Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Serwis i naprawa iPad Air

Naprawa Apple iPad Air w Warszawie

Z czasem dowolne urządzenie, nie zważając na jakość montażu, potrzebuje remontu. Tablet iPad Air nie jest wyjątkiem. To bardzo cienki i lekki gadżet, co różni się potężnym akumulatorem i dobrym procesorem. Jednak oni nie mogą chronić tablet od uszkodzeń. Nasze centrum serwisowe pracuje na rynku remontu elektronowej techniki więcej 10 lat. Dokładnie znamy, jak poprawnie odnowić pracę iPad Air w razie uszkodzenia i proponujemy 15 usług z remontu tabletów. Najczęściej do nas zwracają się za pomocą przy:

 • spadku urządzenia;
 • pojawieniu draśnięć na wyświetlaczu i ochronnym szkle;
 • uszkodzeniach kątów korpusu czy tylnej przykrywki;
 • piknięciach korpusu;
 • uszkodzeniach trenów kabli, co doprowadza do uszkodzenia szeregu mechanizmów;
 • nieobecności łączenia z komputerem;
 • niemożliwości ładowania urządzenia;
 • uszkodzeniu przycisków naciśnięcia i innych uszkodzeniach.

Odwoławszy się do naszego centrum serwisowego, otrzymasz jakościowy gwarancyjny remont iPad Air i potrafisz wybrać, który właśnie detal ustalać na tablet: oryginalną część zamienną od Apple czy jej gatunkową kopię, co pozwoli dodatkowo obniżyć koszty na remont. Zrobić remont iPad Air możemy z rejonów Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Jeśli nie chcecie naprawić iPad Air w wątpliwym serwisie czy jesteście nie pewni w kompetencji specjalistów znajdujących się w m. Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych miastach, możecie śmiało nadać iPhone do dowolnego naszego centrum serwisowego przez logistyczną kompanię.

 

Wymiana szkła iPad Air

Szkło i wyświetlacz są kruchymi częściami iPad. Niewielki cios, spadek czy trafienie wilgoci wewnątrz mogą doprowadzić do uszkodzenia detalu i, w skutek, pojawienia dyskomfortu przy użyciu urządzenia. Odremontować gadżet całkiem możliwie. Dla tego są potrzebne specjalne przyrządy: plastikowe łopatki, potężne przyssawki, zestaw śrubokrętów, specjalna suszarka. Jednak sama operacja po wymianie szkła iPad Air jest trudna. Zrobić jej potrafią tylko sprawni fachowcy, co pomyślnie remontują elektronową technikę nie jeden rok. Przed początkiem remontu eksperty "Gadget Serwis" diagnozują iPad i wyznaczają miarę uszkodzeń urządzenia. Po tym wybieracie, którą właśnie część zamienną ustalić na tablet (oryginał czy kopia). Użycie gatunkowych analogów części zamiennych pozwoli istotnie obniżyć koszt remontu. Wymiana szkła iPad Air nasi fachowcy czynią maksymalnie szybko. Średnio na remont gadżetu jest potrzebne od kilku godzin do jednego dnia. Poza tym, każdemu klientowi jest dostępna usługa pilnego remontu. Po wznowieniu gadżetu przeprowadza się jego dodatkowa diagnostyka. Dowiedz się więcej o naszych usługach, odwoławszy się do jednego z biur "Gadget Serwis", czy zamów odwrotny dzwonek na stronie internetowej.

 

Wymiana ekranu iPad Air

Trzasnęło szkło na iPad? Nie ciągnij czas, zwracaj się do naszego centrum serwisowego dla zamiany tego detalu. Uszkodzenie ekranu tabletu nie tylko czyni pewne niewygody przy użyciu urządzenia, ale i negatywnie wpływa ogólnie na jego wytrzymałość na zużycie. Dla zamiany ekranu iPad Air jest potrzebny specjalny sprzęt, toż samodzielnie z tym zadaniem się nie sprawić. Do tego że cios czy mechaniczne uszkodzenie, które doprowadziło do uszkodzenia wyświetlacza, mogło stać się przyczyną dodatkowego uszkodzenia. Jakościowa diagnostyka, zamiana ekranu, użycie specjalnych umocnień przy montażu iPad - to zasada pracy naszego serwisu. Ufaj nam. W "Gadget Serwis" pracują eksperty, które tysiące razy zmieniały ekrany na tabletach i przeprowadzały mnóstwo innych naprawczych prac. iPad Air jest pewny, toż w 90% wypadków nie podporządkowuje się gwarancyjnemu remontu, ponieważ łamie się z winy właściciela. Jednak u nas otrzymasz gwarancję na dokonaną nami pracę i ustalone detale. Bądź pewnym, idziemy naprzeciwko klientów we wszystkich pytaniach po remontu elektronowej techniki. Toż proponujemy klientom nie tylko oryginalne części zamienne, ale i ich jakościowe kopie, które pomogą znacznie obniżyć koszt remontu.

 

Wymiana baterii iPad Air

Akumulator iPad wyładowuje się przez kilka godzin? Tablet jest często niezdolny wytrwać aktywnego trwałego użycia, toż należy stale go ładować? Całe to wskazuje na potrzebność zamiany baterii iPad Air. Taka procedura częściej za inne przeprowadza się w naszych centrach serwisowych. Przyczyn uszkodzenia akumulatora może być kilka:

 • trafienie wilgoci wewnątrz tabletu;
 • stałe ładowanie baterii, kiedy ona jest jeszcze nie rozładowana;
 • biegi prądu w sieci;
 • znoszenie akumulatora czy produkcyjny brak. Fachowcy "Gadget Serwis" potrafią szybko wyznaczyć przyczynę uszkodzenia baterii i zamienią jej zaledwie za kilka godzin. Nawiasem mówiąc, przy uszkodzeniu akumulatora zza trafienia wilgoci bardzo ważna jest diagnostyka wszystkich innych detali tabletu, którą obowiązkowo czynimy. Wilgoć negatywnie działa na technikę, toż może być potrzebna dodatkowa czystka urządzenia.

Po zamianie baterii iPad Air jeszcze raz zdiagnozujemy urządzenie, a potem przywrócimy jego Państwu. Możecie być pewne, że w naszym centrum serwisowym zdolność do pracy iPad będzie w całości odnowiona. Odwołaj się do "Gadget Serwis" żeby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

 

iPad Air się nie włącza

Nie włącza się iPad Air? Przyczyn może być kilka:

 • zawieszenie tabletu. W takim wypadku należy spróbować jego uruchomić ponownie, utrzymując przycisk włączenia i Home. Naciskać na ich należy jednocześnie i niemniej 15 sekund. Jeśli iPad nie włączył się, więc, nie w tym problem;
 • problem może polegać na uszkodzeniu przycisku włączenia. Wyznaczyć takie uszkodzenie można za pomocą podłączania tabletu do ładowarki. Jeśli po tym pojawi się odpowiednia grafika, oznacza uszkodzenie rzeczywiście w przycisku włączenia. Jeśli nie, należy szukać inne przyczyny;
 • iPad może nie pracować i przez to, że nie ładuje. W takim wypadku połamane jest odpowiednie gniazdo urządzenia czy jego ładowarka. Spróbujcie podłączyć inną.

Oprócz wymienionego powyżej, przyczynami uszkodzenia mogą być: wilgoć, co trafiła do tabletu, uszkodzenia wewnętrznych węzłów, uszkodzenie wyświetlacza. Przeprowadzić diagnostykę samodzielnie bardzo ciężko, toż obowiązkowo odwołaj się do fachowców "Gadget Serwis", co pozwoli ujawnić dokładną przyczynę uszkodzenia. Kolosalne doświadczenie w zakresie remontu mobilnej techniki, pozwala naszym ekspertam łatwo rozpoznawać przyczyny uszkodzenia iPad Air i podejmować odpowiednie działania.

 

iPad Air się nie ładuje

Problemy z ładowarką iPad Air przynoszą dużo niewygód i w wyniku doprowadzają do niemożliwości użycia gadżetu. Tablet po prostu wyładowuje się i przestanie pracować. Co robić w takich sytuacjach? Przede wszystkim, warto wyjaśnić przyczynę uszkodzenia iPad. Podłącz do tabletu inną ładowarkę, może ona jest złamana. Jeśli że urządzenie w żaden sposób nie zareagowało, wtedy odnieś jego do naszego centrum serwisowego dla diagnostyki. Niesprawnymi w nim mogą być:

 • gniazdo ładowania. Ono najczęściej łamie się zza spadków i ciosów po tabletu;
 • wewnętrzna płaca. Może wyjść z ustroju wskutek użycia nieoryginalnej ładowarki;
 • dolny tren. Do uszkodzenia tego detalu bardzo często doprowadza działanie wilgoci;
 • chip, co odpowiada za ładowanie. On, z reguły, łamie się zza spadków czy trafienia płynu do urządzenia.

Fachowcy "Gadget Serwis" jakościowo czynią wszystkie rodzaje naprawczych prac, toż jeśli wasz iPad Air nie ładuje się, obowiązkowo przynosicie jego nam. Szybko usuniemy wszystkie uszkodzenia i przywrócimy w całości pracujące urządzenie po kilku godzinach. Na ustalone detale i przeprowadzoną pracę nadaje się gwarancja.