Wymiana szybki iPad

ModelCzas
Wymiana szybki (szkła) iPad Pro3-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPad Air 23-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPad Air3-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPad mini 43-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPad mini 33-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPad mini 23-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPad mini3-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPad 4 (Retina)3-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPad 33-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPad 23-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPad3-4 godz.

Ekspresowa wymiana szybki iPad 

iPad uważany jest za najlepszy z tabletów. Ma doskonałą budowę, wspaniałe wzornictwo, dużą wydajność i funkcjonalność. I właśnie dlatego iPad cieszy się oszałamiającym sukcesem.

Mimo swej dobrej jakości użytkowej tablet może się zepsuć, tak jak każde inne urządzenie. I to ekran często zostaje uszkodzony. Wyświetlacz wszystkich urządzeń sensorowych jest niezwykle delikatny, a zatem — wymaga ostrożnego obchodzenia się z nim.

Wymiana szybki iPad

Ekspresowa wymiana szybki iPad w naszym Centrum Serwisowym 

Jeśli Państwa urządzeniu zdarzył się podobny wypadek, to należy skontaktować się z jednym z naszych Centrów Serwisowych. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w pracy ze sprzętem, a ekspresowa wymiana szybki iPad wymaga wysokich kwalifikacji zawodowych. Przeprowadzimy diagnostykę wysokiej jakości i naprawę tabletu bez względu na stopień skomplikowania uszkodzenia.

 

Czy możliwa jest samodzielna naprawa? 

Mogłoby się wydawać, że proces wymiany jest bardzo prosty i wystarczy kupić nowy ekran, a następnie skorzystać z podręcznych narzędzi. Jednak naprawa wykonana po amatorsku może zepsuć wygląd zewnętrzny urządzenia i skrócić jego żywotność. W czasie samodzielnej wymiany można uszkodzić elementy wewnętrzne, kable i inne detale. Dlatego producent zdecydowanie zaleca, żeby nie dokonywać samodzielnej wymiany części zamiennych.

 

Oryginalne części 

Aby tego uniknąć natychmiast, kiedy tylko na tablecie pojawi się pęknięcie lub przestanie działać, należy zwrócić się o pomoc do naszych specjalistów, którzy w  odpowiednim czasie dokonają naprawy. Posiadamy w magazynie wszystkie niezbędne, oryginalne części zamienne, które są idealnie dopasowane i gwarantują optymalną wydajność tabletu. Zapraszając Państwa do nas zapewniamy, że ekspresowa wymiana szybki iPad zostanie wykonana terminowo.

 

Koszt naprawy

To oczywiste, że każdy chciałby wiedzieć, jakie będą koszty naprawy ekranu. Jednak udzielenie szybkiej odpowiedzi na to pytanie jest dość trudne. Aby dokładnie określić  cenę usługi, specjaliści muszą przeprowadzić diagnostykę i ustalić przyczynę usterki. W niektórych przypadkach wystarczy szybka wymiana szkła iPad, ale zdarza się również, że potrzebna jest skomplikowana naprawa lub ponowna instalacja oprogramowania.

 

Profesjonalne wykonanie

iPady są raczej wymagające pod względem dokładności i profesjonalizmu mistrza. Budowa tabletu nie przewiduje śrubek, dlatego do demontażu i ponownego montażu niezbędne są specjalne narzędzia i imponujące doświadczenie. Szybka wymiana szkła iPad wykonywana jest przez naszych specjalistów w Warszawie w czystym pomieszczeniu, więc między matrycą a szkłem nie znajdą się cząsteczki brudu i kurzu. Procedura wymiany trwa kilka godzin.

Jeśli Państwo potrzebują szybkiej wymiany szkła iPad w Polsce, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Aby zamówić naprawę, można zadzwonić na numery telefonów kontaktowych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowy opis wszystkich oferowanych usług.