Serwis i naprawa iPhone 4

«Gadget Serwis» oferuje ponad 20 usług naprawy iPhone. U nas można zamówić wymianę wyświetlacza, kamery, wibracji, kompleksową naprawę smartfonu po upadku lub zalaniu i wiele innego. Naprawa iPhone 4 trwa od 30 minut do 1 dnia. Każdemu klientowi oferujemy usługę pilnej naprawy. Nasze centra zlokalizowane są w kilku dzielnicach Warszawy, ale w razie potrzeby można przesyłać telefon do naprawy z innych miast Polski.

Naprawa iPhone 4Przybliżony czas realizacji
Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 41 god.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 41 god.
Wymiana obudowy iPhone 41 god.
Wymiana mikrofonu iPhone 41201 god.
Wymiana głośnika iPhone 41 god.
Wymiana kamery iPhone 41 god.
Wymiana gniazda słuchawek 41 god.
Wymiana baterii iPhone 41 god.
Wymiana przycisku Power iPhone 41 god.
Wymiana gniazda ładowania iPhone 41 god.
Wymiana przycisku Home iPhone 41 god.
Wyczyszczenie po zalaniu iPhone 424-72 god.
Wymiana układu audio iPhone 424-72 god.
Wymiana układu WiFi iPhone 424-72 god.
Wymiana wibracji iPhone 41 god.
Wymiana kontrolera ładowania iPhone 424-72 god.

Serwis i naprawa iPhone 4

Naprawa Apple iPhone 4 w Warszawie

Do naprawy iPhone używamy specjalnych nowoczesnych narzędzi. Jeśli chodzi o wymianę jakiejś części, pracownik radzi się z właścicielem. Zgodnie z decyzją klienta, specjalista robi naprawę wykorzystując oryginalne części montażowe lub kopię najwyższej jakości. Po naprawie obowiązkowo testujemy urządzenie, zapewniamy gwarancję na wszystkie wymienione części. Zrobić remont iPhone 4 możemy z rejonów Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Jeśli nie chcecie naprawić iPhone 4 w wątpliwym serwisie czy jesteście nie pewni w kompetencji specjalistów znajdujących się w m. Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych miastach, możecie śmiało nadać iPhone 4 do dowolnego naszego centrum serwisowego przez logistyczną kompanię.

Wymiana szyby (szkła) iPhone 4

Atrakcyjny i duży wyświetlacz jest uważany za jedną z głównych przewag czwartego iPhone. Jednak ta że część zamienna najwyższą miarą poddaje się uszkodzeniom. Z reguły, przyczynami uszkodzenia stają się spadki czy ciosy, które kruche szkło nie wytrzymuje. Jeśli z wami też stała się podobna nieprzyjemność, nie zwlekacie, a zwracajcie się do nas. «Gadget Serwis» pracuje na mobilnym rynku więcej 10 lat, a z momentu wypuszczania iPhone 4 nasi fachowcy czynili zamianę szkła iPhone 4 już kilku tysięcy razy.
Przewagą i jednocześnie trzeba uważać za usterkę czwartego pokolenia iPhone sklejanie przy produkcji szkła, wyświetlacza i dotykowego ekranu, przez co remont każdej z tych detali oddzielnie staje się niemożliwym. Toż zmienia się od razu cały moduł. Fachowcy naszego serwisowego centrum zrobią to za 40 minut! Zamienimy szkło iPhone 4 na oryginalną część zamienną od Apple, co istotnie przedłuży termin eksploatacji telefonu komórkowego.

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 4

Na podstawie statystyki w centrach serwisowych zamiana ekranu iPhone 4 przeprowadza się częściej, aniżeli wszystkie inne rodzaje wznawianych prac. To i nic dziwnego, przecież od okazyjnego spadku gadżetu jest nieubezpieczony nikt. Jeśli już to stało się – nie probuj odremontować telefon samodzielnie. Takie podejście dość często doprowadza do dodatkowych uszkodzeń. Nieś gadżet do naszego centrum serwisowego. Mamy cały konieczny sprzęt dla zamiany wyświetlacza iPhone 4, a także ogromne doświadczenie w podjęciu wznawianych prac. «Gadget Serwis» pracuje na rynku remontu telefonów komórkowych więcej 10 lat! A nasi fachowcy stale doskonalą swoje wiedze w zakresie remontu mobilnych urządzeń.
Po remoncie w naszym centrum serwisowym wszyscy klienci otrzymują gwarancję do pół roku na wszystkie ustalone detale. Odwołaj się do najbliższego biura «Gadget Serwis» żeby dowiedzieć się więcej o naszych usługach!

Wymiana obudowy iPhone 4

Obudowa – to jest podstawa dla wszystkich wewnętrznych komponentów iPhone. Właśnie do niej wzmacnia się każdy detal urządzenia, dlaczego uszkodzenie obudowy jest jedno z największych nieprzyjemności, które mogą pojąć gadżet. Jeśli obudowa jest złamana – przez pewien czas to doprowadzi do uszkodzenia innych detali smartfonu. Ten fakt użytkownikom zawsze trzeba uwzględniać przy uszkodzeniach obudowy, i do krótkich terminów zwracać się do centrum serwisowego dla przeprowadzenia jego zamiany.
W «Gadget Serwis» zamiana obudowy zajmie nie więcej 2 — 3 godzin, przy czym możecie skorzystać się usługą pilnego remontu, dzięki czemu praca smartfonu będzie odnowiona ogółem za kilka minut. Odznaczymy, że proces zamiany korpusu jest rzeczywiście trudny i wymaga obecności specjalnych narzędzi. Nie probuj zamienić obudowę samodzielnie. To może doprowadzić do dodatkowych uszkodzeń i, w skutek, droższego remontu telefonu. Również proponujemy oryginalne i bliskie za jakością kopie części zamiennych, co pozwoli dodatkowo zaoszczędzić na remoncie.

Wymiana głośnika iPhone 4

Dla zamiany głośnika iPhone 4 na nowy jest potrzebny specjalny zestaw śrubokrętów, a także potężne przyssawki, za pomocą których z urządzenia występuje szkło. Niewątpliwie, nie obejść się i bez dobrej wprawy, co nabywa się tylko z doświadczeniem pracy. Właśnie dlatego fachowcy nie rekomendują remontować głośnik samodzielnie, doradzając zwracać się do centrów serwisowych.
«Gadget Serwis» zajmuje się wznowieniem pracy telefonów komórkowych w Warszawie, poza tym, można odprawić iPhone do remontu z innego miasta Polski. Duże doświadczenie pozwala nam jakościowo czynić zamianę głośnika iPhone 4. Do tego że, nadajemy gwarancję na dokonaną pracę i ustalone detale w terminie do sześciu miesięcy. Przed remontem należy będzie tylko wybrać, który detal życzycie ustalić na smartfon: oryginalny głośnik od Apple czy jego gatunkową kopię. Trwanie zamiany głośnika iPhone w naszym serwisie zajmuje maksymalnie 2 — 3 godziny.

Wymiana przycisku Power iPhone 4

Uszkodzenie przycisku włączenia na iPhone jest nie uważane za poważny problem. Jednak czasami zza znoszenia ten detal łamie się i dostawia właścicielom gadżetów masę niewygód. Komplikuje jej remont ten fakt, że ona znajduje się na jednym trenie z niektórymi innymi ważnymi przyciskami, i żeby zreperować właśnie przycisk włączenia należy zmieniać tren całkiem.
Fachowcy «Gadget Serwis» mają wszystkie konieczne narzędzia dla jakościowej diagnostyki telefonu, jego rozbierania, zamiany przycisku włączenia iPhone 4 i odwrotnego montażu urządzenia. Po tym dodatkowo testujemy odremontowany smartfon i wracamy jego właścicielowi w całkowicie roboczym stanie. Razem z urządzeniem nasi klienci otrzymują gwarancję na dokonaną pracę do okresu sześciu miesięcy. Biura «Gadget Serwis» pracują w dzielnicach Warszawy, poza tym, można odprawić na remont iPhone z dowolnego miasta Polski.
Zwracaj się do biur «Gadget Serwis» czy zamawiaj «odwrotny dzwonek» na stronie internetowej i otrzymuj dodatkową informację o zamianie przycisku włączenia.

Wymiana głośnika polifonicznego iPhone 4

Charkot, niski poziom słyszalności, a także aberracja czy nieobecność dźwięku w iPhone jawnie świadczą o uszkodzeniu polifonicznego głośnika. W naszym centrum serwisowym odremontować polifoniczny głośnik potraficie zaledwie za 2 — 3 godzinę, otrzymawszy po tym gwarancję na dokonaną pracę. Zamiana detalu odbywa się w ten sposób:

 • najpierw czynimy diagnostykę, wyznaczając czy rzeczywiście uszkodzenie polifonicznego głośnika jest przyczyną nieobecności dźwięku;
 • wybieracie, którą część zamienną ustalać na iPhone oryginał czy jakościowa kopia;
 • akuratnie rozbieramy urządzenie i wydalamy złamany głośnik;
 • ustalamy nową część zamienną;
 • zbieramy telefon i jego testujemy.

Po zakończeniu remontu dajemy gwarancję na dokonaną pracę i ustalone detale. Koszt zamiany polifonicznego głośnika iPhone 4 potraficie dowiedzieć się u naszych konsultantów. Zamówcie usługę «odwrotnego dzwonku» na stronie internetowej i nasz manager od razu wam będzie dzwonił jeszcze raz.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 4

Odmowa gniazda ładowania iPhone może przynieść masę niewygód. Kiedy zakończy się ładunek akumulatora, telefon po prostu przestanie pracować, a użytkownik nic z tym nie potrafi porobić. Żeby nie dopuścić takiej sytuacji, odwołacie się do naszego centrum serwisowego. Pracujemy na zakresie remontu mobilnej techniki więcej 10 lat i w ciągu tego czasu mnóstwo razy zderzały się z takim problemem. Nasi fachowcy potrafią szybko odremontować smartfon, zrealizowawszy zamianę gniazda ładowania iPhone 4 na odpowiedni mechanizm. To może być jak oryginalne gniazdo od Apple, tak i gatunkowa kopia, na wszystkie ustalone detale nadajemy gwarancję.
Poznać koszt zamiany gniazda ładowania, a także lokalizacje najbliższego centrum serwisowego «Gadget Serwis» potraficie na naszej stronie internetowej. Jeśli że u was powstały kwestia dodatkowe o naprawie – zwracajcie się do naszych konsultantów po wskazanych telefonach czy zamawiajcie usługę «Odwrotny dzwonek».

Wymiana gniazda słuchawek 4

Dla tych kto lubi posłuchać muzykę czy audioksięgi uszkodzenie gniazda słuchawek może stać się poważnym problemem. «Gadget Serwis» pracuje już więcej 10 lat, toż nasi fachowcy, mają ogromne doświadczenie pracy z techniką od Apple. Przynoście telefon do najbliższego do was biura «Gadget Serwis» i otrzymujcie wstecz odremontowany gadżet przez tylko 40 — 50 minut! Również zawsze nadajemy na wybór klientom oryginalne części zamienne od kompanii Apple i ich nie mniej jakościowe, lecz niedrogie kopie. Przy czym na ustalony detal wam będzie wydany gwarancyjny talon.
Żeby poznać koszt zamiany gniazda słuchawek iPhone 4, a także otrzymać dodatkową konsultację, zadzwonicie nam czy odwołacie się do najbliższego biura «Gadget Serwis». Nasze centry serwisowe pracują w kilku dzielnicach Warszawy, poza tym, możecie wysłać iPhone na remont z innego miasta Warszawy.

Wymiana głównej kamery iPhone 4

Okazyjne trafienie wilgoci do mikrofonu, głośniku czy innych podobnych detale zdolne doprowadzić do negatywnych skutków, jednym z których zgłasza się odmowa głównej kamery. Jeśli to stało się, burzyć się nie warto. Kamerę można zamienić w naszym centrum serwisowym.
Zamiana głównej kamery iPhone 4 odbywa się w ten sposób:

 • czynimy diagnostykę iPhone, wyznaczając przyczynę uszkodzenia urządzenia;
 • wybierasz, którą właśnie część zamienną ustalić w zamian uszkodzonej: jakościową kopię czy oryginał;
 • akuratnie rozbieramy telefon, zmieniamy kamerę i zbieramy iPhone;
 • końcowym etapem jest jego testowanie;
 • po remoncie wracamy smartfon razem z gwarancją na ustalony detal.

W «Gadget Serwis» remont iPhone zajmie nie więcej za jeden dzień, poza tym, proponujemy usługę pilnego remontu, która pozwoli odnowić pracę smartfonu za 3 — 4 godzinę. Skorzystaj się konsultacją naszych fachowców już dziś! Odwołaj się do najbliższego biura «Gadget Serwis» czy skorystaj się kontaktową formą na stronie internetowej.

Wymiana przedniej kamery iPhone 4

Jeśli telefon upadnie na twardą powierzchnię czy pod jego obudowę przeniknie wilgoć, praca frontalnej kamery może się pogorszyć. W takim wypadku będzie potrzebna zamiana przedniej kamery iPhone 4. Na pierwszy rzut oka ta procedura może poddać się prostą, jednak, nie warto brać się za remont samodzielnie. Dla prawidłowego wykonania zamiany trzeba specjalne narzędzie, a także, fachowe przyzwyczajenia. Doświadczony fachowiec sprawi się z takim zadaniem za 40 — 50 minut, i znów potraficie korzystać gadżetem.
Zwracając się do nas, otrzymujecie pomoc zespołu ekspertów po remoncie mobilnych gadżetów. Klient ceni nas za jakościowe i operatywne wykonanie zadań dowolnej trudności. Jeśli chcecie obniżyć koszt remontu, zaproponujemy jakościowe analogi oryginalnych detali. Po zakończeniu remontu nadamy gwarancję na dokonaną pracę.

Wymiana czujników oświetlenia iPhone 4

Najczęściej czujniki oświetlenia wychodzą z ustroju przy trafieniu wilgoci do środka telefonu. Przez uszkodzenie tego elementu może obniżyć się czułość sensora. Nierzadko w takich wypadkach odłącza się wyświetlacz i telefon przestoi funkcjonować.
Usunięcie tego uszkodzenia nie ma na myśli pod sobą czegoś skomplikowanego, jednak, dla remontu trzeba fachowe podejście. Próby przeprowadzić zamianę czujników oświetlenia iPhone 4 samodzielnie nieuchronnie doprowadzają do powstania nowych uszkodzeń. Stosując specjalne narzędzie, wykwalifikowany fachowiec naszego centrum serwisowego rozbierze gadżet, wyjaśni dokładną przyczynę powstania uszkodzenia i, dotrzymując się wszystkich reguł i środków zapobiegawczych, zamieni czujniki oświetlenia iPhone. Taka procedura zajmuje mniej godziny. Przy czym klientowi będzie wydany gwarancyjny talon na ustalony detal. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Zamów «odwrotny dzwonek» na stronie internetowej i nasz manager będzie dzwonił jeszcze raz wam w ciągu kilku minut.

Wymiana mikrofonu iPhone 4

Jak pokazuje praktyka, istnieją trzy główne przyczyny, z których mikrofon może utracić funkcjonalność:

 • spadek urządzenia na twardą powierzchnię. To może doprowadzić do urwisku kontaktów mikrofonu;
 • trafienie pod obudowę telefonu wilgoci. W takim wypadku może stać się spięcie przeprowadzenia czy utlenienie kontaktów;
 • fabryczny brak. Najpierw niskogatunkowy wyrób mikrofonu.

W takich sytuacjach gadżet w całości demontuje się i przeprowadza się diagnostyka. Dalej idzie zamiana mikrofonu iPhone 4. Dla wykwalifikowanego eksperta taka procedura nie jest skomplikowana. Średnio, ona zajmuje nie więcej 40 — 50 minut. W celu potwierdzenia jakości dokonanych prac przy powrocie odremontowanego telefonu właścicielowi wydajemy gwarancyjny talon na ustalone detale.

Wymiana akumulatora iPhone 4

iPhone 4 różni się od innych smartfonów tamtym, że jego akumulator tak po prostu nie się wyciąga. Jeśli bateria wyjdzie z ustroju, zamienić jego potrafi tylko wykwalifikowany fachowiec. Problemy z baterią powstają po kilku latach aktywnej eksploatacji gadżetu. Jeśli zetknęliście się z tą nieprzyjemnością – wyruszajcie do naszego centrum serwisowego.
Na pierwszy rzut oka pytanie zamiany baterii iPhone 4 może wydarzać się prostym. Na sprawie dla przeprowadzenia tej procedury będzie potrzebne duże doświadczenie i, zwyczajnie, zestaw specjalnych narzędzi. Nasi specjalisty przeprowadzają remont telefonów komórkowych ogółem za 2 — 3 godzinę. Po zakończeniu pracy spełnia się ponowna diagnostyka urządzenia. Poza tym, na każdy ustalony detal wydaje się gwarancja od 1 do 6 miesięcy. Jeśli interesuje dokładniejsza informacja o remoncie iPhone 4 – zwiąż się z naszym managerem.

Wymiana przycisku Home iPhone 4

Przycisk Home aktywnie wykorzystuje się w nawigacji, i właśnie dlatego za kilka lat eksploatacji telefonu jej zasób się wyczerpuje. Zresztą przycisk odmawia, lecz nie warto tego się bać. W naszym centrum serwisowym wam szybko zamienią przycisk Home iPhone 4, i potraficie dalej korzystać gadżetem.
Eksperty zdarzą się rozebrać telefon, wyjaśnić dokładną przyczynę uszkodzenia i przeprowadzić zamianę złamanych części zamiennych. Proponujemy nie tylko oryginalne detale Apple, ale i ich jakościowe kopie, co pozwoli obniżyć koszt remontu. Przy czym Państwu będzie wydany gwarancyjny talon na wszystkie ustalone detale.
Nasz serwis zajmuje się remontem mobilnej techniki Apple już więcej 10 lat. W ciągu tego czasu nauczyliśmy się wykonywać zadania dowolnej trudności maksymalnie szybko. Remont iPhone zajmuje nie więcej za jeden dzień.
Jeśli Państwo ma kwestia o procesie przeprowadzenia remontu i koszcie usług – zwiążcie się z nami przez telefon czy odwołacie się do najbliższego biura «Gadget Serwis».

Wymiana wibracji iPhone 4

Uszkodzenie wibracji – problem jest dosyć rozpowszechniony. Najczęściej on powstaje przy trafieniu pod obudowę telefonu wilgoci. Poza tym, przyczyną może być silne mechaniczne uszkodzenie. Bądź co bądź, decyzja zawsze jest jedna – zamiana wibracji iPhone 4.
Dla wykonania tej procedury potrzebna doskonała wiedza o technikę Apple. Element, który zdarzy się zamienić, znajduje się w samym sercu gadżetu, i żeby do niego dostać się, zdarzą się rozebrać kilku funkcjonalnych modułów. Innymi słowami, zamiana wibracji iPhone 4 wymaga obecności specjalnego narzędzia i dużego doświadczenia w remoncie mobilnych urządzeń.
Nasza kompania fachowo zajmuje się usunięciem uszkodzeń techniki Apple już więcej 10 lat. W ciągu tego czasu zamieniliśmy kilka tysięcy wibracji i w żadnym wypadku nie rozczarowały klienta jakością wykonania pracy. Na każdy odremontowany telefon wydaje się gwarancja.

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 4

Twój telefon nie podłącza się do Wi-Fi? Najczęściej problem jest związany z naruszeniem oprogramowania, w innych wypadkach może być potrzebna zamiana Wi-Fi iPhone 4. Po to, żeby wyznaczyć dokładną przyczynę uszkodzenia, fachowcy «Gadget Serwis» przeprowadzą rzetelną diagnostykę gadżetu. W wypadku jeśli telefonowi będzie potrzebna zamiana Wi-Fi, nasi fachowcy zaproponują oryginalne detale od Apple. Chcesz zaoszczędzić na remoncie? Zaproponujemy jakościowe analogi. Wznowienie pracy smartfonu zajmie nie więcej 4 godzin, poza tym, każdemu klientowi jest dostępna usługa pilnego remontu. Po wykonaniu pracy nadamy gwarancję na ustalone detale do pół roku. Biura «Gadget Serwis» rozmieszczone w kilku dzielnicach Warszawy, do tego że, możecie wysłać smartfon dla naprawy z innego miasta Polski. Nasze centrum serwisowe proponuje więcej 20 usług remontu iPhone.

Wymiana audio sterownika iPhone 4

O usterkach z audio kontrolerem świadczy pełna nieobecność dźwięku przy odtworzeniu muzyki. Zamiana audio kontrolera iPhone 4 w «Gadget Serwis» odejmie ogółem kilka godzin. Nasi eksperty wykorzystują najbardziej współczesny sprzęt, co pozwala gwarantować doskonały wynik. Przed początkiem remontu przeprowadzamy diagnostykę urządzenia, która pozwoli wyznaczyć wszystkie uszkodzenia. Na pierwszy rzut oka zamiana części zamiennych nie wydaje się trudnym zadaniem, jednak, remont iPhone jest dosyć skomplikowana procedura, ponieważ jego należy praktycznie w całości rozebrać. Samodzielny remont gadżetu może doprowadzić do dodatkowych uszkodzeń, a w pewnych wypadkach do pełnego uszkodzenia urządzenia.
Eksperty «Gadget Serwis» nie tylko odnowią pracę telefonu za kilka godzin, ale i nadadzą gwarancję na dokonaną pracę. Chcesz otrzymać dodatkową konsultację? Odwołaj się do najbliższego biura «Gadget Serwis».

Wymiana USB kontrolera iPhone 4

Jeśli przy podłączaniu ładunkowego adaptera telefon nie synchronizuje się z komputerem czy nie ładuje się, warto sprawdzić:

 • zdolność do użytku adaptera żywienia i gniazda komputera;
 • całość kabla;
 • pewność podlączenia USB do gniazda iPhone.

W wypadku jeśli problem pozostał będzie potrzebna zamiana USB kontrolera iPhone 4. Odwołaj się do naszego centrum serwisowego dla przeprowadzenia remontu urządzenia. Pracujemy nie tylko z oryginalnymi detalami, ale i z ich jakościowymi kopiami. Jeśli chcesz obniżyć koszt remontu, nasz specjalista zaproponuje najbardziej jakościowe analogi detali Apple. Poza tym, na wszystkie ustalone części zamienne nadaje się gwarancja od 1 do 6 miesięcy. Zamiana USB kontrolera w «Gadget Serwis» zajmie nie więcej godziny. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Zwiąż się z nami po kontaktowych telefonach czy skorzystaj się przyciskiem «Odwrotny dzwonek», nasz manager będzie dzwonił jeszcze raz wam w ciągu kilku minut.

Wymiana kontrolera ładowania iPhone 4

Kontroler ładowania nie tylko odpowiada za dostarczenie do akumulatora energią elektryczną, ale i zarządza jego pracą. W razie jego uszkodzenia gadżet odłączy się. Rozwiązaniem problemu stanie zamiana kontrolera ładowania iPhone 4. Na pierwszy rzut oka zadanie wydaje się prostym, jednak, demontowanie smartfonu wymaga nie tylko obecności specjalnych narzędzi, ale i przyzwyczajeń do remontu techniki Apple. Ponieważ iPhone 4 demontuje się z tylnej przykrywki, dla zamiany detali należy praktycznie w całości rozebrać urządzenie.
Eksperty «Gadget Serwis» przeprowadzą zamianę koniecznych części zamiennych ogółem za kilka godzin. Do tego że, każdemu klientowi jest dostępna usługa pilnego remontu, która pozwoli odnowić pracę iPhone mniej niż za 2 godzinę.

Nasze centrum serwisowe pracuje więcej 10 lat, toż koniecznie znajdziemy rozwiązanie dowolnego zadania. Przed początkiem remontu rzetelnie analizujemy pracę smartfonu, co pozwala nam ujawnić wszystkie możliwe usterki. Po remoncie powtórnie sprawdza się funkcjonalnośc iPhone, a na wszystkie ustalone detale wydaje się gwarancja do 6 miesięcy.

Wznowienie iPhone 4 po płynie

Pod wpływem wilgoci nie tylko utleniają się detale smartfonu, ale i nadwerężają się prowodzący prąd dróżki i chipsety. Przy czym porusza się praca oddzielnych modułów iPhone, na przykład, z ustroju może wyjść kamera, akumulator, matczyna płaca, przycisk włączenia. W razie kontaktu iPhone z wodą należy wyłączyć gadżet, maksymalnie wysuszyć jego, nie rozbierając urządzenie, i odnieść do centrum serwisowego. Mimo tego, że po trafieniu wilgoci pod obudowę telefonu w wielu wypadkach zdolność do pracy gadżetu zachowuje się, uszkodzenia mogą powstawać przez pewien czas.
Wznowienie iPhone 4 po płynie – pracochłonne zadanie. Dla tego należy w całości rozebrać i wysuszyć gadżet. Po montażu przeprowadza się rzetelna diagnostyka urządzenia. Przy konieczności nasz ekspert zamieni uszkodzone detale. W «Gadget Serwis» każdemu klientowi są dostępne jak oryginalne części zamienne, tak i gatunkowe kopie detali od Apple, które pozwolą dodatkowo zaoszczędzić na remoncie.

Wznowienie iPhone 4 po spadku

Spadek iPhone może doprowadzić do mnóstwa uszkodzeń, najbardziej częsta z nich – uszkodzenie ekranu, łuszczenia i pęknięcia. Jednak, niektóre uszkodzenia przejawiają się tylko z czasem. Na przykład, niepoprawna praca niektórych detali może stać się przyczyną poważniejszych uszkodzeń.
Wznowienie iPhone 4 po spadku jest skomplikowana procedura, która w pierwszej kolejności, wymaga rzetelnej diagnostyki urządzenia. Nasz ekspert akuratnie rozbierze gadżet i sprawdzi funkcjonalność wszystkich detali. W razie potrzeby będzie zrobiona zamiana części zamiennych, co wyszło z ustroju, czy kompleksowe wznowienie pracy smartfonu. Po zakończeniu remontu przeprowadza się ponowne sprawdzenie funkcjonalności iPhone. Nasze centrum serwisowe również proponuje usługę pilnego remontu po, której praca smartfonu będzie odnowiona ogółem za kilka godzin.