» pomogą szybko usunąć powstały problem. Przed przeprowadzeniem pracy przeprowadzimy rzetelną diagnostykę gadżetu i wyznaczymy wszystkie uszkodzenia. Chcesz odnowić pracę iPad maksymalnie szybko? Skorzystaj się usługą pilnego remontu!

 

Wymiana ekranu iPad 4 (Retina)

Uszkodzenie ekranu iPad – jest częste uszkodzenie, które w pewnych wypadkach może potrzebować zamiany kilku części zamiennych, nawet jeśli zewnątrz funkcjonalność gadżetu jest nie jest poruszona.
Pierwsze oznaki, tego, że jest potrzebna zamiana ekranu iPad 4 :

 • naruszenie odtwarzania kolorów, odcienie są nienaturalne i wyblakłe;
 • obraz czasami zgina, pojawiają się ciemne plamy czy punkty, co świeci się stale;
 • wyświetlacz nie włącza się, jest nieobecne podświetlanie.

Wam potrzebny pilna zamiana ekranu iРad 4? Fachowcy «Gadget Serwis» sprawią się z tym zadaniem ogółem za kilka godzin.
Przewagi remontu w «Gadget Serwis» :

 • wykwalifikowani specjaliście i obecność współczesnego sprzętu;
 • użycie jakościowych akcesoriów montażowych: oryginalne części zamienne czy maksymalny poziom jakości;
 • kompleksowe testowanie urządzenia przed remontem, i cykl sprawdzających wypróbowań po zakończeniu pracy;
 • na wznowienie pracy gadżetu średnio wymaga się jeden dzień;
 • gwarancja na wszystkie ustalone detale.

 

Wymiana baterii iPad 4 (Retina)

Zamiana baterii może być potrzebna w takich wypadkach:

 • czas autonomicznej pracy gwałtownie się skracał;
 • zmniejszył się czas ładunku akumulatora;
 • tablet nie włącza się czy włącza się tylko przy podłączaniu ładowarki;
 • akumulator niespodziewanie zwiększył się w rozmiarach, jak gdyby się rozdymał;
 • deformowała się tylna ochronna przykrywkatabletu.

Wiele właścicieli są pewne, że łatwo sprawią się z zamianą akumulatora samodzielnie. Z reguły, to tylko doda pracy ekspertom centrum serwisowego. Nawet po to, żeby zdjąć akumulator, nie mówiąc już o to, żeby otworzyć korpus tabletu, jest potrzebne specjalne narzędzie i dobre praktyczne przyzwyczajenia. Samodzielny remont może doprowadzić do połamanego korpusu, oderwanych trenów i innych usterek.
Fachowcy «Gadget Serwis» mają wysoką kwalifikację i duże praktyczne doświadczenie. Nasi eksperty po remoncie łatwo zamienią akumulator, co zrobił się nieprzydatnym, i w całości odnowią pracę gadżetu. Poprzednia diagnostyka pozwoli ujawnić wszystkie możliwe uszkodzenia i przeprowadzić remont iPad maksymalnie efektywnie.

iPad 4 się nie włącza

iPad 4 przestał się włączać? Przed tym jak odnieść tablet na remont, spróbuj wyjaśnić, co stało przyczyną uszkodzenia. Być może, miało miejsce trafienie wilgoci do urządzenia czy iPad upadł na twardą podłogę. To kilka skróci czas diagnostyki, lecz w dowolnym razie w naprawczych centrumach «Gadget Serwis» będzie przeprowadzony pełny cykl diagnostyki urządzenia.
Uszkodzenia przez które iPad 4 nie włącza się :

 • wyszedł z ustroju kontroler ładowania. To uszkodzenie nie zależy od działań właściciela, lecz dla jego usunięcia trzeba dużo czasu;
 • nie ma kontaktu w trenie ładowania. To tak zwany «dolny tren», właśnie trafienie wilgoci najczęściej służy przyczyną zguby kontaktu. Albo spadek gadżetu;
 • jest niesprawne gniazdo podłącznia. Przyczyny powstania – taż sama wilgoć czy mechaniczne uszkodzenie kontaktowej grupy gniazda.

Wykwalifikowani fachowcy, co mają konieczne wiedzę i praktyczne przyzwyczajenia, współczesny specjalistyczny sprzęt, akcesoria montażowe wyższej jakości — są to przewagi naszego centrum serwisowego. Otrzymaj konsultację naszych fachowców już dziś!

 

iPad 4 się nie ładuje

iPad 4 nie reaguje na podłączanie ładowarki? Przede wszystkim, zatrzymacie wszystkie aplikacji, uruchomione na tabletu. I na koniec diagnostyki spróbujcie podłączyć iPad do komputera. Jeśli nie ma żadnej reakcji to należy odnieść tablet do najbliższego biura «Gadget Serwis». Nasi doświadczeni specjaliście z lekkością sprawią się z usunięciem dowolnych uszkodzeń. Mając cały konieczny sprzęt, wykorzystując gatunkowe urządzenia dla diagnostyki i pewne akcesoria montażowe dla wznowienia – gwarantujemy jakościowy remont gadżetów.
Przyczyny powstania uszkodzenia :

 • iPad 4 może nie ładuje się przez nieobecność elektrycznego łączenia: utleniały się kontakty gniazda;
 • skomplikowany wypadek –skok prądu unieruchomił kontroler ładowania. Z reguły, ładowarki też łamią się przy usterkach w prądzie;
 • tren ładowania jest niesprawny. Wyznacza się przy diagnostyce w centrum serwisowym.

Główna przewaga remontu w naszych serwisowych centrach – jest rzetelne badanie funkcjonalności urządzenia, co pozwala ujawnić przyczynę uszkodzenia, i przeprowadzenie diagnostyki po remoncie. Dla wznowienia gadżetu mogą być wykorzystane oryginalne części zamienne czy ich jakościowe kopie. Chcesz istotnie obniżyć koszt remontu iPad? Wybieraj pewne analogi detali Apple. Poza tym, nadajemy gwarancję na dokonaną pracę i ustalone części zamienne.