Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Serwis i naprawa iPad Air 2

Udoskonalona wersja tabletu iPad Air 2 potrzebuje takiego samego troskliwego podejścia i stosunku, jak i jego poprzednik. Jeśli gadżet spadł czy zmókł ? naprawa iPad Air 2 jest nieunikniona. Pewne zagrożenie dla tabletu również mają nieoryginalne ładowarki i piracki (nielicencyjne) oprogramowanie.  

Naprawa Apple iPad Air 2 w Polsce

Nasze centrum serwisowe przyjmuje do naprawy wszystkie pokolenia tabletów od Apple. W szczególności specjalizujemy się na wznowieniu iPad Air 2 o różnej trudności:
  • wymiana akcesoriów montażowych ? lutowanie chipsetów;
  • czyszczenie i wznowienie po trafieniu wilgoci.
Terminy przeprowadzenia naprawy zależą od trudności uszkodzenia, ilości pracy czekającej na naszych ekspertów i obecności koniecznych części zamiennych. Usunięcie znikomych defektów zazwyczaj zajmuje nie więcej niż 3 ? 4 godziny. Nasza firma pokrywa koszty dostawy iPad z powrotem klientowi po przeprowadzeniu napraw iPad albo diagnozy. Jeśli nie chcecie naprawić iPad w wątpliwym serwisie lub jesteście niepewni w kompetencji specjalistów znajdujących się w miastach takich jak: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych miastach, możecie śmiało nadać iPad do dowolnego naszego centrum serwisowego przez firmę kurierską.  

Naprawa Apple iPad Air 2 w Warszawie

Naprawę iPad Air przeprowadza się z użyciem współczesnego sprzętu i specjalnych narzędzi. Wszystkie używane części są certyfikowane i mają gwarancję. Potrzebujesz fachowej porady? Skorzystaj z czatu online na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z najbliższym biurem ?Gadget Serwis?. Wykonać naprawę iPad możemy w dzielnicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.