Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Serwis i naprawa iPhone 4S

Chcecie szybko naprawić iPhone 4S? Nasze centrum serwisowe wykona naprawę dowolnej trudności. ?Gadget Serwis? działa już ponad 10 lat. Nasze biuro znajduje się w Warszawie. Można wysłać telefon do naprawy z innych miast Polski. Oferujemy ponad 20 rodzajów naprawy: wśród nich nie tylko wymianę części, ale również kompleksową naprawę iPhone po zalaniu lub upadku.  

Naprawa iPhone 4S w Warszawie

Fachowcy ?Gadget Serwis? przeprowadzą pełną diagnozę iPhone 4S. Po naprawie zapewniamy gwarancję na wymienione części do sześciu miesięcy. Do naprawy używamy części montażowych najwyższej jakości. Jeśli nie chcecie naprawiać iPhone 4S w wątpliwym serwisie, czy jesteście niepewni co do kompetencji specjalistów znajdujących się w miastach Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych, możecie śmiało nadać iPhone 4S do naszego centrum serwisowego przez firmę kurierską.    

Serwis i naprawa iPhone 4

?Gadget Serwis? oferuje ponad 20 rodzajów usług naprawy iPhone. Możecie zamówić u nas wymianę wyświetlacza, kamery, wibracji, kompleksową naprawę smartfonu po upadku lub zalaniu i wiele innych. Naprawa iPhone 4 trwa od 30 minut do 1 dnia. Nasze centrum serwisowe mieści się w Warszawie, ale w razie potrzeby można przesłać telefon do naprawy z innych miast Polski.  

Naprawa Apple iPhone 4 w Warszawie

Do naprawy iPhone używamy specjalnych nowoczesnych narzędzi. Jeśli chodzi o wymianę konkretnej części, pracownik naradza się z właścicielem. Specjalista wykonuje naprawę wykorzystując części montażowe najwyższej jakości. Po naprawie obowiązkowo testujemy urządzenie, zapewniamy gwarancję na wszystkie wymienione części. Jeśli nie chcecie naprawiać iPhone 4 w wątpliwym serwisie czy jesteście niepewni co do kompetencji specjalistów znajdujących się w miastach Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych, możecie śmiało nadać iPhone 4 do naszego centrum serwisowego przez firmę kurierską.