Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Serwis i naprawa iPad mini 1/2

Naprawa Apple iPad mini w Warszawie i Polsce

iPad mini – to jest spoiste urządzenie, toż jego remont wymaga dużego mistrzostwa i jubilerskiej precyzji. Bez negatywnych dla tabletu skutków wznawiane operacje potrafią wykonać tylko doświadczeni fachowcy. Remontujemy mobilną technikę już więcej 10 lat, toż dokładnie znamy wszystkie niuanse remontu iPad. Najczęstszymi przyczynami uszkodzenia iPad mini okazują się spadki i ciosy urządzenia, które, ze względu na malutkie rozmiary mapnika, dla niego są zwłaszcza niebezpieczne. Nawet niewielka deformacja korpusu gadżetu zagraża nie tylko stratą jego zewnętrznego powabu, ale i poważnymi problemami z kablami, wyświetlaczem, akumulatorem i innymi mechanizmami urządzenia. Warto odznaczyć, że klasyfikują uszkodzenia iPad mini na mechaniczne, techniczne i operacyjne. Czyli, związane z prostymi uszkodzeniami urządzenia, popsuciem sprzętu i uszkodzeniami systemu oprogramowania. Nasze centrum serwisowe potrafi zrobić jakościowy remont iPad mini bez względu na trudność uszkodzenia! Przy czym można wybrać, który detal ustalać na tablet: jakościową kopię czy oryginał od Apple. Gwarancja na ustalony detal nadaje się do 6 miesięcy.

Wymiana szyby (szkła) iPad mini

Jest uszkodzone szkło na waszym iPad mini? Nie trzeba próbować odremontować jego samodzielnie, a lepiej odnieść tablet do naszego serwisu. Pęknięte szkło z czasem zdolne doprowadzić do jeszcze więcej negatywnych skutków, przez co remont gadżetu obejdzie się o wiele drożej. Trudność naprawy iPad mini polega na tym, że szkło jest przymocowane do tabletu specjalnym taśmą klejącą i jego nie wolno odłączyć bez przeznaczonego dla tego sprzętu. Poza tym, jeśli do pęknięcia na szkle doprowadziło mechaniczne uszkodzenie, wtedy urządzenie trzeba sprawdzić na obecność dodatkowych uszkodzeń. Przed początkiem remontu w naszym centrum serwisowym gadżet przejdzie rzetelną diagnostykę, co pomoże ujawnić dokładną przyczynę uszkodzenia. Po remoncie tabletu będzie dodatkowe sprawdzenie funkcjonalności, co pozwala przekonać się w jakości pracy. Chcesz zaoszczędzić na zamianie szkła iPad mini? Wtedy zwracaj się do nas! W "Gadget Serwis" potrafisz wybrać jakościową kopię koniecznego sprzętu za niższą ceną czy oryginał części zamiennych od kompanii Apple. Gwarancja będzie nadana w obu wypadkach.

Wymiana ekranu iPad mini

Roztłukł się ekran iPad mini? Zamiana ekranu iPad mini – jest procedura stosunkowo nieskomplikowana, chociaż bez specjalnego sprzętu i doświadczenia zrobić jej bardzo ciężko. iPad Mini różni się niewielkim rozmiarem, wszystkie mechanizmy którego są rozmieszczone bardzo spoiste. Toż jakościowo odremontować jego potrafią tylko fachowcy. "Gadget Serwis" pomyślnie pracuje w zakresie remontu elektronowej techniki ponad 10 lat. Za taki trwały okres eksperty naszej kompanii zamieniały ekran na iPad tysiące razy, toż doskonale znają wszystkie niuanse remontu. Wybrawszy nasze centrum serwisowe, w zamian otrzymasz obsługę najwyższej jakości, dodatkową diagnostykę tabletu do i po naprawie, możliwość wybierać ustalane części (proponujemy oryginały ekranów od Apple i ich gatunkowe kopie) zamienne, a także gwarancję na dokonaną nami pracę do 6 miesięcy. Zawsze idziemy naprzeciwko naszych klientów, i w "Gadget Serwis" możecie być pewne, że każde zamówienie będzie dokonano maksymalnie szybko. Średnio remont gadżetu zajmuje jeden dzień. Poza tym, każdemu klientowi jest dostępna usługa pilnego remontu, dzięki której tablet będzie odnowiony ogółem za kilka godzin.

Wymiana baterii iPad mini

Zamiana baterii iPad mini – jest to procedura, której poddaje się prawie każdy tablet od Apple. Przecież najczęściej przyczyną uszkodzenia "jabłkowego" gadżetu jest znoszenie, co zwłaszcza przyśpiesza przy nieprawidłowym użyciu akumulatora. Na przykład, jego gładowanie nie do końca. Zrobić zamianę akumulatora iPad mini nie łatwo, ponieważ dla tego należy rozebrać tablet. Najpierw występuje szklana panel iPad, potem odłączają się treny, a potem odłącza się fiksowanie chipu. Podczas wszystkich tych procesów należy dotrzymywać się jubilerskiej precyzji, ponieważ niefachowa zamiana baterii może doprowadzić do uszkodzeń sensora, uszkodzeń wewnętrznych chipsetów, uszkodzenia trenu i innych problemów. Właśnie dlatego przeprowadzać podobne operacje w domu skrajnie się nie rekomenduje. Wznowienie tabletu po domowym remoncie może zażądać dużych finansowych wtrat. Zwracaj się do "Gadget Serwis"! Duże doświadczenie pracy, obecność współczesnego sprzętu i pewnych części zamiennych pozwala nam gwarantować jakość dokonanej pracy. Do tego że, nadajemy gwarancję na ustalone detale.

 

iPad mini się nie włącza

Wasz iPad mini nie włącza się? Najpierw spróbujcie uruchomić ponownie urządzenie, utrzymując klawisz Home i przycisk włączenia. Jeśli przez 10 - 15 sekund na ekranie nie pojawi się firmowe jabłuszko – to oznacza, że tablet nie zawisnął. W takim wypadku spróbujcie podłączyć jego do ładowarki. Pojawiła się odpowiednia grafika? Wtedy złamany jest przycisk włączenia i jego trzeba zamienić. Jeśli że urządzenie w żaden sposób nie zareagowało i na ładowanie baterii, wtedy wariantów kilka:

  • w iPad jest złamane gniazdo ładowania czy ładowarka;
  • jest uszkodzony dolny tren czy wewnętrzne węzły;
  • jest niesprawny wyświetlacz;
  • do iPad utrafił kurz, woda czy inny płyn.

Dokładną przyczynę uszkodzenia iPad mini potrafią wyznaczyć nasi fachowcy przy diagnostyce urządzenia. Zwłaszcza ważnym we właściwym czasie remont tabletu zgłasza się przy trafieniu wilgoci wewnątrz. Z czasem chipy i łączenia po takiej nieprzyjemności zaczynają utleniać się, co doprowadza do pełnej nieprzydatności iPad. W innych wypadkach może być potrzebne kompleksowe wznowienie gadżetu. Odwołajcie się do naszego centrum serwisowego za dokładniejszą informacją.

 

iPad mini się nie ładuje

iPad mini nie się ładuje? Eksperty "Gadget Serwis" sprawią się z dowolnym uszkodzeniem. Przed remontem również możecie przeprowadzić poprzednią diagnostykę gadżetu samodzielnie. Najpierw spróbujcie podłączyć do urządzenia inną ładowarkę. Nic nie stało się? Wtedy usterka jest związana z tabletem. Problem może polegać na:

  • dolnym trenie, który często wychodzi z ustroju zza działania wilgoci;
  • chipie, co odpowiada za ładowanie. Ten detal często łamie się wskutek skoków napięcia prądu;
  • gniazdie ładowania. Do uszkodzenia tej części zamiennej doprowadzają ciosy i spadki tabletu;
  • wewnętrznego chipu. Mechanizm może wyjść z ustroju zza użycia cudzej ładowarki.

Fachowcy naszego serwisowego centrum przeprowadzą rzetelną diagnostykę tabletu, co pozwoli wyznaczyć uszkodzenia. Przy konieczności ekspert przeprowadzi zamianę uszkodzonych części zamiennych, a po zakończeniu remontu dodatkowo sprawdzi funkcjonalność urządzenia. Remont iPad w "Gadget Serwis" średnio wymaga jednego dnia, lecz możecie skorzystać się usługą pilnego remontu. Zamówcie odwrotny dzwonek na stronie internetowej i otrzymujcie odpowiedzi na wszystkie pytania o pracy naszego serwisu.