Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad mini 4

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad mini 4
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad mini 4

Czas realizacji: od 2-3 dni
Gwarancja: 180 dni
Cena:
850 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana ekranu iPad Mini 4 Warszawa

Duże ekrany ? to z jednej strony ogromny plus gadżetów Apple, a z innej ? jedno z najsłabszych miejsc, które jest skłonne do rozłamu i pęknięć.

Jeśli Państwa tablet ucierpiał od mechanicznego wypadku; był zalany wodą, długo znajdował się w wilgotnej strefie (łazienka, basen) albo zakurzonym pomieszczeniu (budownictwo) ? problemy z ekranem są nieuniknione. Nie trzeba się martwić, a wystarczy przywieźć swoje urządzenie do naszego biura na diagnostykę. Pomożemy rozwiązać wszelkie usterki i odnowić pracę urządzenia w krótkim czasie.

Uwzględniając właściwości konstrukcji, uszkodzenie wyświetlacza w iPad Mini 4 będzie skutkowało wymianą całego ekranu, nawet jeśli sprawność dotyku częściowo się zachowała. Z jednej strony to trochę zwiększa koszty naprawy, z drugiej ? upraszcza i przyśpiesza procedurę wstawienia nowej części zamiennej.

Oprócz wymiany ekranu, proponujemy w przybliżeniu 15 usług z naprawy gadżetów serii iPad. Nasi doświadczeni fachowcy dokładnie diagnozują problem, dokonują naprawy dowolnej usterki i nadają gwarancję na pracę i nowe ustalone części zamienne.