Serwis i naprawa iPhone 5S

Potrzebują Państwo naprawy iPhone 5S? Nasz centrum serwisowy oferuje ponad 20 usług napraw telefonu. Biura «Gadget Serwis» zlokalizowane są w największych dzielnicach Warszawy, ale w razie potrzeby można przesyłać iPhone 5S do naprawy z innych miast Polski.

Naprawa iPhone 5SPrzybliżony czas realizacji
Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 5S1 god.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 5S3-4 god.
Wymiana obudowy iPhone 5S3 god.
Wymiana mikrofonu iPhone 5S1 god.
Wymiana głośnika iPhone 5S1 god.
Wymiana kamery iPhone 5S1 god.
Wymiana gniazda słuchawek 5S1 god.
Wymiana baterii iPhone 5S1 god.
Wymiana przycisku Power iPhone 5S1 god.
Wymiana gniazda ładowania iPhone 5S1 god.
Wymiana przycisku Home iPhone 5S1 god.
Wyczyszczenie po zalaniu iPhone 5S24-72 god.
Wymiana układu audio iPhone 5S24-72 god.
Wymiana modułu WiFi iPhone 5S24-72 god.
Wymiana wibracji iPhone 5S100
Wymiana kontrolera ładowania iPhone 5S24-72 god.

Serwis i naprawa iPhone 5S

Specjaliści naszego serwisu jak najszybciej ustalą przyczynę usterki Waszego iPhone 5S i skutecznie go naprawią. Jeśli Państwa telefon został uszkodzony — prosimy o kontakt z «Gadget Serwis»! Oferujemy odpowiednie części dla iPhone 5S: oryginalne, jak również odpowiedniki wysokiej jakości. Na wszystkie zainstalowane części, nasze centrum serwisowe udziela gwarancji. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami!

Naprawa Apple iPhone 5S w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Wy potrzebujecie naprawę iPhone 5S? Nasze serwisowe centrum zaproponuje Wam więcej niż 20 usług odnowienia pracy telefonu. Biura «Gadget Serwis» rozmieszczone w największych rejonach Warszawa, lecz możecie odesłać do nas na naprawę iPhone 5S z dowolnego innego miasta Polsce. Możemy zrobić dostawę po trasie klient-serwisowe centrum-klient. Zrobić remont iPhone 5S możemy z rejonów Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Jeśli nie chcecie naprawić iPhone 5S w wątpliwym serwisie czy jesteście nie pewni w kompetencji specjalistów znajdujących się w m. Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych miastach, możecie śmiało nadać iPhone 5S do dowolnego naszego centrum serwisowego przez logistyczną kompanię.

Wymiana szkła iPhone 5S

Okazyjny upadek czy niestaranne zachowanie z telefonem może doprowadzić do wielu nieprzyjemności. Najrozpowszechniona, z których to jest obrażenie szkła i ekranu. Drobne pęknięcia i draśnięcia, usterki w pracy sensorowego ekranu czy naruszenie odzwierciedlenia kolorów to może być skutkiem obrażenia ekranu. Jakie jest wyjście? Wymiana szkła iPhone 5S w serwisowym centrum «Gadget Serwis».
Według Wasze mniemanie, możemy ustalić oryginalne części zamienne od Apple alboż ich gatunkowe kopie. Jeśli wybierzecie drugi wariant, wymiana szkła na iPhone 5S pozwoli Wam istotnie skrócić Wasze koszty na naprawę ulubionego telefonu. Przecież, w odróżnieniu od smart fonów innych znaków firmowych, w apple-gadżetach wykorzystuje się jednolita konstrukcja ze szkła, wyświetlacza i touch screen. Toż przy obrażeniu jednego z elementów, wymieniać należy konstrukcję całkiem.
Nasi majstrowie są wysoko wykwalifikowanymi fachowcami. Dzięki ich kolosalnemu doświadczeniu, użyciu najnowszych technologii i fachowego sprzętu, remont Waszego smart fonu iPhone 5S zajmie nie więcej niż 2 — 3 godzin.

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 5S

Smartfon iPhone 5S to jeden z jaskrawych przedstawicieli familii «jabłkowych» gadżetów. Jednak nawet on okazuje się skrajnie wrażliwym, kiedy chodzi o obrażeniu ekranu. Jedyną szansą na odnowienie normalnej pracy Waszego gadżetu w takim wypadku jest wymiana wyświetlacza na iPhone 5S.
Zwróćcie uwagę: oprócz jawnych mechanicznych obrażeń przy upadku czy silnym ciosie, do usterek w pracy touch screen iPhone 5S może doprowadzić trafienie wilgoci, skupisko kurzu czy prosto niezbyt akuratne zwrócenie. Chcecie maksymalnie obronić Wasz telefon od podobnych uszkodzeń? Wtedy obowiązkowo wybierzcie dobry pokrowiec i nigdy nie noście telefon obok kluczy, monet czy drugich metalowych przedmiotów.
Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 5S to jedna z najpopularniejszych usług serwisowego centrum «Gadget Serwis». Po rzetelnej diagnostyce urządzenia nasz majster wyznaczy wszystkie istniejące defekty i szybko przywróci Wasz smart fon do roboczego stanu. Nie traćcie czas na próżno-odwołacie się do najbliższego serwisowego centrum «Gadget Serwis».

Wymiana korpusu iPhone 5S

Korpus to jedno z najbardziej czułych miejsc w smart fonach iPhone ostatnich pokoleń. iPhone 5S otrzymał od swoich twórców elegancki, stylowy, lecz niezbyt wytrzymały korpus z aluminiowych spławów. Dosyć jednego niebacznego ciosu czy spadku, na powierzchni tylnej przykrywki pojawiły się wgniecenia czy draśnięcia. W najlepszym wypadku ucierpi tylko wygląd zewnętrzny smart fonu, a rozwiązać problem pomoże zwyczajna wymiana korpusu iPhone 5S.
Jednak szczelne rozmieszczenie wewnętrznych modułów i duża ilość drobnych detali wewnątrz smart fonu może stać się przyczyną pojawienia utajonych uszkodzeń i defektów. Toż, nawet jeśli jawnych usterek w pracy Waszego telefonu nie ma, doradzamy odwołać się do najbliższego serwisowego centrum «Gadget Serwis».
Kompleksowa diagnostyka pozwoli wyznaczyć obecność utajonych defektów. Jeśli żadnych wewnętrznych usterek nie będzie, wymiana korpusu iPhone 5S zajmie tylko kilku minut. Na życzenie, potraficie zrobić swój ulubiony smart fon efekciarskim, zamówiwszy ekskluzywny modding w «Gadget Serwis».

Wymiana głośnika iPhone 5S

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn Wy nie słyszycie rozmówcy czy dostrzegacie postronne szumy i dźwięki, to Wam na pewno jest potrzebna wymiana głośnika iPhone 5S. W smart fonach familii iPhone są dwa typy głośników: mówiony i polifoniczny. Pierwszy odpowiada za przekazanie dźwięku podczas rozmowy, drugi-za jakościowe odtworzenie audioplików.
W serwisowym centrum «Gadget Serwis» potraficie odremontować swój ulubiony iPhone szybko, jakościowo i niedrogo. Jeśli Wy potrzebujecie wymianę głośnika iPhone 5S, nasi fachowcy mogą ustalić oryginalny detal czy jakościową i dostępną za ceną kopię. Wybór zawsze zostaje za Wami.
Przed początkiem naprawy zawsze przeprowadzamy diagnostykę urządzenia. To pozwala istotnie zaoszczędzić czas i zwiększyć jakość naprawy, ponieważ nasi majstrowie otrzymują informację nie tylko o wszystkich istniejących uszkodzeniach, ale i o realnych przyczynach ich powstania.
Serwisowe centra sieci «Gadget Serwis» pracują w największych rejonach Warszawa. Adres najbliższego biura znajdziecie u rozdziału «Kontakty«.

Wymiana przycisku włączenia iPhone 5S

Funkcjonalne przyciski to jedno z najsłabszych miejsc w smart fonach familii iPhone. W trakcie eksploatacji oni mogą utknąć czy całkiem przestać pracować. Wymiana przycisku włączenia iPhone 5S może pomóc rozwiązać ten problem. Głównie, nie tracić czas i szybciej odwołać się do fachowców serwisowego centrum «Gadget Serwis».
Wśród naj rozpowszechnionych przyczyn uszkodzenia funkcjonalnych przycisków są mechaniczne obrażenia i wilgoć. Dosyć jednego razu przypadkowo wpuścić czy zmoczyć telefon, żeby potrzebowało się wymiana przycisku włączenia na iPhone 5S.
Problem polega na tym, że usterki w pracy telefonu rzadko pojawiają się od razu po jego upadku czy moczeniu. Utlenienie trafi stopniowo i pewny czas uszkodzone kontakty trenu jeszcze mogą zachowywać swoją zdolność do pracy.
Właśnie dlatego ważnie odwołać się do «Gadget Serwis» jak najwcześniej, nawet jeśli jawnych oznak uszkodzenia nie ma. Rzetelna diagnostyka telefonu w naszym serwisowym centrum pozwoli ocenić jego realny stan i usunąć istniejące defekty na wczesnych fazach.

Wymiana polifonicznego głośnika iPhone 5S

Problemy z odtworzeniem muzycznych plików, nieobecność dźwięku w grach i załącznikach to są pierwsze oznaki usterki w pracy głośnika.
Przyczyn usterek z dźwiękiem może być kilka: obrażenie polifonicznego głośnika (buzzer) to tylko jedna z ich. Jednak zrozumieć, czy potrzebujecie wymianę polifonicznego głośnika iPhone 5S można tylko po diagnostyce urządzenia w serwisowym centrum «Gadget Serwis». Nasi fachowcy w krótki terminy wyznaczą realne przyczyny usterki w pracy Waszego ulubionego telefonu i usuną powstały usterki.
Jeśli Wy potrzebujecie rzeczywiście wymianę polifonicznego głośnika iPhone 5S, w serwisowym centrum «Gadget Serwis» potraficie wybrać odpowiedni detal. Przy czym w naszym centrum są dostępne jak oryginalne części zamienne od Apple, tak i niedrogie, lecz gatunkowe ich kopie. Na wszystkie ustalane części zamienne załatwiamy formalnie firmową gwarancję do okresu pół roku.
Potrzebujecie konsultację fachowca? Odwołajcie się do najbliższego centrum sieci «Gadget Serwis» czy skorzystajcie się online-chat na stronie internetowej.

Wymiana złączenia sprzętu ładującego iPhone 5S

Problemy z ładowaniem urządzenia to jedna z naj rozpowszechnionych usterek, z którymi należy zderzać się właścicielom iPhone 5S. Jeśli Wasz telefon przestał normalnie ładować się od sieci, a proces synchronizacji urządzenia z komputerem daje usterki, to oznaczę, że czas odwołać się do «Gadget Serwis». Nasze serwisowe centrum pracuje w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu więcej niż 10 lat, a biura są otwarte w największych rejonach stolicy.
W pewnych wypadkach wystarczy wymienić akumulator czy kupić nową ładownicę, w innych rozwiązać problem pomaga wymiana złączenia sprzętu ładującego iPhone 5S. Fachowcy «Gadget Serwis» szybko wyznaczą prawdziwe przyczyny uszkodzenia i odremontują Wasz gadżet. Zależnie od charakteru ujawnionych defektów na naprawę telefonu będzie trzeba od kilku minut do 2-3 godzin.
Wymiana złączenia sprzętu ładującego na iPhone 5S może przeprowadzać się z użyciem oryginalnych części zamiennych albo ich gatunkowych analogów. Na wszystkie ustalone detale nadajemy dodatkową gwarancję do 6 miesięcy.

Wymiana złączenia słuchawek iPhone 5S

Właścicielom dowolnego telefonu zdarzały się z postronnymi szumami, grzechotem czy pełną zgubą dźwięku przy odtworzeniu plików multimedia, rozruchu aplikacji albo nawet podczas telefonicznych rozmów. Jedno z możliwych przyczyn takich przeszkód jest uszkodzenie złączenia słuchawek.
Czy potrzebujecie wymianę złączenia słuchawek iPhone 5S? Przecież źródło problemu może kryć się w niepracującej akcesoria czy programowej usterce. Najpierw sprawdźcie jakość pracy iPhone 5S z innymi słuchawkami. Jeśli Wasz iPhone przedłuża pracować z usterkami, przyczyną nie jest w słuchawkach. Wtedy nie traćcie czasu i wyruszajcie do najbliższego serwisowego centrum «Gadget Serwis».
Sieć «Gadget Serwis» to dostępne ceny, operatywność pracy i gwarancja jakości. Fachowcy naszego serwisowego centrum jakościowo usuną uszkodzenie dowolnej trudności już za kilka godzin. Wykorzystujemy tylko fachowy sprzęt i certyfikowany części zamienne.

Wymiana głównej kamery iPhone 5S

Kamera to jedno z najbardziej czułych miejsc smart fonu iPhone 5S. Najmniejszy cios, upadek czy trafienie wilgoci mogą doprowadzić do jej uszkodzenia. Usterki w pracy tylnej kamery są możliwe również w razie obecności programowych usterek.
Kamera Waszego iPhone przestała normalnie pracować czy cały czas znajduje się «w reżimie oczekiwania»? Wymiana głównej kamery iPhone 5S pomoże rozwiązać ten problem. Odwołajcie się do najbliższego serwisowego centrum «Gadget Serwis» i nasi fachowcy odnowią pracę Waszego smart fonu. Adresy wszystkich serwisowych centrów sieci znajdziecie u rozdziału «Kontakty«.

Jeśli przyczyną uszkodzenia posłużyła programowa usterka, to wymiana głównej kamery iPhone 5S nie jest potrzebną. Będzie dostateczne przeprowadzić przeprogramowanie urządzenia i naprawić pracę systemu. Ustawienie nowych detali jest potrzebne tylko w tych wypadkach, kiedy przyczyna uszkodzenia kryje się w samej kamerze. W naszym serwisowym centrum potraficie wymienić złamany detal nową oryginalną kamerą od Apple albo jej gatunkowym, lecz dostępnym za ceną analogiem.

Wymiana czołowej kamery iPhone 5S

Frontalna kamera stała się jednym z głównych rodzynków smart fonu iPhone 5S. Bardziej wysokie rozszerzenie i, odpowiednio, jakościowe foto i wideo poszerzyły zasięgi możliwości właścicieli iPhone.
Wymiana czołowej kamery iPhone 5S jest praktycznie nieunikniona przy silnym obrażeniu od ciosu czy moczenia. Nawet jeśli najpierw gadżet przedłuża pracować bez jawnych usterek, skutki obrażenia wewnętrznych układów scalonych mogą przejawić się z czasem. Toż nie wahacie się z wizytą do fachowca i szybciej zwracajcie się do «Gadget Serwis».

Wymiana czołowej kamery iPhone 5S dla naszych fachowców to proste zadanie. Na diagnostykę i odnowienie pracy telefonu pójdą nie więcej niż 2-3 godziny. Również jest dostępna usługa terminowej naprawy.
Serwisowe centra «Gadget Serwis» pracują we wszystkich największych rejonach Warszawa. Dodatkową konsultację możecie otrzymać w telefonicznym reżimie czy na stronie internetowej naszego centrum.

Wymiana czujników światła iPhone 5S

Czujniki światła iPhone 5S odpowiadają za automatyczne nastrajanie jaskrawości ekranu. Jednak ich uszkodzenie może sprowokować poważniejsze problemy: obniżenie czułości sensora, odłączenie wyświetlacza i tak dalej. Jeśli zetknęliście się z którymś z tych problemów, zwracajcie się do «Gadget Serwis» i nasi fachowcy pomogą Wam!
Diagnostyka urządzenia pozwoli wyznaczyć realne przyczyny usterki w pracy iPhone. Jeśli przyczyna uszkodzenia kryje się właśnie w czujnikach, decyzja jest dosyć prosta, czyli pełna wymiana czujników światła iPhone 5S. W serwisowym centrum «Gadget Serwis» możecie samodzielnie wybrać, które detale będą ustalone: oryginalne części zamienne od Apple alboż ich dostępne analogi. Na wszystkie detale, co ustala się w naszym serwisowym centrum, nadaje się gwarancja.
Jeśli przyczyna uszkodzenia Waszego telefonu kryje się w programowej usterce, wymiana czujników światła iPhone 5S nie jest potrzebną. Nasi fachowcy przeprowadzą przeprogramowanie smart fonu i odnowią go normalną pracę.

Wymiana mikrofonu iPhone 5S

Uszkodzenie mikrofonu to dosyć rozpowszechniony problem wśród właścicieli smart fonów iPhone 5S. Z reguły, przyczyną takich usterek są niestaranne zachowanie z telefonem: upadki gadżetu na twardą powierzchnię czy noszenie obok metalowych przedmiotów. W takich wypadkach pomaga wymiana mikrofonu iPhone 5S. Jeśli że telefon, na przykład, padał do wody czy stała się programowa usterka, będzie trzeba delikatniejszy remont. Z każdym z tych zadań doskonale sprawią się fachowcy «Gadget Serwis».
Dla naprawy iPhone 5S w naszych serwisowych centrach wykorzystują się dwa rodzaje detali: oryginalne części zamienne od Apple czy niedrogie analogi od drugich producentów. Które właśnie detale ustalać-oryginał czy kopie, decyduje tylko klient.
Wymiana mikrofonu na iPhone 5S w naszym serwisowym centrum ma kilka etapów. Najpierw urządzenie ponosi pełną diagnostykę. Kiedy przyczyny usterek są określone, fachowcy rozbierają smart fon, a go niesprawne detale remontują czy wymieniają nowymi.

Wymiana akumulatora iPhone 5S

Wymiana akumulatora w iPhone 5S to dosyć powszednia procedura, przecież z czasem akumulator smart fonu dzieje się nieprzydatnym. Nieprawidłowe ładowanie, użycie nieoryginalnych ładowarek, częste zmiany napięcia do sieci i niestaranne zachowanie z telefonem jeszcze więcej skracają termin służby akumulatora iPhone. Toż, jak tylko zauważyliście pierwsze oznaki usterek w pracy akumulatora, szybciej nieście Wasz iPhone 5S do serwisowego centrum «Gadget Serwis». Adres najbliższego serwisowego centrum znajdziecie u rozdziału «Kontakty«.

Wymiana akumulatora iPhone 5S w «Gadget Serwis» nie odejmie dużo czasu. Najpierw nasi fachowcy zdiagnozują smart fon, żeby wyznaczyć przyczyny uszkodzenia akumulatora. Niesprawne detale będą zastąpione, a ujawnione usterki-skorygowane w krótki terminy.
Jeśli przyczyna uszkodzenia kryła się w użyciu nieodpowiedniej ładowarki, nasi fachowcy pomogą Wam dobrać jakościową i pewniejszą ładowarkę dla Waszego iPhone 5S.

Wymiana przycisku Home iPhone 5S

Przycisk Home iPhone 5S to jeden z najbardziej wykorzystywanych detali w piątym iPhone. On wykonuje funkcję powrotu na domowy ekran. Jednak stała eksploatacja i niebaczne zachowanie z telefonem mogą doprowadzić do go przedwczesnego popsucia.
Fachowcy naszego serwu zdolne zrobić naprawę smart fonu Apple 5S za kilka godzin. Wymianę przycisku Home iPhone przeprowadzimy maksymalnie efektywnie, zawczasu wyznaczywszy przyczynę go uszkodzenia. Mechaniczne obrażenia czy programowa usterka, Wasz iPhone wszystko jedno szybko będzie uporządkowany. Przy czym wymienić przycisk Home iPhone 5S u nas potraficie jak na oryginalne części zamienne, tak i na ich tańsze kopie, które też różnią się wysoką jakością. Poza tym nadamy gwarancję na wszystkie dokonane prace. Skorzystajcie się konsultacją naszego managera już teraz!

Wymiana alarmu wibracyjnego iPhone 5S

Alarm wibracyjny to jest jedna z najbardziej wykorzystywanych funkcji na dowolnym telefonie. Właśnie dlatego szybka wymiana tego detalu jest ważna. Dziesięcioletnie doświadczenie pomaga nam przeprowadzać wszystkie konieczne operacje za kilka godzin. Za pomocą rzetelnej diagnostyki szybko wyznaczymy przyczynę uszkodzenia alarmu wibracyjnego, potem robimy operacje po jego wymianie, potem przetestujemy telefon i oddamy właścicielowi. Również otrzymacie gwarancję na ustalone do iPhone detale.
Warto odznaczyć, że wymiana alarmu wibracyjnego nierzadko wymaga pełnej wymiany trenu. W takim przypadku być może u iPhone pojawią się problemy z dźwiękiem czy włączeniem. Czynić wymianę trenu samodzielnie nie warto, ponieważ dla jakościowej naprawy należy całkiem rozebrać gadżet. W «Gadget Serwis» możecie otrzymać dokładną konsultację po wszystkich rodzajach remontu dla iPhone, a także skorzystać się usługą terminowej naprawy.

Wymiana Wi-Fi iPhone 5S

Nie możecie skorzystać się Wi-Fi? Na szczęście, wymienić Wi-Fi iPhone 5S jest bardzo prosto! Tylko ufać to zadanie lepiej fachowcom, ponieważ tylko oni potrafią wyznaczyć dokładną przyczynę uszkodzenia urządzenia. Do uszkodzenia Wi-Fi modułu może doprowadzić jego oderwanie od drukowanej płacy, upadek telefonu czy trafienie wilgoci wewnątrz smart fonu. Często Wi-Fi lamie się poprzez bezpośrednie uszkodzenie anteny czy drukarskiej dróżki. Problem polega w tym, że we wszystkich wypadkach telefon zachowuje się prawie identycznie: przepada sieć Wi-Fi, często przerywa się podłąnjczanie, nie otwierają się strony przy włączonej sieci i tak dalej. Tylko jakościowa diagnostyka pozwala wyznaczyć dokładną przyczynę uszkodzenia i zrobić konieczne operacje naprawy urządzenia. Chociaż jest uważana za najbardziej efektywną decyzję takiego problemu pełna wymiana Wi-Fi iPhone 5s, ponieważ przez pomocą tej operacji można zapobiec ponownemu uszkodzeniu modułu Wi-Fi w przyszłości.
Fachowcy «Gadget Serwis» przeprowadzą konieczne naprawcze prace za kilka godzin.
Poza tym, na wybór klienta będą zaproponowane jak oryginalne, tak i tańsze kopie detali Apple wysokiej jakości.

Wymiana audio sterownika iPhone 5S

Przestał pracować dźwięk na iPhone? Być może, złamał się audio sterownik. Wymiana audio sterownika iPhone 5S z powodu jej złożoności w «Gadget Serwis» odejmie kilka godzin. Przy czym każdy klient może skorzystać się usługą terminowej naprawy.

Nasi majstrowie mają wszystkie konieczne narzędzia dla jakościowej diagnostyki i remontu mobilnych urządzeń, doprowadzając całą operację po wymianie audio sterownik za trzy godziny. Najpierw gadżet diagnozuje się dla ściślejszego wyznaczenia przyczyny uszkodzenia, dalej na podstawie otrzymanych wiadomości dzieje się naprawa, potem telefon znów sprawdza się i powraca właścicielowi, lecz już z gwarancją na ustalony detal. Wymienić audio sterownik iPhone 5S w naszym serwisowym centrum potraficie na oryginalny detal od producenta. Poza tym, zamawiając jakościową kopię oryginalnej części zamiennej, istotnie obniżycie koszt remontu.
Żeby otrzymać więcej informacji o wymianie audio sterowniku zadzwońcie do naszego serwisowego centrum czy zamówcie bezpłatny apel.

Wymiana USB sterownika iPhone 5S

Przyczyna szybkiego wyładowania akumulatora daleko nie zawsze polega na uszkodzeniu akumulatora. Często takim negatywnym sposobem na iPhone wpływa złamany USB-sterownik. Diagnostyka tego urządzenia i go aktualny remont pomoże szybko rozwiązać problem. Chodzi tym, że w niesprawnym stanie elementy USB- sterownika znajdują się w krótkim zwarciu. To służy główną przyczyną tego, że akumulator wyładuje się o wiele szybciej. Z reguły, akumulator przy takim uszkodzeniu trzyma telefon włączoną w ciągu 2 — 3 godzin.
Fachowcy naszego serwisowego centrum maksymalnie szybko wyznaczą przyczynę uszkodzenia USB- sterownika i jakościowo go odremontują. Jeśli że chcecie wymienić USB sterownik iPhone 5S, żeby w przyszłości więcej nie powracać do tego problemu-zwracajcie się do «Gadget Serwis»! Potrafimy zaproponować Wam odpowiednie detale dla waszego iPhone dowolnych wzorców: jak oryginalne części zamienne, tak i jakościowe kopie. Przy czym na wszystkie ustalone detale nasze serwisowe centrum nadaje gwarancją.

Wymiana sterownika zasilania iPhone 5S

Sterownik zasilania to układ scalony, co kontroluje pracę akumulatora i odpowiada za jakość go zasilania. Przy trafieniu do takiego układu scalonego wilgoci czy kurzu akumulator iPhone może zacząć wyładowywać się o wiele szybciej, czym przedtem. W tym wypadku należy zrobić prze lutowanie czy pełną wymianę sterownika iPhone 5S. Fachowcy naszego serwu, wykonują podobne zadania już 10 lat, toż potrafią zrobić wszystkie konieczne operacje po naprawie sterownika za kilka godzin. Odebrać odremontowany iPhone u nas potraficie z gwarancją na ustalone detale.

Przed początkiem naprawy nasi fachowcy będą dokonywały rzetelną diagnostykę telefonu. To pomoże wyznaczyć dokładną przyczynę uszkodzenia, również ujawnić dodatkowe defekty. Po tym czynimy remont czy wymianę sterownik zasilania iPhone 5S, testujemy pracę urządzenia i wracamy iPhone klientowi. W naszym serwisowym centrum jest zawsze dostępna usługa terminowej naprawy, która pozwoli otrzymać odremontowany gadżet maksymalnie szybko.

Odnowienie iPhone 5S po trafieniu wody

Woda to jest główny wróg dowolnej techniki. Trafienie wilgoci wewnątrz mobilnego urządzenia może doprowadzić do katastroficznych skutków, zza których zdarzy się wymieniać połowę detali telefonu. Żeby zabezpieczyć się od ogromnych kosztów lepiej maksymalnie szybko odwołać się do naszego serwisowego centrum dla odnowienia iPhone 5S po trafieniu wody. Fachowcy «Gadget Serwis» zrobią czystkę i suszenie iPhone za kilka godzin.
Podczas odnowienia iPhone po trafieniu wody, mobilne urządzenie ostrożnie demontuje się, rzetelnie oczyszcza się od wody i soli, co utworzyli się, potem sprawdza się w celu usterek. Po remoncie załatwiamy formalnie gwarancję na dokonaną pracę i wracamy telefon z dokumentem właścicielowi. Wykorzystujemy dla odnowienia iPhone po płynie tylko jakościowy i certyfikowany sprzęt.
Ogólne trwanie czystki iPhone składa w przybliżeniu trzy godziny, co pozwala maksymalnie obniżyć zadawane wilgocią obrażenie.

Odnowienie iPhone 5S po upadku

Upadek iPhone to najczęstsza przyczyna go uszkodzenia, przecież poprzez to złamać się mogą układy scalony i detale telefonu. Przy czym oznaki uszkodzenia urządzenia stają się zauważalnymi nie od razu. Żeby jeszcze więcej nie obciążać sytuację lepiej po silnym ciosie smart fonu w maksymalnie krótki terminy odnieść go do naszego serwisowego centrum dla diagnostyki. Szybko sprawdzimy gadżet na obecność uszkodzeń i przy konieczności przeprowadzimy odnowienie iPhone 5S po upadku.
Warto uwzględniać, że z powodu silnych ciosów z ustroju mogą wychodzić układy scalony wewnętrznej płacy. Jeśli to stanie się, całkiem możliwie, co dalej będzie potrzebna pełna wymiana kilku detali telefonu. Jeśli że taka nieprzyjemność jednak stała się, nie próbujcie odremontować takie skomplikowane urządzenie samodzielnie. Odnieście go do naszego serwisowego centrum. Zajmujemy się remontem smart fonów w ciągu 10 lat, toż gwarantujemy doskonały wynik.