Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana szybki (szkła, dotyku) iPad mini 4

Wymiana szybki (szkła, dotyku) iPad mini 4
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana szybki (szkła, dotyku) iPad mini 4

Czas realizacji: od 24 godzin
Gwarancja: 180 dni
Cena:
550 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana szkła iPad Mini 4 Warszawa

Dla nikogo nie jest to tajemnicą, że samo szkło tabletów jest najbardziej wrażliwym elementem przy upadku i ciosie. W razie pojawienia się draśnięcia albo pęknięcia korzystanie z urządzenia staje niemożliwie i nawet niebezpiecznie.

Drogie gadżety potrzebują wykwalifikowanej naprawy! Zwracając się do naszego serwisu, możecie Państwo być spokojni o swój iPad Mini 4: pracownik dokładnie i starannie przeprowadzi diagnostykę i zaproponuje Państwu warianty wymiany szkła.

Uwzględniamy wszystkie życzenia i możliwości swoich klientów podczas naprawy. W jakimkolwiek wypadku wykonamy pracę dokładnie i fachowo, a także nadamy gwarancję na ustalony element.

Przy pęknięciu szkła, prosimy Państwa zwracać się o pomoc natychmiastowo i nie starać się usunąć reszty szkła samodzielnie. Nieskomplikowany, lecz pracochłonny proces potrzebuje ?jubilerskiej? precyzji. Fachowiec rzetelnie usunie rozbite elementy, a także resztki kleju, rozgrzawszy go do wysokiej temperatury. Po idealnym oczyszczaniu i przygotowaniu korpusu, wstawimy nowe szkło i pewnie umocujemy je na urządzeniu.

Zaledwie w ciągu kilku godzin będziecie Państwo mogli odebrać swój tablet, który będzie wyglądał absolutnie jak nowiutki! Skonsultować się z nami oraz zostawić swój gadżet do naprawy można codziennie w naszym biurze.