Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Potrzebują Państwo naprawy iPhone 5? W naszym centrum serwisowym odzyskanie telefonu będzie trwać nie więcej jednego dnia. Ponadto oferujemy usługi pilnej naprawy. Biura "Gadget Serwis" zlokalizowane są w kilku dzielnicach Warszawy, więc zawsze można znaleźć centrum serwisowy w pobliżu domu. Oferujemy ponad 20 usług naprawy iPhone: naprawa po zalaniu, wymiana głośnika, kamery, szybki, obudowy, przycisku Power i wiele innych.

Naprawa iPhone 5 w Warszawie

Specjaliści "Gadget Serwis" dla diagnozy i naprawy iPhone wykorzystują części montażowe najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie naprawy telefonów komórkowych gwarantuje wysoką jakość i szybkość naprawy. Więcej informacji można zawsze uzyskać przez telefon lub online na stronie internetowej. Nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie pytania.Zrobić remont iPhone 5 możemy z rejonów Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Jeśli nie chcecie naprawić iPhone 5 w wątpliwym serwisie czy jesteście nie pewni w kompetencji specjalistów znajdujących się w m. Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych miastach, możecie śmiało nadać iPhone 5 do dowolnego naszego centrum serwisowego przez logistyczną kompanię.

Wymiana szyby (szkła) iPhone 5

Ekran iPhone 5 jest pokryty specjalnym szkłem, które zabezpiecza jego obronę, a także robi wygląd gadżetu atrakcyjnym. Materiał, z którego jest zrobione szkło twardy, jednak, od silnych mechanicznych uszkodzeń jego to nie uratuje. Jeśli telefon spadnie z dużej wysokości, alboż otrzyma potężny cios ciężkim przedmiotem, szkło na wyświetlaczu może nie wytrzymać. Jak skutek – powstaną istotne niewygody w eksploatacji. Żeby rozwiązać taki problem zdarzy się przeprowadzić zamianę szkła iPhone 5. Fachowcy naszego centrum serwisowego gotowe wykonać taką pracę. Zajmujemy się remontem mobilnych gadżetów więcej 10 lat, i w ciągu tego czasu opanowaliśmy wszystkie niuanse ich wznowienia. Zamiana szkła iPhone 5 zajmuje nie więcej 40 minut. Koszt usługi Państwo może poznać, związawszy się z naszym managerem przez telefon.

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 5

Każdy właściciel iPhone 5 stara się strzec gadżet, jednak, od nieszczęśliwych wypadków nikt nie jest ubezpieczony. Jeśli ekran telefonu trzasnął, zdarzy się jego zamienić, ponieważ użycie urządzenia od tego będzie mocno się utrudniało. Nie rekomenduje się przeprowadzać remont samodzielnie. Jak pokazuje praktyka, wszystkie próby odnowić pracę iPhone w warunkach domu, działając na ślepo i wykorzystując przy czym podręczne środki, zakończają się dodatkowymi uszkodzeniami. W takich sytuacjach trzeba fachowe podejście i obecność specjalnego narzędzia. Nasz fachowiec przeprowadzi zamianę ekranu iPhone 5 szybko i nada gwarancję na ustalone detale. Pracujemy w zakresie remontu mobilnych urządzeń więcej 10 lat. W ciągu tego czasu nasze fachowcy nauczyli się wykonywać dowolne zadania i wymiana ekranu iPhone 5 zajmie ogółem kilku godzin.

Wymiana obudowy iPhone 5

Obudowa telefonu wykonuje dwie ważne funkcję. W pierwszej kolejności, on jest podstawą dla umocnienia wewnętrznych elementów. Drugie zadanie – zabezpieczenie zachowania wewnętrznych elementów. Jeśli telefon upadnie z dużej wysokości czy otrzyma silny cios ciężkim przedmiotem, obudowa przejmie cios na siebie, zachowawszy przy czym najważniejsze – elektronikę. Tak czy owak, wam zdarzy się zamienić obudowę, żeby telefon nie wyglądał rozbitym. Warto odznaczyć, że ta procedura jest dosyć skomplikowana, i dlatego ufać jej można tylko fachowcowi. Przynieś swój telefon do naszego serwisowego centrum, i on potrafi w ręce lepszego fachowca. Za lata pracy w zakresie naprawy mobilnych urządzeń opanowaliśmy wszystkie niuanse ich pracy, i dlatego z lekkością wykonujemy zadania dowolnej trudności. Jesteszmy gotowe zaproponować Państwu oryginalne detale czy ich jakościowe kopię. Po wykonaniu pracy każdemu klientowi nadaje się gwarancja.

Wymiana głośnika iPhone 5

Najczęściej uszkodzenie głośnika w iPhone powstaje wskutek trafienia pod obudowę komórki wilgoci. Również on może odmówić przez silne mechaniczne uszkodzenie. W tym wypadku Państwu zdarzy się przeprowadzać zamianę głośnika iPhone 5. Na pierwszy rzut oka może okazać się, że zamienić głośnik można i samodzielnie, jednak to jest błąd. Takie próby nieuchronnie doprowadzają do negatywnych skutków, ponieważ bez doświadczenia i specjalnego narzędzia jakościowa naprawa jest niemożliwa. Jedyną wierną decyzją w takiej sytuacji będzie zwrócenie do specjalisty z naprawy komórkowej techniki. Odwołaj się do jednego z serwisowych centrów "Gadget Serwis". Zajmujemy się remontem mobilnych gadżetów więcej 10 lat. Nasz fachowiec przeprowadzi rzetelną diagnostykę urządzenia i wykona wymianę głośnika iPhone 5. Chcesz obniżyć koszt remontu? Potrafimy zaproponować Państwu jakościowe analogi detale Apple.

Wymiana przycisku Power iPhone 5

Najczęściej przycisk włączenia iPhone 5 wychodzi z ustroju od znoszenia. Za kilka lat aktywnego użycia mechanizm się łamie. Ten problem jest dosyć rozpowszechniony wśród użytkowników mobilnych gadżetów Apple, lecz, w owym że czasie, nazwać jej poważną nie wolno. Nasz doświadczony fachowiec przeprowadzi zamianę przycisku włączenia iPhone 5 za 30 - 40 minut. Pracujemy z techniką Apple więcej 10 lat, i dlatego doskonale znamy wszystkie jej niuanse. Przed początkiem pracy, nasz fachowiec przeprowadzi rzetelną diagnostykę, która pozwoli ujawnić wszystkie uszkodzenia urządzenia. Pracujemy nie tylko z oryginalnymi, ale i jakościowymi analogami detale, co pozwoli wam zaoszczędzić na remoncie. Przy czym otrzymasz gwarancję na ustalone detale. Żeby dowiedzieć się dokładniej o koszcie usługi, zwiąż się z nami przez telefon czy zamów odwrotny dzwonek na stronie internetowej.

Wymiana głośnika polifonicznego iPhone 5

Jeśli iPhone 5 przestał wydawać dźwięki – to oznacza, że jego głośnik jest niesprawny. Korzystać telefonem, który nie podaje sygnału dzwonku i milczy przy otrzymaniu zawiadomienia, bardzo niewygodnie, toż w takiej sytuacji należy natychmiast nieść gadżet do centrum serwisowej obsługi. Współpracownicy naszego serwisu są fachowcy w zakresie remontu mobilnej techniki Apple. Potem, jak w oddasz swój gadżet nam, on trafi do rąk wykwalifikowanego specjalisty z wieloletnim doświadczeniem, który wykona zamianę polifinecznego głośnika iPhone 5 za kilka godzin. Poza tym, każdemu klientowi jest dostępna usługa pilnej naprawy. Po zakończeniu remontu otrzyma Państwo gwarancyjny talon na ustalony detal. Jesteszmy gotowe zaproponować oryginalne detale Apple czy ich jakościowe analogi. Skorzystajcie się usługą odwrotnego dzwonku na naszej stronie internetowej, żeby otrzymać dodatkową konsultację.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 5

Jeśli wasz iPhone 5 służy już nie pierwszy rok, to od częstego podłączania ładowarki gniazdo może wyjść z ustroju i jego trzeba będzie zamienić. To uszkodzenie spotyka się dosyć często. Ono nie jest zbyt poważne, lecz może dostarczyć niemało kłopotu użytkownikowi. Doświadczony specjalista z remontu mobilnej techniki potrafi szybko zrealizować zamianę gniazda ładowania iPhone 5. Przy obecności koniecznego narzędzia taka procedura zajmuje nie więcej 30 - 40 minut. Centrum Serwisowe "Gadget Serwis" fachowo zajmuje się remontem mobilnych urządzeń Apple. Pracujemy w tym kierunku już więcej 10 lat. W ciągu tego czasu jeszcze żaden klient nie pożałował o tym, że zdecydował współpracować z nami. Zwracając się do nas, otrzymujesz gwarancję jakościowego wykonania pracy. Współpracownik, do rąk którego trafi smartfon, przeprowadzi zamianę gniazda ładowania iPhone 5 z dotrzymaniem wszystkich reguł. Na to zejdzie zupełnie niedużo czasu i ulubiony Państwa gadżet będzie pracował jak nowiutki. Żeby poznać koszt tej usługi, zwiążcie się z naszym konsultantem.

Wymiana gniazda słuchawek 5

Jeśli słuchasz muzykę i rozmawiasz przez telefon przez słuchawki, uszkodzenie gniazda dla słuchawek stanie się prawdziwym problemem. Handlowa marka Apple wyrabia jakościowe gadżety z pewnymi i długowiecznymi gniazdami, lecz przy aktywnej eksploatacji z czasem oni mogą wyjść z ustroju. Jeśli taki los stał się z waszym telefonem, nie warto zasmucać się przed czasem. To uszkodzenie nie jest poważne, toż fachowcy "Gadget Serwis" rozwiążą problem w krótkich termin. Zamiana gniazda słuchawek iPhone 5 – jedna z najpopularniejszych usług w naszym centrum serwisowym. Specjaliści "Gadget Serwis" przeprowadzą rzetelną diagnostykę waszego smartfonu, wyznaczą wszystkie istniejące defekty, potem szybko przywrócą wasz gadżet do roboczego stanu. Dla tego potrzebujemy nie więcej 40-50 minut. Przy czym otrzymasz gwarancyjny talon na ustalony detal. Żeby poznać dokładny koszt usługi, prosto zwiąż się z nami przez telefon. Konsultant da odpowiedzi na wszystkie pytania, co interesują Państwo.

Wymiana głównej kamery iPhone 5

Z reguły, uszkodzenie głównej kamery iPhone jest skutkiem trafienia pod korpus telefonu wilgoci. Popsucie tego elementu jest możliwe i przy mechanicznym uszkodzeniu, jednak takie wypadki spotykają się znacznie mniej. Bez względu na to, która jest przyczyna odmowy kamery, istnieje tylko jeden sposób rozwiązać problem – wykonać zamianę głównej kamery iPhone. "Gadget Serwis" zajmuje się remontem telefonów komórkowych już więcej 10 lat. W ciągu tego czasu przez ręce naszych fachowców przeszły kilku tysięcy gadżetów, i wiele osób z ich postępowało z jednakowym problemem – złamaną główną kamerą. Właśnie dlatego opanowaliśmy wszystkie niuanse, co powstają przy uszkodzeniu takiego rodzaju. Zamiana głównej kamery iPhone 5 w naszym salonie wykonuje się szybko i jakościowo. Rzetelna diagnostyka telefonu w naszym centrum serwisowym pozwoli ocenić jego realny stan i usunąć istniejące defekty. Po zakończeniu naprawczych prac otrzymasz gwarancyjny talon na ustalone detale.

Wymiana przedniej kamery iPhone 5

W nasz czas frontalna cela mobilnego gadżetu – to nie po prostu dodatkowa funkcja, przydatna tylko dla rozrywki. Wiele osób wykorzystują telefon komórkowy dla pracy: na przykład, spełniając wideo dzwonki i odkrywając różne aplikację, które zależą od przedniej kamery. Jeśli ten element wyjdzie z ustroju, nie potrafisz korzystać z niektórych funkcji telefonu. W takim wypadku zdarzy się nieść gadżet do centrum serwisowego. Sieć centrów "Gadget Serwis" – to są gwarancja jakości, dostępne ceny i operatywność. Przy remoncie wykorzystują się tylko certyfikowane części zamienne i współczesny sprzęt. Nasze fachowcy bez problemów sprawiają się z zadaniami dowolnej trudności, toż zamiana przedniej kamery iPhone 5 nie złoży trudności. Na wszystkie ustalone detale nadajemy dodatkową gwarancję. Centry serwisowe "Gadget Serwis" pracują w największych dzielnicach stolicy. Odwołaj się do któregoś z nich – i przez kilka godzin problem Państwa będzie w całości rozwiązany.

Wymiana czujników oświetlenia iPhone 5

Czujniki oświetlenia iPhone 5 ponoszą odpowiedzialność za sprawną pracę mnóstwa jego funkcji, i dlatego przy ich uszkodzeniu u właściciela gadżetu mogą powstać niemało problemów: w szczególności, jest możliwe odłączenie wyświetlacza czy obniżenie czułości sensora. Jeśli Państwu zdarzyło się zetknąć z takim problemem to nie warto zwlekać. Odwołaj się do naszego centrum serwisowego, gdzie doświadczeni fachowcy przeprowadzą zamianę czujników oświetlenia iPhone 5. W "Gadget Serwis" potrafisz samodzielnie wybrać, oryginalne detale będą ustalone na iPhone czy ich jakościowe, lecz tańsze analogi. Nasze fachowcy równie dobrze wykonują zadania dowolnej trudności – od prostej zamiany czujników oświetlenia iPhone 5 do kompleksowego wznowienia telefonu po spadku. Jeśli was interesują ceny na usługi, zwiążcie się z naszym konsultantem – on z radością odpowie na wszystkie interesujące pytania.

Wymiana mikrofonu iPhone 5

Mikrofon jest jeden z głównych elementów dowolnego środka związku, i jeśli on wychodzi z ustroju funkcjonalność telefonu traci się. Dość często to odbywa się wskutek spadku telefonu na twarde powierzchnie, niestarannego zwrócenia i przechowywania obok metalowych przedmiotów, które mogą zaszkodzić gadżet. Tylko w oddzielnych wypadkach wdaje się odremontować niesprawny mikrofon – z reguły, należy przeprowadzać jego pełną zamianę. Jeśli zetknęliście się z takim problemem, wyruszajcie do naszego serwisowego centrum – nasze fachowcy w krótki termin wykonają remont waszego gadżetu. Ekspert, który będzie zajmował się telefonem, przed zamianą mikrofonu iPhone 5 przeprowadzi jego pełną diagnostykę. Który detal wybrać – oryginalny czy jego jakościową, lecz dostępną kopię – decydować tylko wam. Ze swojej strony nadamy gwarancję. Nie zwlekaj − skorzystaj się konsultacją naszego fachowca po prostu teraz.

Wymiana baterii iPhone 5

Uszkodzenie baterii jest rozpowszechniony problem iPhone 5. Warto odznaczyć, że najczęściej ten problem powstaje przy trwałej eksploatacji telefonu. Z czasem akumulująca zdolność baterii obniża się, co stwarza masę nieprzyjemności. Ładować telefon należy po kilka razy w dniu, lecz nie to jeszcze najstraszniejsze. Żeby nie zdarzyło się spotkać się z takimi nieprzyjemnościami, oddaj telefon ekspertam naszego centrum serwisowego. Doświadczony pracownik przeprowadzi diagnostykę i wykona zamianę baterii iPhone 5 i mniej niż za godzinę o problemach z akumulatorem można będzie zapomnieć. Pracujemy w tym zakresie dużo lat, stale opanowujemy nowe technologie, i wykorzystujemy tylko najbardziej współczesny sprzęt. Poza tym, nadajemy gwarancję na ustalone detale. Poznaj koszt zamiany baterii dla iPhone już dziś. Zwiąż się z nami przez telefon czy odwołaj się do najbliższego biura "Gadget Serwis".

Wymiana przycisku Home iPhone 5

Dla wygody eksploatacji gadżetu projektanci iPhone 5 zorganizowali nawigację przez sensorowy ekran, zostawiwszy minimalną ilość przycisków. Jeden z nich jest przycisk Home, który istotnie upraszcza pracę. Przy aktywnym użyciu telefonu ten przycisk aktywuje się dosyć często, i dlatego jego zasób z czasem wyczerpuje się. Również warto odznaczyć, że to uszkodzenie, jak i wiele innych, może być wezwane przez wilgoć, co trafiła pod obudowę telefonu. Żeby rozstrzygnąć to zadanie, należy zamienić przycisk Home iPhone 5. Odwołać się za taką usługą możesz do naszych fachowców. Zajmujemy się remontem telefonów komórkowych w Warszawy, również możecie wysłać do nas na naprawę iPhone z dowolnego miasta Polski. Nasze fachowcy wykorzystują w pracy tylko współczesny sprzęt, toż na wykonanie naprawy traci się minimalna ilość czasu. Procedura zamiany przycisku Home iPhone 5 trwa mniej 40 minut. Przy czym klient otrzymuje gwarancję na ustalone detale.

Wymiana wibracji iPhone 5

Jak i dowolny inny element telefonu, wibracja może wyjść z ustroju przez silny cios czy fabryczny brak. Również przyczyną może być wilgoć, co trafi pod korpus. Bez względu na to, co właśnie stało się przyczyną uszkodzenia, potrzebna będzie zamiana wibracji iPhone 5. Wyświadczyć taką usługę Państwu zawsze potrafią nasze fachowcy. Zajmujemy się remontem gadżetów dużo lat, toż doskonale znamy wszystkie niuanse pracy iPhone różnych pokoleń. Za czas pracy nasi eksperci potrafili odnowić kilka tysięcy smartfonów. Przed początkiem remontu pracownik zdiagnozuje telefon, żeby wyznaczyć przyczynę uszkodzenia. Pracujemy nie tylko z oryginalnymi częśćmi zamiennymi, lecz ich pewnymi kopiami, toż zawsze potrafisz wybrać odpowiedni detal. Po zakończeniu remontu sprawdzamy funkcjonalność iPhone i nadamy gwarancyjny talon na ustaloną część zamienną. Jeśli życzysz poznać koszt usługi czy otrzymać dodatkową konsultację, zwiąż się z nami za pomocą usługi re-call.

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 5

W iPhone przestał pracować Wi-Fi? Nie odkładaj poszukiwanie decyzji na potem. Wyruszaj do naszego salonu serwisowej obsługi, i koniecznie wam pomożemy. Praktykujemy remont mobilnych urządzeń Apple już więcej 10 lat. W ciągu tego czasu, opanowaliśmy wszystkie niuansę różnych modeli iPhone. Poza tym, wykorzystujemy współczesny sprzęt, który nie tylko jest gwarancją doskonałego wyniku, ale i pozwala sprawiać się z remontem gadżetów ogółem za kilka godzin. Toż taka procedura, jak zamiana modulu Wi-Fi iPhone 5, nie przedstawia żadnej trudności i zajmuje nie więcej godziny. Również nadajemy gwarancję na dokonaną pracę i ustalone detale. Jeśli chcesz obniżyć koszt remontu iPhone nasi faachowcy potrafią zaproponować jakościowe analogi detali za niższą ceną. Poza tym, nadajemy mnóstwo dodatkowych usług dla iPhone.

Wymiana audio iPhone 5

Audio kontroler jest elementem, co odpowiada za odtworzenie wszystkich dźwięków, i jeśli niespodziewanie on przestał funkcjonować, powstaną poważne trudności w eksploatacji iPhone. Jednak, to uszkodzenie nie jest istotne. Należy po prostu zamówić zamianę audio kontrolera iPhone 5 w centrum serwisowym. Nasi eksperci zajmują się remontem mobilnej techniki marki Apple więcej 10 lat. Fachowcy "Gadget Serwis" przed początkiem pracy przeprowadzą diagnostykę urządzenia, która pomoże wyjawić wszystkie uszkodzenia. W razie potrzeby zamiany audio kontrolera zaproponujemy wam oryginalne detale Apple. Również potraficie oddać przewagę kopiom, które pozwolą znacznie zaoszczędzić na wznowieniu pracę iPhone. Po remoncie przeprowadzamy ponowne testowanie wszystkich funkcji smartfonu. Poza tym, nadajemy gwarancyjny talon na ustalone detale.

Wymiana USB kontrolera iPhone 5

Łączenie iPhone 5 z komputerem ustala się za pomocą USB-sznura. Dla tego w telefonie jest specjalny kontroler, co odpowiada za wymianę danych. Jeśli telefon upadnie z dużej wysokości czy pod jego korpus przeniknie wilgoć, ten element może wyjść z ustroju, co spowoduje masę niewygód. Jeśli zetknęliście się z tym uszkodzeniem, po prostu odnieście telefon do naszego centrum serwisowego. Nie warto myśleć, że problem po prostu zniknie. Być może, usterki kryją się w konieczności ponownej instalacji oprogramowania, w pewnych wypadkach może być potrzebna zamiana kontrolera. Dla naszego wykwalifikowanego eksperta ta procedura nie przedstawia żadnej trudności. W większości wypadków trwanie zamiany USB kontrolera składa nie więcej 40 minut. Przy czym zabezpiecza się 100% wynik. Nasza kompania ponosi odpowiedzialność za jakość dokonanej pracy, toż każdemu klientowi wydaje się gwarancyjny talon na ustalone detale.

Wymiana kontrolera ładowania iPhone 5

Kontroler ładowania odpowiada za dostarczenie elektronowych systemów i elementów gadżetu. Poza tym, on zarządza pracą akumulatora. Jeśli on wyjdzie z ustroju, telefon odłączy się. W takim wypadku rozwiązać problem pomoże tylko zamiana kontrolera ładowania iPhone 5. Odwołać się za taką usługą zawsze możecie do naszego centrum serwisowego. Zajmujemy się usunięciem uszkodzeń iPhone wszystkich modeli. Nasz ekspert przeprowadzi zamianę nastawnika żywienia iPhone 5 mniej niż za dzień, a także zrealizuje finałowe testowanie gadżetu. Przy czym otrzymacie gwarancyjny talon na wszystkie ustalone elementy. Chcesz obniżyć koszt remontu? Nasze eksperty zaproponują jakościowe kopie oryginalnych detali. Mimo tego, że biura "Gadget Serwis" pracują w Warszawie, możecie odprawić iPhone 5 do nas na remont z dowolnego miasta Polski.

Wznowienie iPhone 5 po płynie

Jeśli wasz iPhone 5 upadł do wody, zmókł pod deszczem czy długi czas przeleżał w surowym pomieszczeniu – natychmiast nieście jego do serwisowego centrum. We właściwym czasie ingerencja fachowca pomoże uniknąć poważnego uszkodzenia telefonu, i potraficie pełnowartościowe korzystać ze smartfonu jeszcze kilku lat. Usługi ze wznowienia iPhone 5 po płynie nadają się w naszym centrum serwisowym. Warto odznaczyć, że procedura wznowienia iPhone 5 po płynie jest niezwykle skomplikowana. Ekspert akuratnie rozbierze telefon, wysuszy detale i przeprowadzi rzetelną diagnostykę urządzenia. Po montażu gadżet przejdzie finałowe testowanie, które pozwoli ujawnić możliwe usterki. "Gadget Serwis" również nadaje gwarancję na wszystkie dokonane prace od 1 do 6 miesięcy. Odwołaj się do naszego najbliższego centrum serwisowego, żeby otrzymać konsultację.

Wznowienie iPhone 5 po spadku

Większość uszkodzeń mobilnych gadżetów powstaje przy otrzymaniu nimi poważnych mechanicznych uszkodzeń. Z reguły, to zdarza się przy spadku telefonu z dużej wysokości. Jeśli urządzenie przy czym nie odłączy się, może powstać myląca myśl, że wszystko w porządku, jednak, niektóre uszkodzenia mają właściwość przejawiać się tylko z czasem. Rzetelna diagnostyka w "Gadget Serwis" pozwoli ujawnić wszystkie możliwe uszkodzenia. Przy konieczności zamiany części zamiennych potrafimy zaproponować nie tylko jakościowe kopie, ale i oryginalne detale od Apple. Wznowienie iPhone 5 po spadku – praca skomplikowana i pracochłonna, toż dla jej przeprowadzenia przyciągają się lepsi specjaliści. Przy obecności dużej ilości uszkodzeń, przeprowadzimy kompleksowe wznowienie pracy telefonu. Żeby otrzymać dokładniejszą informację, zwiążcie się z naszym konsultantem w czacie czyli przez telefon.