Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana kontrolera audio iPhone 6 Plus

Wymiana kontrolera audio iPhone 6 Plus
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana kontrolera audio iPhone 6 Plus

Czas realizacji: od 24 godzin
Gwarancja: 90 dni
Cena:
349 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana kontrolera audio (sterownika) iPhone 6 Plus

Usterki z dźwiękiem to dosyć rozpowszechniony problem, z którym na pewno przyszło zderzyć się każdemu właścicielowi telefonu komórkowego. Przyczyn podobnych usterek może być kilka: od programowej usterki do naruszeń w działaniu audio sterownika. W ostatnim przypadku jedyną słuszną decyzją jest pełna wymiana audio sterownika iPhone 6 plus.

Jeśli Wasz telefon przestał normalnie odtwarzać audio pliki czy dźwięk po prostu przestał działać- zwróćcie się do naszego centrum serwisowego ?Gadget Serwis?. Działamy już ponad 10 lat.

Po rzetelnej diagnostyce nasi fachowcy wyznaczą prawdziwą przyczynę uszkodzenia i starannie usuną ją. Jeśli potrzebujecie wymiany audio sterownika w iPhone 6 plus, współpracownicy serwisowego centrum ?Gadget Serwis? wstawią nowy sterownik. Jeśli jednak przyczyna usterek polegała na programowej usterce czy uszkodzeniu jednego z głośników, nasi majstrowie będą przeprowadzali przeprogramowanie gadżetu. Na wszystkie ustalone części zamienne dajemy firmową gwarancję do 6 miesięcy.