Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Serwis i naprawa iPad Pro 9,7″

Szereg gadżetów firmy Apple z mistrzem iPad Pro wśród innych modeli – jest najbardziej popularnym produktem wśród obecnych użytkowników. Aby mieć udany i spokojny tandem ze swoim gadżetom, nasze centrum serwisowe zapewnia fachową poradę, diagnostykę i naprawy wszelkich usterek linii tabletów Pro.

 

Wymiana szkła iPad Pro

Najczęstszym problemem każdego tableta, w tym iPad, jest uszkodzone lub rozrzucone szkło. W takich przypadkach korzystanie z urządzenia jest skomplikowane i nie jest możliwe.

Jeśli tablet spadł przez przypadek, fachowcy z naszego serwisu szybko ustalą szkody i zaproponują rozwiązania problemów. Najczęściej pęknięte lub rozbite szkło musi być całkowicie wymienione.

Główny warunek – nie starać się samodzielnie naprawić tablet, kierując się wideo instrukcjami z Internetu! Wymiana szkła iPad Pro potrzebuje fachowych przyzwyczajeń i doświadczenia. Nasze fachowcy wyraźnie i maksymalnie akuratnie usuną uszkodzone szkło, podgrzawszy klej do potrzebnej temperatury, zabiorą jego resztki z korpusu, i dokonają wymianę uszkodzonego detalu na nowy.

W ciągu 1-2 godzin w całości reanimujemy urządzenie Państwa i ustalimy nowiutkie szkło zamiast niesprawnego. Koszt usług zależy od tego, który detal Państwo wybierze do wymiany. W naszym centrum możliwe ustalenie jak oryginalnych części zamiennych, tak i ich analogów, podobnych po funkcjonalności, lecz demokratycznych za ceną. W obu wypadkach nadamy Państwu gwarancję na ustalony detal i przeprowadzimy rzetelną końcową diagnostykę, żeby upewnić się, że iPad Pro pracuje w zwykłym trybie bez dowolnych odchyleń.

 

Wymiana ekranu iPad Pro

Ekran tabletów Apple, albo innych gadżetów – jest najbardziej słabym miejscem. Gabarytne dotykowe szkło poddaje się całemu szeregowi mechanicznych wpływów: spadki, ciosy, trafienia wilgoci pod szkło, zabrudzenie kurzem albo innym drobnym śmieciem. Nawet jeśli użytkownik bardzo akuratnie korzysta z gadżetu, dotykowy ekran iPad Pro nie jest ubezpieczony od zewnętrznych uszkodzeń.

Przede wszystkim, nasze fachowcy przeprowadzą pełną diagnostykę tabletu, żeby ustalić przyczynę uszkodzenia. Jeśli urządzenie reaguje na naciśnięcia, lecz ma mechaniczne uszkodzenia, być może będzie potrzebna tylko wymiana szkła. W wypadkach, kiedy iPad po spadku albo zabrudzeniu nie odpowiada na dotykowe kierowanie, jest potrzebna pełna wymiana ekranu (szkło + dotykowy element).

W naszym centrum serwisowym zawsze są w obecności główne części zamienne do produkcji Apple. Tylko za kilka godzin Państwo będzie miało możliwość korzystania z gadżetu w zwykłym trybie! Za pragnieniem klienta ustalimy "macierzyste" części zamienne albo dobierzemy dostojne analogi. Na dowolne usługi i detale wydajemy gwarancję i spełniamy konsultacje albo naprawę w ciągu całego gwarancyjnego okresu. Zwracajcie się do naszych fachowców do biura w Warszawie i odnowimy zdolność do pracy iPad Pro szybko, akuratnie i jakościowo!

 

Wymiana baterii iPad Pro

Jeśli Państwo zauważyło, że iPad Pro szybko rozładowuje się, i ładunku wystarcza na minimalny czas, to, wiadomo, jest potrzebna fachowa diagnostyka. Przed tym jak naprawiać tablet, trzeba przekonać się, że ładowarka jest całkiem sprawna, i problem połega nie na gniazkie ładowania.

Uwzględniając to, że akumulatory gadżetów mają pewny okres zdolności do pełnowartościowej pracy, z czasem oni "zużywają" się i po prostu potrzebują wymiany. Już po dwóch latach korzystania może powstać problem szybkiego "rozlądowania" baterii, które łatwo rozstrzygnąć, odwoławszy się do naszego biura w Warszawie.

Fachowcy naszego serwisu – to są doświadczeni fachowcy, które dobrze znają się na technice Apple i jej właściwościach. W obecności Państwa oni dokonają diagnostykę gadżeta i zaproponują wariant naprawy. Z reguły, wymiana baterii iPad Pro nie potrzebuje dużo czasu. Mniej więcej za godzinę Państwo potrafi zabrać naprawiony tablet, z gwarancją na ustaloną część zamienną!

Głównie, że Państwo otrzymuje, zwracając się do nas – pewność w jakości detali i profesjonalizmie fachowców. Poprawnie i w porę odremontowana technika przesłuży wam jeszcze wiele lat. Szybka i przyjemna obsługa, wykwalifikowany serwis i konsultacja – to są powody zwrócenia do nas!

 

iPad Pro się nie włącza

Wersja iPad Pro jest najbardziej wielkoskalowa i widowiskowa, ją wygodnie wykorzystywać dla wykonywania pracy i domowych rozrywek. W pewnych wypadkach Państwo może zauważyć "milczenie" tableta przy naciskaniu rozruchowego przycisku.

Często nasze klienci zwracają się do centrum serwisowego z następnymi problemami:

  • Urządzenie nie odpowiada na przycisk włączenia;
  • iPad nie włącza się, lecz demonstruje obrazek logotypu ("wisi na jabłuszku").

W takich wypadkach operatywnie przeprowadzimy diagnostykę gadżetu Państwa. W pierwszej kolejności, fachowiec spróbuje uruchomić ponownie urządzenie, żeby wyznaczyć się z charakterem problemu.

Bardzo prosty wariant – to wyjście z ładu akumulatora. Jeśli bateria gadżeta wyczerpała swój zasób, to szybko zamienimy ją nową i przez godzinę zwrócimy iPad w roboczym stanie.

Jeśli iPad Pro nie włącza się, możliwe problemy z macierzystą płacą. Podczas trafienia wilgoci do urządzenia odbywa się korozja wewnętrznych elementów i usterka w pracy.

 
iPad Pro 4 się nie ładuję

Pod warunkiem regularnego użycia tableta, jemu potrzebne raz na dobę ponowić swój ładunkowy potencjał. Jeśli Państwo zauważyło, że iPad Pro nie ładuje się, albo nie "widzi" podłączanie do ładowarki – nie trzeba odkładać wizytę do centrum serwisowego na długi termin.

W trakcie diagnostyki wyznaczymy przyczynę komplikacji pracy i zaproponujemy Państwu warianty naprawy. Za potrzebą, można zamówić ustalenie oryginalnych części zamiennych Apple, alboż zatrzymać się na dostępnych detalach, podobnych do "macierzystych". W jakimkolwiek wypadku nasze fachowcy akuratnie naprawią tablet z nadaniem gwarancji na nowy ustalony detal.

Żeby wizyta Państwa nie stała się bezużutecna, jeszcze raz trzeba przekonać się, że ładowarka i gniazdko są sprawne i nie mają uszkodzeń. Przyczyną tego, że gadżet nie ładuje się może stać uszkodzenie kontrolera ładowania, który jest wbudowany w iPad. W większości wypadków problemy с ładowaniem powstają przy naruszeniach pracy "dolnej taśmy" albo gniazdka, do którego podłącza się ładowarka.

Nie zwlekamy z pracą, rozumiejąc pragnienie Państwa odnowić funkcjonalność gadżeta jak można szybciej. Biuro naszej kompanii znajduje się w wygodnej lokalizacji Warszawy: odremontujemy iPad Pro jakościowo, pewnie i z gwarancją!