WAŻNA INFORMACJA - zobaczyć

Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Serwis i naprawa iPhone 6 Plus

W centrum serwisowym ?Gadget Serwis? można zamówić naprawę iPhone 6 plus dowolnej trudności. Oferujemy ponad 20 usług naprawy, zapewniamy gwarancję na wszystkie wykonane prace do sześciu miesięcy. Nasze centrum serwisowe mieści się w Warszawie, ale w razie potrzeby można przesłać telefon do naprawy z innych miast. Specjaliści ?Gadget Serwis? naprawią iPhone 6 plus w ciągu zaledwie jednego dnia. W sytuacji, gdy wymiana części jest konieczna, oferujemy części wyłącznie wysokiej klasy. Potrzebują Państwo konsultacji specjalisty? Zapraszamy do naszego centrum ?Gadget Serwis?. Mogą też Państwo do nas zadzwonić.  

Naprawa iPhone 6 Plus w Warszawie

W serwisowym centrum ?Gadget Serwis? możecie zamówić naprawę iPhone 6 plus dowolnej trudności. Proponujemy ponad 20 rodzajów usług naprawy, dajemy gwarancję na wszystkie wykonane prace do pół roku. Jeśli nie chcecie naprawiać iPhone 6 Plus w wątpliwym serwisie, czy jesteście niepewni co do kompetencji specjalistów znajdujących się w m. Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych miastach, możecie śmiało nadać iPhone do dowolnego naszego centrum serwisowego przez firmę kurierską. Fachowcy ?Gadget Serwis? naprawią iPhone 6 plus w jeden dzień. Potrzebujecie naprawy iPhone 6 Plus i nie możecie przyjechać do nas do biura? Możemy wykonać naprawę na odległość - kiedy wyślecie nam telefon kurierem.  

Naprawa iPhone 6 Plus po upadku

Mechaniczne obrażenia wskutek silnego ciosu czy okazyjnego upadku mogą popsuć dowolne urządzenie, włączając w to smartfony iPhone. Wskutek upadku, może popsuć się ekran i korpus telefonu, roztłuc się kamera czy uszkodzić się jeden z wewnętrznych układów scalonych. Odnowienie iPhone 6 plus po upadku w centrum serwisowym ?Gadget Serwis? pomoże Wam pozbyć się od dowolnych u uż ponad 10 lat nasi fachowcy pomyślnie przywracają do pracy smartfony, telefony komórkowe i inną elektronikę różnych firm. Przed początkiem naprawy przeprowadzamy rzetelną diagnostykę. Potrzebujecie dodatkowej konsultacji fachowca? Odwołajcie się do centrum serwisowego ?Gadget Serwis?. Możecie również do nas zadzwonić.