Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Serwis i naprawa iPad Air 2

Udoskonalona wersja "jabłkowego" tabletu iPad Air 2 potrzebuje takiego samego troskliwego odejścia i stosunku, jak i jego poprzednik. Jeśli gadżet spadł czy zmókł – remont iPad Air 2 jest nieunikniony. Pewne zagrożenie dla tabletu również przedstawiają niezgodne ładowarki i piracki (nielicencyjny) soft.

[table id=28 /]

 

Naprawa Apple iPad Air 2 w Polsce

Nasze centrum serwisowe przyjmuje na remont wszystkie pokolenia tabletów od Apple. W szczególności, specjalizujemy się na wznowieniu iPad Air 2 różnej trudności:

  • wymiana akcesoriów montażowych – lutowanie chipsetów;
  • czystka i wznowienie po trafieniu wilgoci.

Terminy przeprowadzenia remontu zależą od trudności uszkodzenia, obciążenia naszych ekspertów i obecności koniecznych części zamiennych. Na usunięcie znikomych defektów zazwyczaj odchodzi nie więcej 3 - 4 godzin. Nasza kompania pokrywa wydatki na dostawę iPad do naszego centrum serwisowego i wstecz klientowi po przeprowadzeniu napraw iPad albo diagnozy. Jeśli nie chcecie naprawić iPad w wątpliwym serwisie czy jesteście nie pewni w kompetencji specjalistów znajdujących się w m. Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych miastach, możecie śmiało nadać iPad do dowolnego naszego centrum serwisowego przez logistyczną kompanię.

 

Naprawa Apple iPad Air 2 w Warszawie

Remont iPad Air przeprowadza się z użyciem współczesnego sprzętu, specjalnych narzędzi i oryginalnych akcesoriów montażowych od Apple. Przy konieczności, nasi specjaliście pomogą wam dobrać dostępne analogi oryginalnych detali. Wszystkie używane części są certyfikowane i mają gwarancję. Potrzebujesz fachowej porady? Skorzystaj z czatu online na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z najbliższym biurem "Gadget Serwis". Zrobić remont iPad możemy z rejonów Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

 

Wymiana szyby (szkła, dotyku) iPad Air 2

Szkło jest jeden z bardzo czułych elementów tabletu iPad Air 2. Jak i w innych Apple – urządzeniach ostatnich pokoleń, ochronne szkło i wyświetlacz gadżetu są jednolitym detalem. Toż, jeśli będzie potrzebna wymiana szkła iPad Air 2, zmieniać zdarzy się wszystkie części zamienne jednocześnie. W "Gadget Serwis" uszkodzone szkło tabletu zamienią ogółem za dzień. Na żądanie Pastwa, wymianę szkła iPad Air 2 przeprowadzą z użyciem części zamiennych od Apple czy dostępnej kopii oryginalnego detalu. Na wszystkie dokonane prace i ustalone detale nadaje się gwarancja do 6 miesięcy.

Dostępne ceny i gwarancje jakości Nasze centrum serwisowe proponuje najkorzystniejsze warunki obsługi tabletów iPad:

  • rzetelna diagnostyka i konsultacje fachowców;
  • usługa pilnego remontu i dostawy tabletu po Warszawie.

Żeby wymienić szkło iPad Air 2, odwołacie się do jednego z naszych centrów serwisowych. Adres najbliższego biura "Gadget Serwis" znajduję się w rozdziału "Kontakty". Już skorzystały się w naszych usług? Wtedy obowiązkowo zostawcie opinię.

 

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad Air2

Jedna z najpopularniejszych usług naszego centrum serwisowego jest wymiana ekranu iPad Air 2. Dosyć jednego razu pechowo wpuścić tablet czy po prostu nosić jego bez pokrowca, i bez zamiany ekranu iPad Air 2 Państwu się nie obejść.

Przyczyny wymiany ekranu iPad Air 2 Przy niestarannym zachowaniu głównym problemem właściciela "jabłkowego" tabletu stają się liczne draśnięcia i drobne piknięcia. Przy czym zamienić zdarzy się i ekran, i szkło, ponieważ oni są jednolitym detalem. Do tego że, ciosy przy spadkach, trafienie wewnątrz urządzenia wilgoci czy kurzu są bogate poważniejszymi skutkami: usterkami w pracy sensorowego ekranu czy oddzielnych programów, spontanicznymi uruchamianiami ponownymi czy wylączeniem urządzenia. Przyczyna jest dosyć łatwa: oprócz jawnych uszkodzeń ekranu jest nie wyłączona obecność wewnętrznych uszkodzeń. Ocenić stan uszkodzenia tabletu pomoże kompleksowa diagnostyka w "Gadget Serwis". Nasi eksperty usuną wszystkie ujawnione uszkodzenia i przeprowadzą ponowne testowanie urządzenia, w celu sprawdzenia poprawności jego pracy.

 

Wymiana baterii iPad Air 2

W cienkich tabletach iPad Air 2 jest ustalona mniej potężna bateria, aniżeli w iPad Air pierwszego pokolenia. Przy warunku nie zbyt intensywnego użycia autonomiczna praca akumulatora składa 9 - 10 godzin. Jeśli że z jakiegoś powodu tablet zaciął wyładowywać się znacznie szybciej, rozwiązać problem pomoże wymiana baterii iPad Air 2.

Przyczyny wymiany baterii Z koniecznością zamiany baterii iPad Air 2 może zetknąć się każdy użytkownik. Wśród popularnych przyczyn uszkodzenia akumulatora należy rozróżnić:

  • uszkodzenie gadżetu przy spadku;
  • trafienie wilgoci;
  • użycie niskogatunkowej ładowarki.

Poznać dokładną przyczynę uszkodzenia można tylko po diagnostyce urządzenia. Toż nie trzeba próbować samodzielnie odremontować tablet. Wymiana baterii iPad Air 2 jest zadanie dla wykwalifikowanych fachowców. Odwołaj się do "Gadget Serwis". Nasi eksperty do krótkich terminów wymienią baterię iPad. Możemy wykorzystać jak oryginalny akumulator od Apple, tak i jego jakościową kopię. Które akcesoria montażowe ustalać, decydujecie tylko wy.

iPad Air 2 nie włącza się

iPad Air 2 się nie włącza? W żadnym wypadku nie trzeba próbować samodzielnie rozebrać tablet i usunąć uszkodzenie. Odwołaj się za pomocą do fachowców najbliższego centrum serwisowego sieci "Gadget Serwis". Nasze biura są otwarte w największych dzielnicach Warszawy. Wszyscy pracownicy "Gadget Serwis" są wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem remontu i obsługi współczesnej elektroniki. Wykonujemy remont tabletów iPad jakościowo i szybko. W naszym centrum serwisowym wykorzystuje się najnowszy sprzęt, co pozwala ogółem za kilka minut otrzymać pełną informację o stanie urządzenia. Dla remontu "jabłkowych" tabletów wykorzystujemy tylko specjalne narzędzia i certyfikowane akcesoria montażowe.

Dlaczego iPad Air 2 się nie włącza? Przyczyny uszkodzenia mogą być same różne: wyszedł z ustroju akumulator, jest uszkodzony ekran czy nie pracują przyciski. Z reguły, problemy z włączeniem urządzenia powstają po jego spadku czy zmoknięciu. Chcecie znać, dlaczego iPad Air 2 nie włącza się właśnie w waszym wypadku? Przeprowadźcie diagnostykę gadżetu w jednym z naszych centrów serwisowych.

iPad Air 2 się nie ładuje

Problemy z ładowaniem tabletu są znajome wielu właścicielom iPad Air 2. Przyczyny takich usterek trudno ustalić bez rzetelnej diagnostyki urządzenia, toż warto od razu że odwołać się do naszego centrum serwisowego. Jeśli wasz iPad Air 2 nie ładuje się, wam na pewno pomoże jedna z tych usług:

  • wymiana gniazdaładowania czy baterii;
  • lutowanie chipsetu;
  • wznowienie po spadku czy trafieniu wilgoci.

Czasami przyczyna tego, że iPad Air 2 nie ładuje się, kryje się w uszkodzeniu ładowarki, a nie samego tabletu. Fachowcy naszego centrum serwisowego zdiagnozują gadżet i wyznaczą realne przyczyny uszkodzenia. Wszystkie niesprawne detale będą albo odremontowane, albo w całości wymienione. Dla remontu "jabłkowych" gadżetów w naszym centrum serwisowym wykorzystują się tylko specjalne narzędzia i oryginalne akcesoria montażowe. Po waszym pragnieniu, możemy dobrać gatunkowe, lecz dostępne kopie części zamiennych od Apple. "Gadget Serwis" nadaje dodatkową gwarancję do okresu 6 miesięcy na wszystkie ustalane detale. Terminy przeprowadzenia remontu zależą od trudności uszkodzenia. Nie chcesz czekać? Wtedy skorzystaj się usługą pilnego remontu.