Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Serwis i naprawa iPhone 6

Potrzebują Państwo naprawy iPhone 6? Nasze centrum serwisowe oferuje ponad 20 rodzajów usług: naprawa po zalaniu, wymiana głośnika, kamery, szybki, obudowy, przycisku Power i wiele innych. ?Gadget Serwis? działa w Warszawie już od 10 lat. Zapewniamy gwarancję na wszystkie naprawy do 6 miesięcy. Fachowcy naszego serwisu jak najszybciej ustalą przyczynę usterki Waszego iPhone 6 i skutecznie go naprawią. Dla iPhone 6 oferujemy części wyłącznie wysokiej jakości. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami! Biuro ?Gadget Serwis? mieści się w Warszawie.  

Naprawa Apple iPhone 6 w Warszawie

Potrzebujecie naprawy iPhone 6? Nasze centrum serwisowe proponuje Wam więcej niż 20 rodzajów usług: odnowienie po dostaniu się wilgoci, wymiana wyświetlacza, przycisku Home i dużo innych. ?Gadget Serwis? działa w Warszawie już ponad 10 lat. Poza tym, dajemy gwarancję na wykonaną pracę do 6 miesięcy. Jeśli nie chcecie naprawiać iPhone 6 w wątpliwym serwisie czy jesteście niepewni co do kompetencji specjalistów znajdujących się w miastach: Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych, możecie śmiało nadać iPhone 6 do dowolnego naszego centrum serwisowego przez firmę kurierską. Potrzebujecie naprawy iPhone 6 i nie możecie przyjechać do nas do biura? Możemy naprawić wasz telefon na odległość ? tylko wyślijcie go do nas! Naprawę iPhone 6 możemy wykonać w dzielnicach: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.  

Naprawa iPhone 6 Plus po upadku

Mechaniczne obrażenia wskutek silnego ciosu czy okazyjnego upadku mogą popsuć dowolne urządzenie, włączając w to smartfony iPhone. Wskutek upadku, może popsuć się ekran i korpus telefonu, roztłuc się kamera czy uszkodzić się jeden z wewnętrznych układów scalonych. Odnowienie iPhone 6 plus po upadku w centrum serwisowym ?Gadget Serwis? pomoże Wam pozbyć się od dowolnych Już ponad 10 lat nasi fachowcy pomyślnie przywracają do pracy smartfony, telefony komórkowe i inną elektronikę różnych firm. Przed początkiem naprawy przeprowadzamy rzetelną diagnostykę. Potrzebujecie dodatkowej konsultacji fachowca? Odwołajcie się do centrum serwisowego ?Gadget Serwis?. Możecie również do nas zadzwonić.