Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Serwis i naprawa iPad mini 3

Miniwersja tabletów iPad tylko niewielu różni się od swoich pełnoformatowych analogów. Remont iPad mini 3 wymaga takiego samego delikatnego podejścia, jak i wznowienie pracy iPad Air 2. Eksperty "Gadget Serwis" przeprowadzą diagnostykę iPad mini 3 i usuną uszkodzenie dowolnej trudności. Zatroszczymy się o tym, żeby tablet Państwa pracował, jak w pierwszym dniu kupna.

Dlaczego właśnie "Gadget Serwis"?

Nigdy nie probójcie samodzielnie odremontować tablet od Apple. Remont iPad mini 3 jest prawdziwa jubilerska praca, wykonać którą pod siłę tylko fachowcom.

Przewagi naszego centrum serwisowego są oczywiste:

 • gwarancje jakości;
 • certyfikowane akcesoria;
 • szybki remont;
 • dostawa odremontowanego gadżetu.

Na usunięcie niewielkich uszkodzeń odchodzi kilku godzin. Dla tych, kto nie chce czekać swojej kolei, jest dostępna usługa pilnego remontu iPad mini 3.

Nasze centrum proponuje maksymalnie dostępne i ekonomicznie uzasadnione ceny. Chcesz jeszcze więcej skrócić koszty na remont? Odwołaj się do managera centrum serwisowego i Państwu dobiorą jakościowe analogi oryginalnych detali od Apple. Wszystkie ustalane części zamienne są z gwarancją.

 

Zamiana szkła iPad mini 3

Szkło i ekran – same wrażliwe elementy tabletów iPad mini. Jeśli przypadkowo wpuścicie gadżet, wam na pewno będzie potrzebna wymiana szkła iPad mini 3. Ufać remont współczesnej techniki można tylko wykwalifikowanym ekspertom, które wykorzystują fachową aparaturę i specjalne narzędzia. Znaleźć takiego specjalisty po prostu – odwołaj się do jednego z Warszawskich biur "Gadget Serwis". Nasi centre serwisowe pracują w różnych dzielnicach Warszawy. Adres najbliższego centrum znajdziesz u rozdziału "Kontakty". Jak odbywa się wymiana szkła iPad mini 3? Dowolny remont w "Gadget Serwis" rozpoczyna się z diagnostyki urządzenia. Po pierwsze, istniejące usterki w pracy – to są tylko symptomy, a przyczyny problemu można wyznaczyć tylko podczas diagnostyki. Po drugie, tylko kompleksowa diagnostyka może ujawnić utajone uszkodzenia i defekty. Wymiana szkła iPad mini 3 zajmie kilku godzin. Również można skorzystać się usługą pilnego remontu i nie czekać swojej kolei. Po wykonaniu zamiany szkła iPad mini 3, przetestujemy tablet, żeby przekonać się w wznowieniu jego normalnej pracy. Na wszystkie przeprowadzone prace w "Gadget Serwis" nadaje się gwarancja do pół roku.

 

Zamiana ekranu iPad mini 3

W odróżnieniu od "starszego" modelu iPad Air 2, zaprezentowanego razem z trzecim pokoleniem "jabłkowych" tabletów, ekran ostatnich nie jest jednolitą konstrukcją z ochronnym szkłem. I chociaż to trochę obniża jakość przenoszenia kolorów, wymiana ekranu iPad mini 3 staje się prostszą i dostępną operacją. Przecież, żeby zamienić ekran iPad mini 3, nie należy ustalać nowe szkło. W naszym centrum serwisowym zamianę ekranu iPad mini 3 przeprowadzą za kilka godzin. Z reguły, ustalamy firmowe części zamienne od "jabłkowej" korporacji, lecz jeśli chcecie trochę obniżyć koszt remontu iPad mini, nasz ekspert ustali jakościowy analog oryginalnego ekranu. Gwarancje jakości i rozszerzony serwis "Gadget Serwis" proponuje 15 usług z remontu mapników iPad, włączając:

 • wymianę ekranu i akumulatora;
 • wymianę gniazd i przycisków;
 • ustawienie nowego korpusu i dużo innego.

Po prostu odwołaj się do najbliższego centrum serwisowego naszej sieci, i zrobimy wszystko dla wznowienia pracy tabletu. Poza tym, można skorzystać się konsultacją naszego fachowca, zamówiwszy odwrotny dzwonek na stronie internetowej.

 

Wymiana baterii iPad mini 3

Akumulowana bateria iPad - to jest jedyny komponent urządzenia, uszkodzenie którego bezpośrednio wpływa na cały zestaw funkcjonalnych możliwości tabletu. Gwałtownie zmniejsza się czas autonomicznej pracy, gadżet częściej wymaga podłączania ładowarki, akumulator ładuje się długo, lecz wyładowuje się dosyć szybko. Rozwiązanie tego problemu jest zamiana baterii iPad mini 3, i to zadanie jest nie takie łatwe, jak może zdawać się użytkownikowi. Ufać zamianę baterii lepiej fachowcom pracowni "Gadget Serwis". Samodzielny remont gadżetu może doprowadzić do uszkodzenia trenu podłączania baterii i uszkodzenia korpusu iPad. Do tego że, kupić oryginalną baterię od Apple czy jej jakościowy analog może tylko doświadczony fachowiec. W naszym centrum serwisowym przeprowadza się rzetelna diagnostyka na etapie przyjęcia do remontu, akuratna i szybka zamiana baterii, a także ponowne testowanie funkcjonalności gadżetu. Na wszystkie ustalone detale i przeprowadzoną pracę nadaje się gwarancja od 1 do 6 miesięcy. Poznaj koszt remontu iPad, odwoławszy się do jednego z naszych biur czy w trybie on-line.

 

iPad mini 3 się nie włącza

Apple jest przyznany lider w zakresie technologicznego sprzętu i mobilnych urządzeń. Po trwałym użyciu iPad mini 3 może się nie włączać. Odbywa się to z szeregu przyczyn, najbardziej rozpowszechniona jest niebaczne zachowanie właściciela ze swoim gadżetem. Żaden spadek, czy trafienie tabletu do wody nie odbywa się bezśladowe. Fachowcy "Gadget Serwis" odnowią funkcjonalność iPad mini 3 za jeden dzień. Remontować w "Gadget Serwis" wygodnie, ponieważ:

 • współczesny dokładny sprzęt pozwala rzetelnie diagnozować urządzenia na moment jego przyjęcia do remontu;
 • defekty montażu i oprogramowania ujawnią doświadczeni eksperty;
 • jak komponenty i detale wykorzystują się akcesoria montażowe od producenta;
 • wyznacza się termin gwarancyjnego użycia urządzenia do pół roku.

Naprawa gadżetów szybko i z gwarancją w "Gadget Serwis".

 

iPad mini 3 się nie ładuje

Aktywne użycie tabletu, przegląd wideo i internet-surfing przypuszczają, że użytkownik chociażby raz na dobę obowiązkowo będzie ładował tablet. Jeśli iPad przestał ładować się, i nie reaguje na podłączanie ładowarki, to was czeka pochód do serwisu. Każdy klient, odwoławszy się do "Gadget Serwis", gwarantowano otrzymuje:

 • uważny i uprzejmy stosunek;
 • jakościowy remont, w połączeniu z akcesoriami montażowymi od producenta;
 • możliwość istotnie obniżyć koszty na wznowienie tabletu, w razie wyboru kopii oryginalnych części zamiennych;
 • opinia eksperta po wieloetapowej diagnostyce urządzenia;
 • mnóstwo dodatkowych usług, wśród ich możliwość zamówić dostawę odremontowanego gadżetu, remont w domu i dużo innych usług.

Przed początkiem pracy sprawdza się ładowarka i gniazdo podłączania ładowarki, wyznacza się całość trenów przekazania danych i zdolność do pracy baterii. Remont tabletu zajmie koło jednego dnia. Nie chcesz czekać tak długo? Skorzystaj się usługą pilnego remontu, dzięki której praca iPad będzie odnowiona za kilka godzin.