Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

W centrum serwisowym "Gadget Serwis" można zamówić naprawę iPhone 6 plus dowolnej złożoności. Oferujemy ponad 20 usług naprawy, zapewniamy gwarancję na wszystkie wykonane pracy do sześciu miesięcy. Nasze centra zlokalizowane są w czterech dzielnicach Warszawy, ale w razie potrzeby można przesyłać telefon do naprawy z innych miast. Specjaliści "Gadget Serwis" naprawią iPhone 6 plus w ciągu zaledwie jednego dnia.

W razie, gdy wymiana części jest konieczna, oferujemy oryginalne części od producenta, jak również wysokiej klasy odpowiedniki po przystępnych cenach. Potrebują Państwo konsultacji specjalisty? Zapraszamy do jednego z centrów sieci "Gadget Serwis". Mogą też Państwo zadzwonić do nas albo skorzystać się z online konsultacji na naszej stronie internetowej.

Naprawa iPhone 6 Plus w Warszawie

W serwisowym centrum "Gadget Serwis" potraficie zamówić naprawę iPhone 6 plus dowolnej złożoności. Proponujemy więcej niż 20 usług naprawy, nadajemy gwarancję na wszystkie dokonane prace do okresu pół roku. Jeśli nie chcecie naprawić iPhone 6 Plus w wątpliwym serwisie czy jesteście nie pewni w kompetencji specjalistów znajdujących się w m. Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych miastach, możecie śmiało nadać iPhone do dowolnego naszego centrum serwisowego przez logistyczną kompanię. Majstrowie "Gadget Serwis" będą przeprowadzili remont iPhone 6 plus już za jeden dzień. Potrzebny remont iPhone 6 Plus i nie możecie przyjechać do nas do biura? Możemy zrobić dostawę po trasie klient-serwisowe centrum-klient. Zrobić remont iPhone 6 Plus możemy z rejonów Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Wymiana szyby (szkła) iPhone 6 plus

W każdym pokoleniu smart fonów iPhone wykorzystuje mocne szkło hartowane. Jednak przy silnych ciosach nawet na nadmocnym szkle mogą pojawić się pęknięcia i wióry. Decyzją takiego problemu jest wymiana szkła iPhone 6 plus. Ponieważ najpierw szkło ustala się w kompleksie z wyświetlaczem i touch screen, wymiana szkła w iPhone 6 plus może przeprowadzać się w taki sposoby:
  • pełna wymiana całej paneli, włączając ekran i touch screen;
  • wymiana tylko uszkodzonego szkła.

Pierwszy wariant jest lepszym, ponieważ uniemożliwia obrażenie ocalały elementów w ciągu naprawy. Jedyny negatyw takiej decyzji to nadmiernie wysoka cena oryginalnych detali. Chcecie zaoszczędzić, nie stawiając pod zagrożenie jakość naprawy? Serwisowe centrum "Gadget Serwis" pomoże Wam. Nasi fachowcy mogą ustalić gatunkową kopię oryginalnego ekranu czy przeprowadzić wymianę tylko uszkodzonego szkła. Zwracajcie się do najbliższego biura naszej sieci czy zwiążcie się z konsultantem.

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 6 plus

Jedną z najpopularniejszych i zażądanych usług w serwisowym centrum "Gadget Serwis" jest wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 6 plus. Wyświetlacz Waszego nowego iPhone może pokryć się pęknięciami, draśnięciami i wiórami nawet pod warunkiem skrajnie troskliwego obrócenia. Przy czym problem polega nie tylko w nie estetycznym wyglądzie zewnętrznym uszkodzonego ekranu, ale i w możliwych usterkach w prace touch screen. Fachowcy serwisowego centrum "Gadget Serwis" w kilka godzin przywrócą Waszemu telefonowi pierwotny nienaganny wygląd. Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 6 plus może być dokonana z użyciem oryginalnych detali czy ich kopii. Proponujemy swoim klientom tylko najbardziej jakościowe kopie oryginalnych części zamiennych od Apple. Z naszą pomocą, potraficie istotnie skrócić swoje koszty na naprawę iPhone, nie ryzykując jego jakością. Na wszystkie przeprowadzone prace i ustalone detale nadaje się gwarancja. Dokładne warunki gwarancyjnej obsługi możecie uściślić u konsultantów "Gadget Serwis" czy w najbliższym serwisowym centrum naszej sieci.

Wymiana korpusu (obudowy) iPhone 6 plus

Każde nowe pokolenie smart fonów od korporacji Apple różni się nie tylko bogatszym funkcjonałem, ale i udoskonalonym designem. Nadsubtelny korpus to jedna z głównych składowych designu ostatnich pokoleń iPhone, włączając iPhone 6 plus. Najmniejszy cios, nieudany upadek czy niebaczne zachowanie z telefonem może doprowadzić do deformacji korpusu. W takim razie zostaje tylko jedna decyzja, czyli peł nawy korpusu iPhone 6 plus. Serwisowe centrum "Gadget Serwis" proponuje szeroki wybór oryginalnych części zamiennych i gatunkowych kopii korpusu iPhone. Proponujemy dostępne ceny, korzystne warunki obsługi i dodatkowe gwarancje na ustalone detale. Wymiana korpusu iPhone 6 plus to nie jedyna propozycja naszego centrum. Przeprowadzamy naprawę dowolnej złożoności, dla wszystkich pokoleń telefonów iPhone. Chcecie, żeby Wasz smart fonów był unikalny i wydzielał się na tle dziesiątków analogów? Zamówcie indywidualistyczny modding w serwisowym centrum "Gadget Serwis".

Wymiana głośnika iPhone 6 plus

Oznaki usterek w prace głośnika są znajome każdemu właścicielowi telefonu komórkowego: stałe szumy, grzechot, zguba czy pełna nieobecność dźwięku. Przyczyną takiego defektu może posłużyć skupisko kurzu czy wilgoci wewnątrz telefonu, silny cios przy upadku czy programowa usterka. Potrzebujecie wymianę głośnika iPhone 6 plus? Odwołajcie się do najbliższego serwisowego centrum "Gadget Serwis" i nasi fachowcy pomogą Wam! Nasza sieć serwisowych centrów pracuje niż 10 lat, a biura są otwarte we wszystkich największych rejonach stolicy. Przed początkiem naprawy zawsze przeprowadzamy diagnostykę urządzenia, żeby wyznaczyć realne przyczyny uszkodzenia. Usunąwszy wszystkie ujawnione defekty, nasi fachowcy przeprowadzą testowanie Waszego telefonu, żeby przekonać się w doskonałości go pracy. Według Wasze pragnienie, wymiana głośnika do iPhone 6 plus będzie przeprowadzona z użyciem oryginalnych części zamiennych od Apple albo ich dostępnych kopii. Na wszystkie ustalane detale i części zamienne nadaje się dodatkowa gwarancja.

Wymiana przycisku włączenia iPhone 6 plus

Dla właścicieli apple- smart fonów jednym z naj rozpowszechnionych problemów okazuje się uszkodzenie przycisku włączenia. Jeśli odwołacie się do serwisowego centrum "Gadget Serwis", wymiana przycisku włączenia iPhone 6 Plus nie odejmie u Was dużo czasu i pieniędzy. Fachowcy naszego centrum pomogą Wam usunąć dowolną usterkę w prace smart fonów. Wymiana przycisku włączenia iPhone 6 plus zawiera pełną wymianę trenu, na którym są ustalone i drugie przyciski urządzenia. Możecie wybrać jak oryginalny detal, tak i jej dostępny analog. Konsultant serwisowego centrum "Gadget Serwis" pomoże Wam wybrać najbardziej możliwą do przyjęcia decyzję. Zależnie od złożoności uszkodzenia, na przeprowadzenie naprawy trzeba od kilku minut do 4 godzin. Nasi majstrowie będą przeprowadzali naprawę dowolnej złożoności: od profilaktycznej czystki do kompleksowej naprawy iPhone po upadku czy trafieniu wilgoci. Po zakończeniu naprawy przeprowadzamy obowiązkowe testowanie urządzenia i nadaje się gwarancja.

Wymiana polifonicznego głośnika iPhone 6 plus

Do popularnych uszkodzeń telefonów komórkowych można odnieść usterki w pracy głośników. Jeśli w telefonie przestały przegrywać się audio pliki, w załącznikach nie ma dźwięku czy nie słyszalna melodia wezwania, źródłem problemu może być polifoniczny głośnik. Jeśli zetknęliście się z którymś z tych problemów, zwracajcie się do najbliższego serwisowego centrum "Gadget Serwis". Nasi fachowcy będą przeprowadzili kompleksową diagnostykę smart fonów. Jeśli przyczyna kryje się w samym głośniku, jego wymiana będzie przeprowadzona w ciągu 2 - 3 godzin. Jeśli w trakcie diagnostyki będą ujawnione programowe usterki czy drugie defekty, w krótki terminy odnowimy pracę iPhone. Wymiana polifonicznego głośnika iPhone 6 plus będzie przeprowadzona przez użycie oryginalnych części zamiennych od Apple. Chcecie skrócić koszty na naprawę Waszego gadżetu? Możemy zaproponować dostępną alternatywę, czyli jakościowe kopie oryginalnych detali. Na wszystkie ustalane części zamienne nadaje się gwarancja do 6 miesięcy.

Wymiana złączenia sprzętu ładującego iPhone 6 plus

Ponieważ w konstrukcji współczesnych smart fonów jest nieobecna klasyczna klawiatura, najsłabszymi miejscami dowolnego sensorowego telefonu są nieliczne funkcjonalne przyciski i złączenia. W iPhone 6 plus jednym z najbardziej czułych miejsc stało się złączenie dla podłączania ładowarki. Wymiana złączenia sprzętu ładującego iPhone 6 plus to jedna z popularnych usług serwisowego centrum "Gadget Serwis". Ciekawie, że przyczyna większości uszkodzeń kryje się nie w produkcyjnych defektach czy programowych usterkach, a w niebacznym obchodzeniu albo nieprawidłowej eksploatacji urządzenia. Źródłem problemu może być nieoryginalna ładowarka, stałe zmiany napięcia w sieci elektrycznej czy po prostu nieprawidłowe ładowanie urządzenia. Przed początkiem naprawy nasz majster przeprowadzi diagnostykę smart fonów i ustali realną przyczynę uszkodzenia. Wymiana złączenia sprzętu ładującego iPhone 6 plus może zająć od 30 minut do 4 godzin. Dla tych, kto nie chce czekać, jest dostępna usługa terminowej naprawy.

Wymiana złączenia słuchawek iPhone 6 plus

Częste uszkodzenia słuchawek to tylko jeden z wielu problemów, co czatuje właścicieli apple-smart fonów. Wskutek częstych upadków, niestarannego zwrócenia, skupiska wewnątrz telefonu kurzu czy wilgoci może złamać się złączenie dla podłączania słuchawek. Toż, jeśli przy podłączaniu nowych słuchawek Wy nadal obserwują się pewne problemy z dźwiękiem, koniecznie odwołacie się do jednego z serwisowych centrów sieci "Gadget Serwis". Nie warto próbować samodzielnie rozebrać i naprawiać telefon. Wymiana złączenia słuchawek iPhone 6 plus może przeprowadzać się tylko przez doświadczone fachowcy i pod warunkiem użycia specjalnych narzędzi. Fachowcy serwisowego centrum "Gadget Serwis" operatywnie zdiagnozują smart fon i wyznaczą realne przyczyny powstałych problemów ze słuchawkami. Jeśli źródłem problemu była akcesoria, nasi eksperci pomogą dobrać jakościowe akcesoria. Jeśli przyczyna uszkodzenia polega w samym złączenie, go wymiana będzie przeprowadzona w krótkie terminy.

Wymiana głównej kamery iPhone 6 plus

Główna kamera smart fonów iPhоne 6 plus łamie się z wielu przyczyn: nieudany upadek telefonu, silny cios, trafienie do środka wody czy usterka oprogramowania. Wyznaczyć dokładną przyczynę uszkodzenia i zrozumieć, czy jest potrzebna wymiana głównej kamery iPhone 6 plus, może tylko doświadczony majster. Serwisowe centrum "Gadget Serwis" proponuje kompleksowe usługi naprawy i serwisowej obsługi smart fonów iPhone. Nasi majstrowie zdolne przeprowadzić naprawę dowolnej trudności i przywrócić pierwotny stan iPhone dowolnego pokolenia. Jeśli Wy rzeczywiście potrzebujecie wymianę głównej kamery iPhone 6 plus, możecie wybrać jak oryginalne części zamienne od producenta, tak i ich jakościowe kopie. Drugi wariant jest możliwy do przyjęcia dla właścicieli apple-smart fonów, co chcą skrócić koszty na naprawę. Na wszystkie ustalone części zamienne, bez względu na markę i znak firmowy, nasze centrum nadaje firmową gwarancją.

Wymiana czołowej kamery iPhone 6 plus

Uszkodzenia czołowej kamery to nie rzadkość. Najbardziej rozpowszechnione są defekty, związane z mechanicznymi obrażeniami wskutek moczenia, upadku czy po prostu niestarannego zachowania z telefonem. Rzadszej przyczyną usterki w pracy czołowej kamery iPhone 6 plus służy programowa usterka czy produkcyjny defekt. Fachowcy serwisowego centrum "Gadget Serwis" pomogą wyznaczyć realną przyczynę uszkodzenia i wyjaśnić, czy jest potrzebna wymiana czołowej kamery iPhone 6 plus. Serwisowe centrum "Gadget Serwis" pracuje niż 10 lat, a nasze biura są otwarte we wszystkich największych rejonach stolicy. Wygodny grafik pracy, szerokie spektrum proponowanych usług, dostępne ceny i gwarancja jakości-takie nasi główne przewagi. Potrzebujecie wymianę czołowej kamery iPhone 6 plus? Zaproponujemy Wam jak oryginalne detale, tak i dostępne kopie. Bez względu na znak firmowy, na wszystkie ustalane części zamienne nadajemy firmową gwarancję do okresu 6 miesięcy.

Wymiana czujników światła iPhone 6 plus

Jednym z najbardziej wrażliwych komponentów apple-smartfonów są czujniki światła. Jeśli sensorowy ekran Waszego telefonu przestał normalnie pracować, możliwą decyzją problemu może być wymiana czujników światła iPhone 6 plus. "Gadget Serwis" proponuje kompleksowe usługi naprawy, diagnostyki i serwisowej obsługi smart fonów iPhone. Dla diagnostyki i naprawy w naszym centrum wykorzystuje się tylko gatunkowy fachowy sprzęt i specjalne narzędzia. Potrzebujecie wymianę czujników światła iPhone 6 plus? Możemy zaproponować Wam jak oryginalne części zamienne, tak i gatunkowe kopie koniecznych detali. Naprawa telefonów komórkowych w serwisowym centrum "Gadget Serwis" zajmuje nie niż 3 - 4 godzin. Żeby otrzymać dodatkową konsultację, zadzwonicie nam czy odwołacie się do najbliższego centrum sieci "Gadget Serwis".

Wymiana mikrofonu iPhone 6 plus

Podczas rozmowy przez telefon często dostrzegacie ingerencja, a Wasi interlokutory Was nie słyszą? Być może, przyczyna kryje się w urządzeniu i Wy koniecznie potrzebujecie wymianę mikrofonu iPhone 6 plus. Fachowcy serwisowego centrum "Gadget Serwis" pomogą Wam wyznaczyć i usunąć przyczyny powstałych problemów w kilka godzin. Kompleksowa diagnostyka urządzenia pomoże sprecyzować przyczynę usterek w pracy Waszego smart fonów. Operatywna wymiana mikrofonu w iPhone 6 plus pozwoli Wam na zawsze zapomnieć o przeszkodach podczas rozmów. Jeśli przyczyną uszkodzenia posłużyła programowa usterka, w serwisowym centrum "Gadget Serwis" potraficie zamówić przeprogramowanie telefonu. Nasze centrum nadaje pełny kompleks usług naprawy i serwisowej obsługi współczesnej elektroniki. Żeby otrzymać konsultację fachowca, zadzwonicie nam po jednym z telefonów, wskazanych na stronie internetowej, czy skorzystajcie się online-chatem. Również możecie odwołać się do któregoś z serwisowych centrów sieci "Gadget Serwis".

Wymiana akumulatora iPhone 6 plus

Wasz iPhone wyładowuje się zbyt szybko? Być może, Wy potrzebujecie wymianę akumulatora na iPhone 6 plus. Przyczyn usterki w pracy akumulatora iPhone 6 plus może być kilka: od niesprawnego akumulatora do nieprawidłowego ładowania telefonu. Żeby wyznaczyć prawdziwe źródło problemu, nasi fachowcy przeprowadzą kompleksową diagnostykę urządzenia. Najpopularniejsze przyczyny problemów z akumulatorem iPhone 6 plus to uszkodzenie właśnie akumulatora czy wykorzystywanej ładowarki. W odróżnieniu od oryginalnych ładowarek od Apple ich tani analogi nie zdolne kompensować zmiany napięcia. Wymiana akumulatora iPhone 6 plus rozwiąże problem szybkiego rozładowania urządzenia, tylko jeśli przyczyna kryła się właśnie w nieprzydatności akumulatora. Możecie wymienić niesprawny akumulator na oryginalną baterię od Apple czy na jego gatunkową kopię. Przy konieczności, nasi majstrowie pomogą Wam dobrać niedrogą, lecz jakościową ładowarkę. Odwołajcie się do najbliższego serwisowego centrum "Gadget Serwis"!

Wymiana przycisku Home iPhone 6 plus

Uszkodzenia nielicznych funkcjonalnych przycisków smart fonów iPhone są jedne z głównych przyczyn zwrócenia do serwisowych centrów. Zależnie od trudności prac, naprawę iPhone w "Gadget Serwis", odejmie od 10 minut do 4 godzin. Dla naprawy smart fonów iPhone możemy wykorzystać albo oryginalne detale, albo ich gatunkowe kopie. Jeżeli chcecie zaoszczędzić na naprawi, dobierzemy lepsze kopie oryginalnych detali dla waszego gadżetu i nadamy gwarancję do pół roku. Wymiana przycisku Home iPhone 6 plus wymaga delikatnego podejścia. Żeby ustalić nowe detale, należy rozebrać cały telefon. W serwisowym centrum "Gadget Serwis" wykorzystujemy tylko współczesny fachowy sprzęt i specjalne narzędzia. Nasi fachowcy przeprowadzą rzetelną diagnostykę Waszego smart fonów, wyznaczą wszystkie istniejące usterki i usuną ich w maksymalnie krótki terminy.

Wymiana alarmu wibracyjnego iPhone 6 plus

Jeśli obserwowaliście, że w Waszym telefonie nie pracuje alarm wibracyjny, nie odkładajcie wizytę do serwisowego centrum. Wymiana alarmu wibracyjnego iPhone 6 plus nie odejmie u Was dużo czasu. Jednak w trakcie naprawy może okazać się, że uszkodzenie wibratora jest nie jedynym problemem w pracy smart fonów. Serwisowe centrum "Gadget Serwis" proponuje kompleksowe usługi naprawy i serwisowej obsługi telefonów komórkowych Apple. Jeśli Wy potrzebujecie wymianę alarmu wibracyjnego iPhone 6 plus, zwracajcie się do jednego z naszych biur. Poza tym możecie odprawić gadżet na naprawę z dowolnego innego miasta Polska. Na każdą przeprowadzoną pracę czy ustalony detal nadajemy dodatkową gwarancję do 6 miesięcy. Chcecie, żeby Wasz ulubiony telefon różnił się nie tylko nienaganną pracą, ale i oryginalnym designem? Zamówcie stylowy modding dla Waszego iPhone w jednym z centrów "Gadget Serwis".

Wymiana Wi-Fi iPhone 6 plus

Moduł WiFi to jeden z bardzo czułych detali w smart fonach iPhone. Dowolny silny cios, skupisko kurzu czy trafienie do środka wody mogą doprowadzić do usterki w go pracy. Czasami rozwiązać problem pomaga prosta wymiana WiFi iPhone 6 plus. Odwołajcie się do najbliższego serwisowego centrum "Gadget Serwis" i doświadczeni majstrowie koniecznie pomogą Wam przywrócić telefon do roboczego stanu. Nasi majstrowie biorą się za naprawę smart fonów iPhone wszystkich pokoleń. Rzetelna diagnostyka jest gwarantem udanej i jakościowej naprawy. W naszych serwisowych centrach diagnostyka jest obowiązkową procedurą. Ona pozwala ustalić nie tylko przyczynę uszkodzenia, ale i obecność innych usterek czy defektów. Przy czym wymiana WiFi-modułu iPhone 6 plus może przeprowadzać się z użyciem oryginalnych części zamiennych czy dostępnych gatunkowych kopii. Żeby otrzymać dodatkową konsultację, zadzwonicie nam czy odwołacie się do jednego z serwisowych centrów. Adres najbliższego centrum "Gadget Serwis" znajdziecie u rozdziału "Kontakty".

Wymiana audio sterownika iPhone 6 plus

Usterki z dźwiękiem to dosyć rozpowszechniony problem, z którym na pewno należało zderzać się każdemu właścicielowi telefonu komórkowego. Przyczyn podobnych usterek może być kilka: od programowej usterki do naruszeń w pracy audio sterownika. W ostatnim przypadku jedyną decyzją jest pełna wymiana audio sterownika iPhone 6 plus. Jeśli Wasz telefon przestał normalnie odtwarzać audio pliki czy dźwięk po prostu przestał pracować-odwołacie się do najbliższego serwisowego centrum "Gadget Serwis". Pracujemy niż 10 lat. Nasze biura są rozmieszczone w największych rejonach Warszawa. Po rzetelnej diagnostyce nasi fachowcy wyznaczą prawdziwą przyczynę uszkodzenia i operatywnie usuną jej. Jeśli Wy potrzebujecie wymianę audio sterownika w iPhone 6 plus, współpracownicy serwisowego centrum "Gadget Serwis" ustalą nowy sterownik. Jeśli że przyczyna usterek polegała w programowej usterce czy uszkodzeniu jednego z głośników, nasi majstrowie będą przeprowadzali przeprogramowanie gadżetu. Na wszystkie ustalone części zamienne nadaje się firmowa gwarancja do 6 miesięcy.

Wymiana USB sterownika iPhone 6 plus

Usterki z USB-sterownikiem to jeden z naj rozpowszechnionych skutków upadku czy moczenia telefonu. Urządzenie nie ładuje się, często uruchomię się ponownie czy wyłącza się. Rozwiązać ten problem Wam pomoże wymiana USB sterownika w iPhone 6 plus. Po diagnostyce urządzenia, nasi fachowcy wyznaczą charakter i przyczyny uszkodzenia. Sama naprawa zajmie od kilku minut do 3 - 4 godzin, zależnie od trudności ujawnionych defektów. Wymiana USB sterownika iPhone 6 plus przeprowadza się z użyciem oryginalnych detali od Apple. Chcecie skrócić koszty na naprawę? Nasi fachowcy dobiorą jakościowe i niedrogie kopie koniecznych części zamiennych dla wznowienia pracy telefonu. Po remoncie majster obowiązkowo przetestuje urządzenie, żeby przekonać się w nienagannej jakości go pracy. Poza tym obowiązkowo nadamy gwarancję na dokonaną pracę.

Wymiana sterownika zasilania iPhone 6 plus

Praktycznie każdy właściciel smart fonu iPhone zderzał się z problemem szybkiego rozładowania telefonu. Jedna z przyczyn powstania podobnych usterek jest usterka w pracy sterownika zasilania. Konsultacja w serwisowym centrum "Gadget Serwis" pomoże wyznaczyć, czy jest potrzebna go wymiana. Sterownik zasilania to niewielki układ scalony, kontrolujący pracę akumulatora. Po rzetelnej diagnostyce nasz majster wyznaczy, czy możliwie uszkodzony układ scalony prze lutować. Jeżeli nie, wtedy uratować Wasz smart fon potrafi tylko pełna wymiana sterownika zasilania dla iPhone 6 plus. Niż 10 lat fachowcy serwisowego centrum "Gadget Serwis" wracają złamane telefony do pierwotnego stanu. Dziś nasze centra pracują w największych rejonach Warszawa, toż łatwo znajdziecie serwisowe centrum niedaleko od Waszego domu czy pracy. Poza tym możecie odprawić gadżet na naprawę do naszej pracowni z dowolnego miasta Polska.

Odnowienie iPhone 6 plus po trafieniu wody

Woda i wilgotność to jeden z głównych wrogów dowolnej elektroniki. Pod wpływem wilgoci łamią się układy scalone i wszystkie detale. Toż, jeśli Wasz iPhone 6 plus przypadkowo namókł czy upadł do wody, nie zaciągajcie z wizytą do serwisowego centrum. Czym raniej było przeprowadzono odnowienie iPhone 6 plus po płynie, tym więcej szans na powrót gadżetu do roboczego stanu. Najpierw Wasz telefon będzie absolutnie rozebrany, jeśli wewnątrz nadal pozostała wilgoć on będzie przesuszony. Potem majster będzie przeprowadził oczyszczenie telefonu od korozji i odkładań soli, przy konieczności on będzie zamieniał uszkodzone detale. Warto odznaczyć, że pierwsze etapy, które zawiera odnowienie iPhone 6 plus po płynie, możecie wykonać samodzielnie. Po prostu wyłączcie urządzenie, przesuszycie go, i wyruszajcie do najbliższego biura sieci "Gadget Serwis". O dalszym odnowieniu smart fonu zatroszczą się nasi fachowcy.

Odnowienie iPhone 6 plus po upadku

Mechaniczne obrażenia wskutek silnego ciosu czy okazyjnego upadku mogą popsuć dowolne urządzenie, włączając smart fony iPhone. Wskutek upadku, może nadwerężyć się ekran i korpus telefonu, roztłuc się kamera czy złamać się jedna z wewnętrznych układów scalonych. Odnowienie iPhone 6 plus po upadku w serwisowym centrum "Gadget Serwis" pomoże Wam pozbyć się od dowolnych usterek. Serwisowe centra "Gadget Serwis" pracują w największych rejonach Warszawa. Więcej niż 10 lat nasi fachowcy pomyślnie wracają do pracy smart fony, telefony komórkowe i inną elektroniką naj znanych znaków firmowych. Przed początkiem naprawy przeprowadzamy rzetelną diagnostykę. Jeśli odnowienie iPhone 6 plus po upadku zawiera wymianę oddzielnych detali, możemy zaproponować Wam jak oryginalne części zamienne, tak i jakościowe kopie za dostępnymi cenami. Potrzebujecie dodatkową konsultacją fachowca? Odwołajcie się do najbliższego serwisowego centrum sieci "Gadget Serwis". Również możecie zadzwonić nam czy skorzystajcie się online-chatem na stronie internetowej.