Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Naprawa telefonów ? tylko w Gadget Serwis

Przez ponad 10 lat borykamy się problemami, jakie powstają w coraz nowocześniejszych urządzeniach mobilnych, w tym w smartphonach i telefonach z klawiaturą. Przez lata działalności nabyliśmy nie tylko niezbędne doświadczenie, ale również umiejętności współpracy z ludźmi, a także dodatkową, bardzo specjalistyczną wiedzę. Specjalnością Gadget Serwis jest naprawa telefonów oraz profesjonalny serwis smartphonów, opierający się o:

  • bezbłędną diagnostykę, którą przeprowadzamy w naszym serwisie. Diagnostyka często przeprowadzana jest z kilku stron, tak aby wyeliminować nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny awarii,
  • szybką pomoc, doskonale wiemy, że szybkość działania w przypadku sprzętu elektronicznego, podobnie jak w przypadku samochodów, jest kluczowa, dlatego serwis telefonów przeprowadzamy w najszybszym możliwym terminie, a sprzęt często gotowy jest do użytku w ciągu 24 godzin,
  • konserwację oraz zabezpieczenie sprzętu. Jest to ważny element oferty, który zapewniamy w cenie serwisowania. Naprawa smartphonów i innych urządzeń jest równoznaczna z oczyszczeniem urządzenia, zastosowaniem dodatkowych past termoprzewodzących oraz pełną konserwacją, która zapewni długotrwałe działanie, a wszystko to w cenie serwisu,
  • odbiór sprzętu u klienta i dostarczenie go z powrotem do klienta, wszystko dzięki umowom, którymi związaliśmy się z najlepszymi firmami kurierskimi w Polsce.

Elastyczny serwis smartphonów i urządzeń elektronicznych

Doświadczenie nauczyło nas, iż klient wymaga od nas elastyczności. Postanowiliśmy więc uruchomić usługę, która pozwoli na skorzystanie z naszych usług w całej Polsce. Oferujemy pomoc mieszkańcom takich miast jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, odbieramy od nich sprzęt, a następnie dostarczamy po wykonanej usłudze.

Nasza elastyczność to nie tylko zakres działalności, ale również serwis naprawczy w terenie. Kiedy ktoś, z różnych względów nie może do nas dotrzeć, a jednocześnie nie chce powierzyć sprzętu kurierowi ? wówczas my dotrzemy do klienta. Jest to innowacyjna i jedyna w swoim rodzaju usługa serwisu mobilnego, która dostępna jest w Warszawie, a także w innych miastach, jak chociażby w Krakowie. Szybkość działania i profesjonalne podejście z pewnością wyróżniają nas na tle innych serwisów urządzeń elektronicznych.

Serwis telefonów oparty na najlepszych podzespołach

Najczęstszą przyczyną awarii telefonów, laptopów, słuchawek, czy innych urządzeń zaawansowanej elektroniki jest uszkodzenie podzespołów. Dokładamy wszelkich starań, aby diagnostyka była w pełni trafna, najważniejsze jest jednak to, iż przy realizacji usługi wykorzystujemy wyłącznie markowe, sprawdzone podzespoły, na które udzielamy 6-cio miesięcznej gwarancji. Jesteśmy prawdopodobnie jedyną firmą w Polsce, która zapewnia tak długi okres gwarancyjny na wymienione podzespoły.

Podczas realizacji usługi, zapewniamy pełne udokumentowanie wymienionych podzespołów, a także w przypadku wyrażenia chęci przez klienta, pozostawiamy mu uszkodzone i wymienione przez nas elementy.