Serwis i naprawa iPhone 4S

Chcecie szybko naprawić iPhone 4S? Nasze centrum serwisowe pokona naprawy dowolnej złożoności. «Gadget Serwis» pracuje więcej niż 10 lat, nasze biura znajdują się w kilku dzielnicach Warszawy, w dodatku można wysyłać telefon do naprawy z innych miast Polski. Oferujemy ponad 20 napraw: wśród nich nie tylko wymiana części, ale również kompleksowa naprawa iPhone po zlaniu lub upadku.

Naprawa iPhone 4SPrzybliżony czas realizacji
Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 4S1 god.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 4S1 god.
Wymiana obudowy iPhone 4S3 god.
Wymiana mikrofonu iPhone 4S1 god.
Wymiana głośnika iPhone 4S1 god.
Wymiana kamery iPhone 4S1 god.
Wymiana gniazda słuchawek 4S1 god.
Wymiana baterii iPhone 4S1 god.
Wymiana przycisku Power iPhone 4S1 god.
Wymiana gniazda ładowania iPhone 4S1 god.
Wymiana przycisku Home iPhone 4S1 god.
Wyczyszczenie po zalaniu iPhone 4S24-72 god.
Wymiana układu audio iPhone 4S24-72 god.
Wymiana układu WiFi iPhone 4S24-72 god.
Wymiana wibracji iPhone 4S1 god.
Wymiana kontrolera ładowania iPhone 4S24-72 god.

Serwis i naprawa iPhone 4S

Naprawa iPhone 4S w Warszawie

Fachowcy «Gadget Serwis» przeprowadzą pełną diagnozę iPhone 4S. Po naprawie zapewniamy gwarancję na zainstalowane części do sześciu miesięcy. Według wyboru klienta do naprawy używamy oryginalne części lub kopie wysokiej jakości.Zrobić remont iPhone 4S możemy z rejonów Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Jeśli nie chcecie naprawić iPhone 4S w wątpliwym serwisie czy jesteście nie pewni w kompetencji specjalistów znajdujących się w m. Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych miastach, możecie śmiało nadać iPhone 4S do dowolnego naszego centrum serwisowego przez logistyczną kompanię.

Wymiana szyby (szkła) iPhone 4S

iPhone zawsze otrzyma od producentów skrajnie wyrafinowany i piękny wyświetlacz, jednak dowolny spadek czy cios mogą nanieść mu notoryczny uszczerbek. «Gadget Serwis» zajmuje się remontem telefonów już więcej 10 lat! Takie doświadczenie pomaga naszym fachowcom czynić zamianę szkła iPhone 4S na najwyższym poziomie. Przynoście swój smartfon do nas i otrzymajcie odremontowane urządzenie ogółem przez 2 — 3 godzinę.
Wybierając nasze centrum serwisowe, otrzymacie nie tylko świetną jakość obsługi i remontu, ale i możliwość zaoszczędzić na zamianie szkła iPhone 4S. Proponujemy swoim klientom na wybór jak zamianę jednolitej konstrukcji, co składa się ze szkła, wyświetlacza i ekranu dotykowego na odpowiedni oryginał od kompanii Apple, tak i zamianę szkła oddzielnie. W drugim wypadku nasi fachowcy będą wykorzystywali gatunkową kopię części zamiennej, co pozwoli istotnie obniżyć koszt naprawy. Dzwoń nam i zamawiaj zamianę szkła iPhone 4S po prostu teraz!

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 4S

Zamiana ekranu iPhоne 4S jest nie najtańsza usługa, jednak w naszym centrum serwisowym otrzymasz możliwość istotnie na niej zaoszczędzić. Możemy zamienić wyświetlacz na smartfonie jak na oryginalną część zamienną od Apple, tak i na jej gatunkowe kopie, które będą kosztowały mniej. Przy czym «Gadget Serwis» zawsze nadaje gwarancje na swoją pracę od jednego miesiąca do pół roku.
Przyczyną uszkodzenia ekranu gadżetu może być nieostrożne obchodzenie czy różne nieprzewidziane okoliczności, które doprowadziły, na przykład, do spadku iPhone. W takim wypadku zwlekać z dostawą iPhone 4S do naszego centrum serwisowego nie warto, ponieważ w nim mogą być uszkodzone i niektóre mechanizmy. Kwalifikowane fachowcy «Gadget Serwis» zrobią zamianę wyświetlacza iPhone 4S maksymalnie szybko: od 10 minut do 2 — 3 godziny. Zwracajcie się do nas i otrzymujcie gatunkowy remont smartfonu za dostępną ceną!

Wymiana obudowy iPhone 4S

Obudowa nie najpewniejszy detal w smartfonach od Apple. Amerykańscy fachowcy, niewątpliwie, stwarzają prawdziwe arcydzieła w planie konstrukcji, jednak długowiecznością iPhone różnią się rzadko. Trochę zaszkodzić obudowę urządzenia może nawet jego codzienne noszenie, nie mówiąc już o spadki telefonu na twarde powierzchnie. Na szczęście, zamiana obudowy iPhone 4S jest dosyć prostym zadaniem, a z naszym centrum serwisowym jeszcze i szybkim. Przynosisz swoje mobilne urządzenie fachowcom «Gadget Serwis» i otrzymujesz iPhone z powrotem przez 2 — 3 godzinę. Poza tym nadamy gwarancję na dokonaną pracę do pół roku.
Nasze centrum serwisowe zajmuje się remontem mobilnej techniki już więcej 10 lat. Ogromne doświadczenie pozwala nam szybko wykonywać dowolne zadania i remontować nawet, na pierwszy rzut oka, «beznadziejne» smartfony. Ufa «Gadget Serwis» remont iPhоne 4S, ty nie sekundy nie zlitujesz się o swojej decyzji i, poza wątpliwością, pozostaniesz zadowolony naszą pracą.

Wymiana głośnika iPhone 4S

Przestały słyszeć rozmówcy podczas rozmowy czy on nie słyszy was? Przyczyna jawnie w uszkodzeniu głośnika. Kwalifikowani fachowcy naszego serwisowego centrum zdolne maksymalnie szybko zrealizować zamianę głośnika iPhone 4S, dzięki czemu ogółem przez 2 — 3 godzinę potraficie znów rozkoszować się rozmowami przez swój telefon komórkowy.
W «Gadget Serwis» otrzymacie możliwość wybrać, który właśnie detal będzie ustalony na waszym iPhone: oryginalny głośnik od Apple czy jego dostępna za ceną kopia. Nie burzcie się, co by nie wybraliście, otrzymacie od naszego centrum serwisowego gwarancję na dokonaną pracę.
Przed naprawą zawsze przeprowadzamy diagnostykę smartfonu, która pozwala nam wyznaczyć przyczynę uszkodzenia głośnika. Dlatego potrafimy wyznaczyć wszystkie możliwe uszkodzenia i usunąć ich. Po remoncie nasze fachowcy przeprowadzają dodatkowe testowanie pracy iPhone.

Wymiana przycisku Power iPhone 4S

Przestał pracować przycisk włączenia iPhone 4S? To poważny problem, ponieważ warto telefonowi wyładować się, i już nie potrafisz im się skorzystać. Zamiana przycisku włączenia iPhone 4S to jest pracochłonny proces. Smartfon należy w całości rozebrać. Ponieważ przycisk włączenia znajduje się na jednym trenie z kilku innymi przyciskami i, żeby im nie zaszkodzić, lepiej zamienić cały tren. Przy czym potrafisz wybrać, który właśnie detal naszym fachowcom ustalić na smartfon: oryginalną część zamienną od Apple czy jej gatunkową kopię, która różni się korzystniejszą ceną. Czemu by nie oddaliście przewadze, po remoncie nadamy gwarancję na dokonaną pracę. Nasze wykwalifikowani fachowcy potrafią sprawić się z zamianą przycisku iPhone 4S ogółem za kilka godzin. Otrzymasz dodatkową konsultację w jednym z biur «Gadget Serwis».

Wymiana głośnika polifonicznego iPhone 4S

Pojawiły się problemy z odtworzeniem dźwięku? To pierwsze oznaki uszkodzenia polifonicznego głośnika iPhone 4S. Żeby poznać dokładną przyczynę nieobecności dźwięku w telefonie, trzeba odnieść jego na diagnostykę w «Gadget Serwis». Szybko wyznaczymy, dlaczego smartfon zacichł i przy konieczności zamienimy polifoniczny głośnik na oryginalną część zamienną od Apple czy jej jakościową i dostępną kopię. Ogółem na tę pracę nasi fachowce zużyją nie więcej 2 — 3 godzin.
Dlaczego właśnie «Gadget Serwis»? Remontujemy telefony więcej 10 lat. Nasi fachowcy mają kolosalne doświadczenie w zakresie remontu iPhone wszystkich modeli. Jesteśmy pewne w jakości swojej pracy, toż nadajemy gwarancję na ustalone detale i zrobiony remont. Dzwońcie nam i dowiadujcie się wszystkie szczegóły o zamianie figuralnego głośnika iPhone 4S w naszym centrum serwisowym.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 4S

Problemy z ładowaniem iPhone 4S? Ten rodzaj uszkodzenia 4S uważany za jedno z naj rozpowszechnionych. Odnieście mobilne urządzenie do naszego centrum serwisowego, i szybko wyznaczymy, na czym właśnie polega problem. Całkiem możliwie, że wam będzie dosyć tylko zamienić baterię czy ładownicę. W gorszym razie może być potrzebna zamiana gniazda ładowania iPhone 4S.
W «Gadget Serwis» potrafią usunąć uszkodzenie gniazda ładowania ogółem za kilka godzin. Wam należy będzie tylko wybrać, który właśnie detal chcecie ustalić w smartfon: oryginalne gniazdo od Apple czy jego gatunkowy analog, co różni się mniejszą ceną? Bez względu na wybór naszych klientów, zawsze nadajemy gwarancję na dokonaną pracę i odpowiedzialnie podchodzimy do wykonania swoich zobowiązań. Wybrąwszy «Gadget Serwis», możecie być pewne, że po remoncie iPhone 4S będzie pracował jak w pierwszym dniu kupna.

Wymiana gniazda słuchawek 4S

Jeśli w słuchawkach zniknął dźwięk, większość użytkowników iPhone 4S wini w tym słuchawki. To po prostu sprawdzić: spróbujcie podłączyć inne słuchawki. Jeśli dźwięku wszystko jedno nie ma, więc problem jest w innym.
Fachowcy centrum serwisowego «Gadget Serwis» potrafią szybko wyznaczyć, w czym właśnie kryje się przyczyna uszkodzenia telefonu. Całkiem możliwie, że znów rozkoszować się ulubionymi piosenkami potraficie tylko po zamianie gniazda słuchawek iPhone 4S. Bądźcie pewne, że w «Gadget Serwis» jest zawsze jakościowa obsługa i wysoka szybkość pracy. Remont gadżetu odejmie ogółem kilka godzin. U nas otrzymacie możliwość samodzielnie wybierać, którą właśnie część zamienną ustalać na smartfon – dobrą kopię czy oryginalne gniazdo słuchawek od Apple. Koniecznie nadamy gwarancję na naszą pracę (do 6 miesięcy). Warto odznaczyć, że nasze centrum serwisowe proponuje więcej 20 usług remontu i pracuje z wszystkimi modelami iPhone.

Wymiana głównej kamery iPhone 4S

Pojawienie defektów na zdjęciach, powolne reagowanie kamery czy jej pobyt «w trybie oczekiwania» – właśnie z takimi problemami zderza się większość właścicieli smartfonów iPhone 4S. Przyczyna uszkodzenia może kryć się jak w samej kamerze, tak i w wewnętrznych czipsetach urządzenia. «Gadget Serwis» pomoże odnowić pierwotną zdolność telefonu do pracy.

Zamiana głównej kamery iPhone 4S w naszym centrum serwisowym – to jest:

 • operatywność – na naprawę smartfonów iPhone średnio odchodzi 1 — 3 godzina;
 • jakość – nadajemy gwarancję na wszystkie przeprowadzone prace i ustalone części zamienne;
 • dostępność – «Gadget Serwis» proponuje najwygodniejsze ceny na remont współczesnej elektroniki.

Zwracaj się do najbliższego centrum serwisowego sieci «Gadget Serwis» w jednej z największych dzielnic stolicy. Nasze fachowce wykonają diagnostykę, wyznaczą przyczyny defektu i w krótki termin przeprowadzą zamianę głównej kamery iPhone 4S. Jest potrzebna konsultacja fachowca?

Wymiana przedniej kamery iPhone 4S

Frontalna kamera jest jeden z bardzo czułych elementów iPhone 4S. Ona może wyjść z ustroju przez silny cios przy spadku, trafienia do środka gadżetu płynu czy prosto niestarannego zachowania z telefonem. Fachowcy «Gadget Serwis» za liczony czas wyznaczą przyczynę uszkodzenia i odnowią pracę smartfonu.
Często rozwiązać problem pozwala zamiana przedniej kamery iPhоne 4S. Po przeprowadzeniu rzetelnej diagnostyki urządzenia, specjaliści naszego centrum serwisowego ujawnią wszystkie istniejące usterki i defekty, w tym i utajone. W «Gadget Serwis» mogą zaproponować na wybór oryginalną kamerę od Apple czy dostępną kopię. Po zakończeniu remontu załatwiamy formalnie gwarancję, co potwierdza jakość i pewność wszystkich ustalonych detali.
Jeśli że problem kryje się w programowej usterce, to zamiana frontalnej celi iPhone 4S nie będzie potrzebna. Fachowcy «Gadget Serwis» zrobią ponowną instalacją oprogramowania i iPhone znów będzie pracował, jak w pierwszym dniu po kupnie.

Wymiana czujników oświetlenia iPhone 4S

Odłączenie ekranu podczas rozmowy, włączenie podświetlania po zakończeniu rozmowy i wzmacnianie jaskrawości w ciemnych pomieszczeniach – za wykonanie wszystkich tych funkcji odpowiadają czujniki oświetlenia iPhone 4S. Toż, jeśli chociaż jedna z tych opcji prestanie normalnie pracować, nie warto zaciągać z wizytą do centrum serwisowego.
«Gadget Serwis» jest jedna z najpopularniejszych sieci serwisowych centrów w Warszawie. Więcej 10 lat nasi fachowcy ponawiają pracę telefonów komórkowych, smartfonów, notebooków, mapników i innej elektroniki. Odwoławszy się do naszego centrum, potraficie nie tylko wyjaśnić, czy jest potrzebna wam zamiana czujników oświetlenia iPhone 4S, ale i w krótki termin odremontować smartfon. Dla remontu «jabłkowej» elektroniki wykorzystujemy oryginalne detale czy, za pragnieniem klienta, dostępne kopie części zamiennych od Apple.
Żeby w przyszłości wam nie była potrzebna kolejna zamiana czujników oświetlenia w iPhone 4S, obowiązkowo kupcie ochronny pokrowiec i chrońcie swój gadżet od ciosów i kontaktu z wilgocią.

Wymiana mikrofonu iPhone 4S

Uszkodzenie mikrofonu jest jedna z naj rozpowszechnionych usterek, z którą należy zderzać się właścicielom współczesnych smartfonów. Jeśli w trakcie rozmowy wam przeszkadzają postronne szumy czy rozmówca skarżył się, że przestaje słyszeć was, pilnie nieście swój iPhone do centrum serwisowego. Zwrócenie we właściwym czasie do fachowców obroni was od zbędnych kosztów i pomoże usunąć uszkodzenie na wszelkich fazach.

W «Gadget Serwis» naprawa iPhone ma kilka etapów:

 • diagnostyka;
 • remont czy zamiana niesprawnych detali;
 • testowanie urządzenia.

Diagnostyka pokaże, czy jest potrzebna zamiana mikrofonu iPhone 4S. Jeśli przyczyna usterek kryje się w samym mikrofonie, jego zamienią oryginalnym detalem czy gatunkową kopią – na wasze żądanie. Po zakończeniu remontu nasi fachowcy przeprowadzą testowanie i sprawdzą zdolność iPhone do pracy, a także załatwią formalnie dodatkową gwarancję na przeprowadzone prace i ustalone części zamienne.

Wymiana akumulatora iPhone 4S

Wymiana baterii iPhone 4S jest jedna z najpopularniejszych przyczyn zwrócenia właścicieli iPhone do serwisowych centrów. Oznak uszkodzenia są kilka:

 • zbyt szybki wydatek ładunku baterii;
 • częste uruchamiania ponowne czy odłączenie urządzenia;
 • usterki w pracy oddzielnych programów czy załączników;
 • naruszenie procesu synchronizacji z komputerem;
 • problemy z ładowaniem urządzenia.

Przyczyn, z których może być potrzebna zamiana baterii iPhone 4S, również dużo: od niesprawnej ładownicy do popsucia jednej z chipsetów. Wyznaczyć prawdziwą przyczynę uszkodzenia i, odpowiednio, optymalny wariant remontu iPhone pomoże tylko rzetelna diagnostyka całego smartfona.
«Gadget Serwis» proponuje pełne spektrum usług z remontu i serwisowej obsługi smartfonów Apple: od profilaktycznej diagnostyki do pełnej zamiany chipsetów i przeprowadzenia instalacji oprogramowania urządzenia. Nasze serwisy pracują w największych dzielnicach Warszawy. Adres najbliższego biura «Gadget Serwis» znajduję się w rozdziału «Kontakty«.

Wymiana przycisku Home iPhone 4S

Przycisk Home jest najbardziej wykorzystywany detal we wszystkich iPhone. Zza stałej eksploatacji istnieje ryzyko jego uszkodzenia. Łamać się przycisk może wskutek trafienia wilgoci, kurzu, zza mechanicznych uszkodzeń czy programowej usterki.
Jeśli przycisk przestaje funkcjonować we właściwy sposób, to, w większości wypadków, należy zrobić jego zamianę. Naprawdę ten proces nie zajmuje dużo czasu, jak może poddać się na pierwszy rzut oka. Fachowcy «Gadget Serwis» potrafią dokładnie diagnozować i ustalić przyczynę uszkodzenia, a potem maksymalnie szybko zrobić zamianę przycisku. Eksperty naszego centrum serwisowego wykonują zamianę przycisku Home iPhone 4S jak na oryginalny detal, tak i na więcej budżetową, lecz nie mniej jakościową kopię.
Nasz serwise nadaje gwarancję na dokonaną pracę. Skorzystaj się usługą re-call, żeby otrzymać dokładniejszą konsultację!

Wymiana wibracji iPhone 4S

Jeśli funkcja wibracji przestała pracować, lepiej jak najprędzej zrobić wymianę. W większości wypadków zamiana wibracji iPhone 4S wymaga ustawienia nowego trenu iPhone. Nie rekomenduje się spełniać podobną procedurę samodzielnie, ponieważ przy jego remoncie należy rozbierać cały gadżet, a niewierne rozbieranie czy montaż może doprowadzić do dodatkowego uszkodzenia telefonu.
Fachowcy naszego centrum serwisowego mają dziesięcioletnie doświadczenie naprawy iPhone, toż zamiana wibracji iPhone 4S będzie przeprowadzona ogółem za 3 — 4 godzinę. Zrealizujemy diagnostykę telefonu, ustalimy przyczynę uszkodzenia i zrobimy remont, a potem na zamienione detale wydamy gwarancję. Na żądanie również nadaje się usługa pilnego remontu. Chcecie poznać koszt usługi, odwołacie się do najbliższego biura «Gadget Serwis».

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 4S

Uszkodzenie modułu Wi-Fi iPhone 4S najczęściej przejawia się następnymi oznakami:

 • telefon nie znajduje sieci Wi-Fi;
 • odrywa się podłączanie do internetu przez Wi-Fi czy przepada sygnał;
 • telefon nie podłącza się do pewnych sieci;
 • niemożliwie włączyć poszukiwanie sieci i inne problemy.

W dowolnym razie korzystać gadżetem staje o wiele ciężej, a dla tych, kto regularnie korzysta internetem – całkiem niemożliwie. Właśnie dlatego, jak tylko powstaje uszkodzenie funkcji Wi-Fi, trzeba odwołać się do fachowców, przecież taki problem rozwiązuje się ogółem za kilka godzin.
Fachowcy «Gadget Serwis» przeprowadzą rzetelną diagnostykę i ustalą przyczynę uszkodzenia funkcji, a potem, przy konieczności, zrealizują zamianę Wi-Fi iPhоne 4S czy skorygują błąd oprogramowania. Zamianę można zrobić jak na oryginalne detale Apple, tak i na jakościowe kopie. Chcecie dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Odwołajcie się do najbliższego biura «Gadget Serwis».

Wymiana audio sterownika iPhone 4S

Dźwięk na telefonie przestał pracować? Nie warto burzyć się, ten problem rozwiązuje się dosyć szybko. W większości wypadków uszkodzenie kryje się w audio kontrolerze. Żeby przywrócić dźwięk, należy zrealizować zamianę audio kontrolera.
Fachowcy naszego centrum serwisowego przeprowadzą diagnostykę telefonu, ustalą przyczynę uszkodzenia i zamienią złamane części, potem sprawdzą pracę telefonu, i przywrócą gadżet właścicielowi. W zasadzie, diagnostyka i zamiana audio kontrolera iPhone 4S trwają nie więcej 3 godzin. Na wybór klienta można zrealizować zamianę na oryginalny detal od producenta czy wybrać jakościową kopię, dzięki czemu remont iphone 4S obejdzie się taniej. Na każdy detal wydajemy gwarancję do pół roku.
Dla otrzymania informacji i zamówienia usługi zwiąż się z naszym managerem przez telefon czy skorzystaj się usługą re-call.

Wymiana USB sterownika iPhone 4S

Najczęściej przejawem uszkodzenia USB kontrolera jest to, że iPhone bardzo szybko się wyładowuje. Kiedy pojawia się taki problem, to użytkownicy najczęściej po prostu kupują nowy oryginalny akumulator, nie spełniając diagnostykę telefonu – i w tym jest główny błąd, przecież problem nie usuwa się i iPhone dalej nie trzyma ładunek.
W większości wypadków to oznacza to, że USB kontroler jest złamany. Przyczyn uszkodzenia częściej ogółem kilka: mechaniczne uszkodzenie czy użycie nieoryginalnych i niskogatunkowych ładowarek. Kontroler znajduje się w zwarciu, wskutek czego i wyładowuje się akumulator.
Do rozstrzygnięcia problemu warto przeprowadzić pełną zamianę USB kontrolera iPhone 4S na oryginalny detal Apple czy jakościową kopię. Fachowcy «Gadget Serwis» przeprowadzą diagnotykie telefonu, nadadzą rekomendacji ze względu remontu czy zamiany, i odnowią pracę iPhone za kilka godzin. Poza tym, każdemu klientowi jest dostępna usługa pilnego remontu.

Wymiana sterownika zasilania iPhone 4S

Kontroler ładowania – to jest chip, który reguluje pracę akumulatora iPhone i proces jego ładowania. Jeśli kontroler jest niesprawny, to może doprowadzić do szybkiego rozładowania telefonu czy iPhone całkiem przestanie trzymać ładunek. Uszkodzenie tego detalu może stać się z kilku przyczyn: mechaniczne uszkodzenie, biegi prądu podczas ładowania, trafienie wilgoci czy kurzu.
Problem w całości rozwiązuje się po zamianie kontrolera ładowania iPhone 4S, lecz zamianę trzeba przeprowadzać po diagnostyce telefonu. Odwołaj się do «Gadget Serwis» i nasi fachowcy przeprowadzą rzetelną diagnostykę telefonu, ustalą przyczyny uszkodzenia i zrealizują zamianę koniecznego detalu. Po remoncie praca iPhone będzie sprawdzona i gadżet przywrócą wam z gwarancją na ustalony detal. Również dla klientów centrum serwisowego jest dostępna usługa pilnego remontu, która pozwoli otrzymać odremontowany telefon dosłownie za kilka godzin. «Gadget Serwis» proponuje więcej 20 usług remontu iPhone.

Wznowienie iPhone 4S po płynie

Nierzadko zdarzają się sytuacje, kiedy telefon poddaje się działaniu wilgoci. Jeśli płyn trafił bezpośrednio do środka telefonu, to może doprowadzić do nieprzyjemnych skutków – zaczynając od zamiany kilku detali i zakończając pełnym uszkodzeniem gadżetu.
Jeśli do iPhone trafiła woda, akuratny wysuszycie telefon i jak najprędzej odwołacie się do centrum serwisowego, gdzie nasi eksperty maksymalnie szybko sprawdzą pracę gadżetu. Tylko w tym wypadku można uniknąć uszkodzenia pewnych detali i obejść się minimalnym remontem.
Nasze centrum serwisowe maksymalnie szybko przeprowadza wznowienie iPhone 4S po płynie metodą rozebrania i pełnego suszenia iPhone specjalnymi urządzeniami, a potem czystki od soli, które stwarzają się zza wilgoci. Poza tym, telefon powtórnie diagnozują na obecność usterek i uszkodzeń. Procedura wznowienia zajmie kilku godzin. Chcecie otrzymać iPhone maksymalnie szybko? Skorzystajcie się usługą pilnego remontu!

Wznowienie iPhone 4S po spadku

Spadek telefonu jest najbardziej rozpowszechniona przyczyna jego uszkodzenia. Przez cios o twardą powierzchnię mogą wyjść z ustroju praktycznie wszystkie detale, nawet jeśli jakichkolwiek istotnych uszkodzeń na pierwszy rzut oka nie widać. Naprawdę oznaki uszkodzenia iPhone mogą przejawić się nie od razu. Toż, jeśli wpuściliście telefon (nawet jeśli przy czym nie roztłukło się szkło czy tylna przykrywka) – lepiej maksymalnie szybko oddać gadżet na diagnostykę. To pomoże uniknąć nieprzyjemnych skutków, przecież przy spadku mogły wyjść z ustroju chipsety, które przy nieprawidłowym funkcjonowaniu z czasem doprowadzą do uszkodzenia ważniejszych detali.
Fachowcy «Gadget Serwis» przeprowadzą pełną diagnostykę telefonu, a także, jeśli będzie to potrzebne koniecznie, zrealizują wznowienie iPhone 4S po spadku. Po zakończeniu remontu otrzymacie gwarancję do pół roku na ustalone detale. Na wybór klienta dla remontu wykorzystują się oryginalne części zamienne czy ich jakościowe kopie.