Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Serwis i naprawa iPad mini 4

Malutkie, lecz bardzo potężne tablety serii iPad mini 4 niekiedy potrzebują uruchamiania ponownego i fachowej diagnostyki. Jakościowa i we właściwym czasie serwisowa obsługa pozwala przedłużyć proces korzystania i otrzymania przyjemności od pracy z ulubionym urządzeniem!

 

Wymiana szkła iPad mini 4

Ani dla kogo nie jest tajemnicą, że samo szkło tabletów jest najbardziej wrażliwym elementem przy spadku i ciosie. W razie pojawienia rozłamu albo pęknięcia korzystanie z urządzenia staje niemożliwie i nawet niebezpiecznie.

Drogie "zabawki" potrzebują wykwalifikowanej naprawy! Zwracając się do naszego serwisu, Państwo może być spokojne za swój iPad Mini 4: pracownik operatywnie przeprowadzi diagnostykę i zaproponuje Państwu warianty wymiany szkła.

Uwzględniamy wszystkie życzenia i możliwości swoich klientów podczas naprawy. Wymiana "macierzystego" szkła iPad Mini 4 na szkło od Apple będzie kosztowało drożej, aniżeli alternatywne części zamienne, które są również jakościowe i maksymalnie podobne do oryginalnych. W jakimkolwiek wypadku wykonamy pracę akuratnie i fachowo, a także nadamy gwarancję na ustalony element.

Rozrzuciwszy szkło, prosimy Państwo odwołać się za pomocą naraz i nie starać się wydalić reszty szkła samodzielnie. Nieskomplikowany, lecz pracochłonny proces potrzebuje "jubilerskiej" precyzji. Fachowiec rzetelnie wydali rozbite elementy, a także resztki kleju, rozgrzawszy jego do wysokiej temperatury. Po idealnym oczyszczaniu i przygotowaniu korpusu, ustalimy nowe szkło i pewnie odnotujemy jego na urządzeniu.

Tylko za kilka godzin Państwo potrafi zabrać swój tablet, który będzie wyglądał absolutnie jak nowiutki! Otrzymać konsultację i usługi naprawy można dziennie w którymś z naszym biurze naprawczym.

 

Wymiana ekranu iPad mini 4

Gabarytne ekrany - to z jednej strony ogromny przywilej gadżetów Apple, a z innej - jedno z najsłabszych miejsc, które jest skłonne do rozłamu i pęknięć.

Jeśli tablet Państwa ucierpiał od mechanicznego wpływu, był zalany wodą, długo znajdował się w wilgotnej strefie (kąpielowy pokój, basen) albo zakurzonym pomieszczeniu (budownictwo) - problemy z ekranem są nieuniknione. Nie trzeba martwić się, a po prostu starczy tylko  przywieźć swoje urządzenie do naszego biura na diagnostykę. Obowiązkowo pomożemy rozwiązać dowolne nieporozumienia i odnowić pracę urządzenia do krótkich terminów.

Uwzględniając właściwości konstrukcji, uszkodzenie wyświetlacza w iPad Mini 4 odwróci się wymianą całego ekranu, nawet jeśli działalność dotyku częściowo się zachowała. Z jednej strony to trochę zwiększa koszty na naprawę, z innej - upraszcza i przyśpiesza procedurę ustalenia nowej części zamiennej.

Przewaga naszego serwisu przed analogicznymi centrami - obecność oryginalnych detali od Apple i bardziej budżetowych analogów, w całości podobnych po funkcjach i zewnętrznym charakterystykam.

Oprócz wymiany ekranu, proponujemy w przybliżeniu 15 usług z naprawy gadżetów serii iPad. Nasze doświadczeni fachowcy wyraźnie diagnozują problem, dokonują naprawę dowolnej trudności i nadają gwarancję na pracę i nowe ustalone części zamienne.

 

Wymiana baterii iPad mini 4

O popsuciu baterii w modelu ipad Mini 4 można mówić, jeśli:

  • czas pracy bez doładowania znacznie się skrócił;
  • urządzenie ładuje się dłużej, aniżeli zazwyczaj;
  • tablet włącza się i prawie naraz "rezygnuje" z pracy.

Po dwóch latach aktywnego korzystania akumulator wyczerpuje się, a sam element ładowania po prostu potrzebuje wymiany na nowy.

Przed tym jak nieść tablet do serwisu, trzeba przekonać się, że sam sznur i ładowarka są nieuszkodzone, a gniazdko - jest sprawne.

Zauważyły "symptomy" słabej baterii? Szybko rozstrzygniemy problem, i już za godzinę tablet Państwa będzie "napełniony siłami" i zapracuje jak nowy! Wymiana baterii iPad Mini 4 - dosyć nieskomplikowany proces: akumulowany blok nie przymocowuje się na klej, co znacznie przyśpiesza naprawę

Żeby nie mieć wątpliwości co do nowej baterii, trzeba ufać naprawę swojego gadżetu fachowcom! Biura naszego centrum serwisowego mają w swoim rozporządzeniu firmowe części zamienne Apple, polecane do dokonywania wymiany. Jeżeli bowiem Państwo życzy coś zaoszczędzić, znajdziemy potrzebny model baterii, podobny do oryginalnej, jakość której odpowiada wysokim wymogom techniki iPad. Bardziej dokładną konsultację i koszt części zamiennych można dowiedzieć się, zadzwoniwszy do naszego technicznego konsultanta albo skorzystać z usługi call back na naszej stronie internetowej.

 

iPad mini 4 się nie włącza

Podczas korzystania z tabletu iPad Mini 4 mogą powstawać sytuacje, kiedy on nie włącza się całkiem. Przyczyn na to jest sporo:

  • mechaniczne uszkodzenie (cios, spadek);
  • trafienie wilgoci;
  • korozja wewnętrznych elementów;
  • defekt zbioru;
  • usterka oprogramowania i inne.

Kiedy pewnego razu tablet Państwa nie włączył się - nie trzeba panikować, wystarczy przynieść jego do naszego serwisu na diagnostykę. Wykwalifikowani fachowcy naszego serwisu przeprowadzą rzetelną diagnostykę urządzenia, ustalą "diagnozę" i nadadzą rekomendacje co do naprawy.

Bez względu na przyczynę uszkodzenia, przeprowadzamy wymianę części zamiennych operatywnie i jakościowo, nadając gwarancję na detale i dokonywaną pracę. Proste wypadki potrzebują 1-2 godzin na naprawę, bardziej skomplikowane (związane z macierzystą płacą) - od 1 do 10 dni.

Współczesne diagnostyczne urządzenie przyśpiesza proces diagnostyki i naprawy w ogóle. Po zakończeniu pracy, rzetelnie sprawdzamy wszystkie zewnętrzne parametry urządzenia i jego funkcjonalność.

Odnówcie swój tablet szybko i z gwarancją wyniku!

 
iPad mini 4 się nie ładuje

Seria tabletów iPad Mini 4 - jest dosyć potężna, nie zważając na miniaturowe zewnętrzne gabaryty! Jednak, przy regularnym korzystaniu i przeglądzie dużej ilości plików multimedia, taki tablet potrzebuje dobowego doładowania.

Jeśli Państwo zauważyli, że iPad Mini 4 nie ładuje się albo nie wytrzymuje "obciążeń" i szybko wyłącza się - obowiązkowo odwołajcie się za konsultacją do naszego centrum serwisowego. Przeprowadzimy rzetelną diagnostykę urządzenia i pomożemy Państwu odnowić normalny rytm korzystania z tabletu.

Przed wizytą do fachowca, trzeba przekonać się w sprawności gniazdka i samego kabla ładowania. Niekiedy problem nieobecności "kontaktu" nie daje możliwość gadżetu pełnowartościowo ładować się i funkcjonować.

Nie trzeba martwić się, jeśli diagnostyka pokazała konieczność wymiany detalu w iPad. W naszym biurze napewno są w obecności oryginalna akcesoria montażowa do produkcji Apple, co znacznie przyśpieszy proces naprawy. Jeśli Państwo ma pragnienie trochę zaoszczędzić - zaproponujemy jakościowe analogi, bardzo podobne do "macierzystych" detali. W dowolnym razie Państwo otrzyma jakościowy serwis, akuratną i wykwalifikowaną naprawę i gwarancję wysokiej klasy na dokonaną pracę i ustalone elementy.