Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana szybki (szkła, dotyku) iPad Pro 9,7?

Wymiana szybki (szkła, dotyku) iPad Pro 9,7?
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana szybki (szkła, dotyku) iPad Pro 9,7?

Czas realizacji: od 24
Gwarancja: 180 dni
Cena:
649 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana szkła iPad Pro 9,7 Warszawa

Najczęstszym problemem każdego tabletu, w tym iPad, jest uszkodzone lub potłuczone szkło. W takich przypadkach korzystanie z urządzenia jest skomplikowane a wręcz niemożliwe.

Jeśli tablet spadł przez przypadek, fachowcy z naszego serwisu szybko ustalą szkody i zaproponują rozwiązania problemów. Najczęściej pęknięte lub rozbite szkło musi być całkowicie wymienione.

Główny warunek to nie starać się samodzielnie naprawić tabletu kierując się wideo instrukcjami z Internetu! Wymiana szkła iPad Pro potrzebuje fachowej pracy i doświadczenia. Nasi profesjonaliści dokładnie i starannie usuną uszkodzone szkło, podgrzewając klej do odpowiedniej temperatury, zabiorą jego resztki z korpusu, i dokonają wymiany uszkodzonego detalu na nowy.

W ciągu 2-5 godzin w całości naprawimy Państwa urządzenie i wstawimy nowiutkie szkło zamiast niesprawnego. Nadamy Państwu gwarancję na ustalony detal i przeprowadzimy rzetelną końcową diagnostykę, żeby upewnić się, że iPad Pro działa w zwykłym trybie bez żadnych nieprawidłowości.