WAŻNA INFORMACJA - zobaczyć

Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad Pro 9,7″

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad Pro 9,7″
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPad Pro 9,7″

Czas realizacji: od 4
Gwarancja: 180 dni
Cena:
899 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana ekranu iPad Pro 9,7 Warszawa

Ekran tabletów Apple albo innych gadżetów ? jest najbardziej słabym miejscem. Duże dotykowe szkło poddaje się całemu szeregowi mechanicznych wpływów: upadki, ciosy, trafienia wilgoci pod szkło, zabrudzenie kurzem albo innym drobnym odpadem. Nawet jeśli użytkownik bardzo ostrożnie korzysta z gadżetu, dotykowy ekran iPad Pro nie jest zabezpieczony od zewnętrznych uszkodzeń.

Przede wszystkim, nasi fachowcy przeprowadzą pełną diagnostykę tabletu, żeby ustalić przyczynę uszkodzenia. Jeśli urządzenie reaguje na naciśnięcia, lecz ma mechaniczne uszkodzenia, być może będzie potrzebna tylko wymiana szkła. W wypadkach, kiedy iPad po upadku albo zabrudzeniu nie odpowiada na dotykowe kierowanie, potrzebna jest pełna wymiana ekranu (szkło + dotykowy element).

W naszym centrum serwisowym zawsze są w zapasie główne części zamienne do Apple. Wystarczy tylko kilka godzin i będziecie Państwo mogli znów korzystać ze swojego gadżetu! Na wszystkie usługi i detale wydajemy gwarancję i udzielamy konsultacji albo naprawy w ciągu całego gwarancyjnego okresu. Zwracajcie się do naszych fachowców do biura w Warszawie, a odnowimy działanie iPad Pro szybko, dokładnie i jakościowo!