Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad Air

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad Air
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad Air

Czas realizacji: od 2-3 dni
Gwarancja: 180 dni
Cena:
650 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana ekranu iPad Air 1 Warszawa

Masz pęknięte szkło w iPad? Nie czekaj, zwróć się do naszego centrum serwisowego w celu wymiany tego detalu. Uszkodzenie ekranu tabletu nie tylko sprawia dyskomfort przy użyciu urządzenia, ale i negatywnie wpływa ogólnie na jego wytrzymałość na zużycie.

Do wymiany ekranu iPad Air jest potrzebny specjalny sprzęt, więc samodzielnie z tym zadaniem nie można się sprawić. Cios czy mechaniczne uszkodzenie, które doprowadziło do uszkodzenia wyświetlacza, mogło stać się przyczyną dodatkowego uszkodzenia. Jakościowa diagnostyka, wymiana ekranu, użycie specjalnych umocnień przy montażu iPad ? to zasada pracy naszego serwisu. Zaufaj nam. W ?Gadget Serwis? pracują eksperci, którzy tysiące razy wymieniali ekrany na tabletach i przeprowadzali mnóstwo innych naprawczych prac.

iPad Air w 90% wypadków nie nadaje się do gwarancyjnej naprawy, ponieważ psuje się z winy właściciela. Jednak u nas otrzymasz gwarancję na wykonaną u nas pracę i ustalone detale. Bądź pewien, idziemy naprzeciw wymagań klientów we wszystkich problemach dotyczących elektroniki.