Serwis i naprawa iPad mini 2

Trudność remontu współczesnych elektronowych urządzeń zależy od spoistości montażu elementów i obecności wieli łańcuchów związku urządzenia.

Rodzaje napraw iPad mini 2Cena
Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad mini 2do uzgodnienia
Wymiana szybki (szkła, dotyku) iPad mini 2250

Serwis i naprawa iPad mini 2
Główne różnice tabletu od Apple iPad mini 2 od analogicznych gadżetów są następne:

 • skrajnie szczelny montaż, co pozwala zmieścić wielofunkcyjne urządzenie do niewielkiego korpusu;
 • ekran tabletu jest stworzony za technologią In — Plane Switching, która przypuszcza wysoką spoistość pikselów na cal;
 • potężny akumulator jest opracowany specjalnie dla trwałej pracy w wielozadaniowym trybie.

Centrum serwisowe «Gadget Serwis» spełnia remont iPad mini 2 nie tylko jakościowo i z gwarancją na całe spektrum dokonanych prac, ale także i bardzo szybko. Więcej 15 rodzajów usług z remontu tabletów firmy Apple i różnej mobilnej techniki, biura w różnych dzielnicach Warszawy i montaż wyjątkowo jakościowych akcesoriów montażowych – główna zasada pracy kompanii. Rzetelna diagnostyka przed podjęciem naprawczych prac, szybkie wznowienie i gwarancja na wszystkie ustalone detale od 1 do 6 miesięcy. Odwołaj się do «Gadget Serwis» i tablet będzie znów cieszyć Państwo swoją doskonałą pracą!

 

Wymiana szyby (szkła) iPad mini 2

Dla wznowienia zdolności do pracy tabletu po spadkach i mechanicznym działaniu rekomenduje się nieskomplikowana dla fachowców operacja – wymiana szkła iPad mini 2. Fajna właściwość iPad serii mini 2 polega właśnie na tym, że wyświetlacz ekranu i ochronne szkło nie składają jednolitą konstrukcję, jak u iPad poprzednich modeli.
Właściwości wymiany szkła iPad mini 2:

 • remont czynią doświadczeni specjaliście, co ma praktyczne doświadczenie podjęcia wznawianych prac. Akurat tacy specjaliście pracują w centrach serwisowych kompanii «Gadget Serwis»;
 • w arsenale centrum serwisowego przypuszcza się obecność specjalistycznego sprzętu i szczególnych narzędzi, przecież przy wymianie szkła wykorzystuje się mnóstwo specjalnych najemców dla odłączania trenów tabletu;
 • tylko pełny cykl funkcjonalnej diagnostyki gwarantuje udany remont urządzenia. W centrach serwisowych rzetelnie diagnozuje się każde urządzenie, co potrzebuje wznowienia.

Remontować gadżety w centrum serwisowym «Gadget Serwis», to jest szybko, bezpiecznie i wygodnie.

 

Wymiana ekranu iPad mini 2

Kontrastowy wyświetlacz iPad serii mini 2 dzięki właściwościom konstrukcji świetnie pokazuje barwną gammę i ma szerokie kąty przeglądu. Na żal, od spadków i ciosów do obwodu wyświetlacza tablet jest nie obroniony. Miniaturowe rozmiary urządzenia nie mają na myśli mniej więcej poważnej obrony od mechanicznych obrażeń. Jedyną przeszkodą między światem zewnętrznym i wyświetlaczem jest ekran dotykowy.
Przyczyny uszkodzenia ekranu iPad :

 • Trafienie wilgoci do urządzenia. W razie spadku do wody bądźcie przygotowane do tego, że zamiana ekranu iPad mini 2 – to minimum wznawianych prac, które będą potrzebne.
 • Spadek. Po ciosie o twardą powierzchnię jest możliwe pojawienie pęknięć w strukturze wyświetlacza. Pęknięcia nie widać nieuzbrojonym poglądem, lecz oni negatywnie wpływają na funkcjonalność – z czasem ekran częściowo traci przenoszenie kolorów i jaskrawość.
 • Deformacja. Wystarczy zdławić mocniej dowolny tablet i jego ekran może pęknąć.

Nie próbuj remontować mapnik samodzielnie – nie do czego dobrego to nie doprowadzi. Zamiana ekranu iPad mini 2 w centrum serwisowym kompanii «Gadget Serwis» – jest lepsza decyzja, dostępna dowolnemu właścicielowi mobilnego gadżetu. Poprawni fachowcy i fachowy sprzęt i tablet znów będzie jak nowy!

 

Wymiana baterii iPad mini 2

Źródło ładowania elektrycznego praktycznie dowolnego mobilnego urządzenia – jest akumulator. Właśnie on wyznacza czas autonomicznej pracy urządzenia. Miniaturowy tablet od firmy Apple z serii iPad mini 2 jest wyposażony potężnym akumulatorem. Minimalny czas pracy urządzenia w wielozadaniowym trybie z maksymalną jaskrawością ekranu składa nie mniej 7 godzin, komfortowy przegląd wideo — niemniej 10 godzin. Strata akumulatorem pojemności czy możliwości gromadzić energię mówi o tym, że bateria jest niesprawna.
Oznaki uszkodzenia akumulowanej baterii iPad :

 • Tablet nie włącza się. Stało się wyładowanie baterii, a zdolność ładować się jest zagubiona;
 • iPad szybko odłącza się, trwanie autonomicznej pracy wyraźnie jest obniżone;
 • Stała się deformacja baterii bez uczestnictwa zewnętrznych czynników.

We wszystkich tych wypadkach nie wolno przeprowadzać samodzielną zamianę — jest zbyt duże ryzyko zaszkodzić wewnętrzną strukturę iPad mini 2.
kompanii «Gadget Serwis» wykonają zamianę baterii, co stała nieprzydatna, szybko i jakościowo. Nasi specjaliście ustalą nowe akumulowane baterie, oryginalne czy ich jakościowe kopie – wybór tylko za Państwem.

 

iPad mini 2 się nie włącza

Nie ma żadnej reakcji na naciśnięcie przycisku włączenia nawet po trwałym jej utrzymywaniu − ta sytuacja jest znajoma tym użytkownikom, które przypadkowo pozbawiły swój iPad zdolności do pracy. Najczęściej z nieostrożności czy po próbie samodzielnie demontować urządzenie. Najbardziej częsta przyczyna, kiedy iPad mini 2 nie włącza się – naruszenie pracy trenu, kiedy jest nieobecny elektryczny kontakt między częściami tabletu. Również często spotykają się utlenione kontakty podłączania ładowarki. Czasami przyczyną niezdolności do pracy jest usterka oprogramowania, lecz taki problem spotyka się skrajnie rzadko.
Jeśli podłączanie do źródła żywienia nie daje żadnych wyników i tablet nadal nie włącza się, to zwracaj się do «Gadget Serwis» − nasi fachowcy szybko przywrócą iPad zdolność do pracy. Remont obejdzie się znacznie taniej, jeśli dotrzymywać się nieskomplikowanych reguł:

 • Nie próbujcie zmusić pracować swój iPad, wpływając na jego brutalną siłą: jak by nie cisnęliście na przycisk, jeśli mapnik jest niesprawny, to on nie włączy się.
 • Nie odkrywajcie korpus. Skomplikowany system zatrzasków-imaków ma swoje właściwości i niedoświadczonemu «fachowcowi» łatwiej ich złamać, czym otworzyć.
 • Najszybciej dostarczycie swój iPad mini 2 do centrum serwisowego «Gadget Serwis» − czym odwołacie się, tym szybciej będzie dokonany remont.

 

iPad mini 2 się nie ładuje

Tablet pracuje, lecz ładowanie od sieci odbywa się skrajnie słabo czy nie odbywa się całkiem − w tym wypadku należy odwołać się do fachowców. Przyczyny uszkodzenia mogą być różni − specjaliście centrum serwisowego «Gadget Serwis» przeprowadzą dokładną diagnostykę i wyjaśnią przyczynę problemu z ładowania. Doświadczeni i poprawne fachowcy, co zajmują się remontem i wznowieniem mobilnych urządzeń już więcej 10 lat, przeprowadzają pełny cykl sprawdzeń urządzenia na etapie przyjęcia do remontu i gwarantują 100% wznowienie funkcjonalności po zakończeniu remontu.
Właściwością tabletu iPad mini 2 jest szczelna wewnętrzna struktura montażu komponentów i akumulator powiększonej pojemności. Zrównoważone pojednanie potężnego procesora, ekranu podniosłej wyraźności i praca w wielozadaniowym trybie przypuszczają regularne podłączanie tabletu do ładowarki.
Co robić, jeśli iPad mini 2 się nie ładuje :

 • obejrzeć kontakty podłączania sznura ładowarki i sam sznur – obecność korozji i mechaniczne uszkodzenia jest niemożliwa do przyjęcia;
 • spróbować podłączyć inną sprawną ładowarkę;
 • odnieść tablet do najbliższego centrum serwisowego kompanii «Gadget Serwis».

Eksperty, co zajmuje się remontem w kompanii «Gadget Serwis» mają zestaw pierwszorzędnego sprzętu, duży zapas kompletujących części i ogromne praktyczne doświadczenie. Koniecznie przywrócimy waszemu iPad mini 2 zdolność do pracy!