Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Potrzebują Państwo naprawy iPhone 6? Nasz centrum serwisowy oferuje ponad 20 usług: naprawa po zalaniu, wymiana głośnika, kamery, szybki, obudowy, przycisku Power i wiele innych. "Gadget Serwis" pracuje już od 10 lat w największych dzielnicach Warszawy. Oprócz tego, zapewniamy gwarancję na wszystkie naprawy do 6 miesięcy.

Fachowcy naszego serwisu jak najszybciej ustalą przyczynę usterki Waszego iPhone 6 i skutecznie go naprawią. Oferujemy odpowiednie oryginalne części dla iPhone 6. Na życzenie klienta, uszkodzone części możemy zamienić też odpowiednikami wysokiej jakości, co znacząco obniży koszty naprawy. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami! Biura "Gadget Serwis" zlokalizowane są w kilku dzielnicach Warszawy, więc zawsze można znaleźć centrum serwisowy w pobliżu domu.

Naprawa Apple iPhone 6 w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

Potrzebujecie naprawę iPhone 6? Nasze serwisowe centrum zaproponuje Wam więcej niż 20 usług: odnowienie po trafieniu wilgoci, wymiana wyświetlacza, przycisku Home i dużo inne. "Gadget Serwis" więcej niż 10 lat pracuje w dużych rejonach Warszawa. Poza tym nadamy gwarancję na dokonaną pracę do 6 miesięcy. Jeśli nie chcecie naprawić iPhone 6 w wątpliwym serwisie czy jesteście nie pewni w kompetencji specjalistów znajdujących się w m. Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce czy innych miastach, możecie śmiało nadać iPhone 6 do dowolnego naszego centrum serwisowego przez logistyczną kompanię. Potrzebny remont iPhone 6 i nie możecie przyjechać do nas do biura? Możemy zrobić dostawę po trasie klient-serwisowe centrum-klient. Zrobić remont iPhone 6 możemy z rejonów Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Wymiana szyby (szkła) iPhone 6

iPhone6 to ultra współczesny gadżet, co różni się swoimi niewiarogodnymi możliwościami, lecz, na żal, to nie robi go niepodważalnym. Dla podwyższenia bezpieczeństwa urządzenia większość użytkowników nosi telefon w pokrowcu, jednak i to nie daje 100% gwarancji bezpieczeństwa. Z reguły, przy upadku na szorstką powierzchnię najbardziej cierpi szkło. Wymiana szkła iPhone 6 to zadanie dla fachowca. Nie warto brać się za tę sprawę samodzielnie. Zewnątrz telefon wygląda prosto i lakonicznie, jednak jego konstrukcja jest dosyć skomplikowana. Tylko doświadczony fachowiec potrafi poprawnie zdjąć uszkodzone szkło i ustalić nowe. Nasza kompania specjalizuje się na naprawie techniki Apple. Pracujemy w tym zakresie już więcej niż 10 lat w dużych rejonach Warszawa. Nasi współpracownicy wykonują swoją pracę operatywnie, naprawa odejmuje od 30 minut do 1 dnia, i właśnie dlatego klient wybiera nas!

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 6

Ekran iPhone 6 odpowiada nie tylko za wyprowadzenie, ale i za wprowadzenie danych. Ze względu na to, przecenić znaczność tego elementu skomplikowano. Jeśli wyświetlacz nadweręża się, użycie telefonu mocno utrudnia się, alboż, całkiem staje się niemożliwym. W tej sytuacji warto wyruszać do centrum serwisowej obsługi, do specjalistów z naprawy mobilnej techniki. Takie uszkodzenie tylko na pierwszy rzut oka może poddać się nieistotnym. Naprawdę, że, wymiana wyświetlacza iPhone 6 wymaga specjalnych wiedz i przyzwyczajeń. Wewnętrzne elementy są wrażliwe do dowolnych rodzajów działania, toż od jednego niewiernego ruchu stan telefonu może znacznie pogorszyć się. Zwracając się do naszego serwisowego centrum, otrzymujecie gwarancję jakościowego i szybkiego wykonania naprawy. Przeprowadzimy wymianę ekranu iPhone 6 ogółem za 3 - 4 godziny. Skorzystajcie się konsultacją naszego managera, żeby poznać koszt naprawy.

Wymiana korpusu (obudowy) iPhone 6

Korpus iPhone jest skonstruowany tak, by działanie zewnętrznych czynników na wewnętrzne elementy elektroniki było minimalne. Przy upadku telefonu z dużej wysokości funkcjonalność gadżetu może zachować się, lecz korpus będzie całkiem zburzony. W takim wypadku jest konieczna wymiana korpusu iPhone 6. Smartfon jest urządzany bardzo skomplikowano, toż takie zadanie można ufać tylko rękom fachowca. Przy nieumiejętnym zwróceniu technika tylko cierpi i próby naprawy przekształcają się na jej zniszczenie. Fachowcy naszego serwisowego centrum specjalizują się na naprawie mobilnych urządzeń Apple. Mamy wszystkie konieczne narzędzia dla naprawy/wymiany dowolnych detali. Nasz fachowiec przeprowadzi wymianę korpusu iPhone jakościowo i w maksymalnie ścisły termin, naprawa odejmie ogółem kilka godzin. Poznajcie koszt usługi, związawszy się z naszym managerem przez telefon czy online-chat.

Wymiana głośnika iPhone 6

Rozpowszechnionym problemem przy trafieniu pod korpus telefonu wilgoci jest popsucie głośnika. Funkcjonalność gadżetu zachowuje się, lecz jest nieobecny dźwięk. Takie uszkodzenie nie jest poważnym, jednak to nie oznacza, że użytkownik może sprawić się z nią samodzielnie. Po pierwsze, żeby wymienić głośnik iPhone, gadżet należy prawie całkiem rozebrać. Dla tego trzeba mieć nie prosto różnokalibrowe śrubokręty, a cały zestaw specjalnych narzędzi. Po drugie, dla ustawienia nowego głośnika jest potrzebne praktyczne doświadczenie. Jeśli Wam jest drogi Wasz iPhone-odnieście go do specjalistycznego serwisowego centrum, gdzie im zajmą się fachowcy. Nasza ekipa specjalizuje się na usunięciu uszkodzeń mobilnych urządzeń Apple. Znamy wszystkie niuanse konstrukcji iPhone i dlatego bez problemów sprawiamy się z zadaniami dowolnej trudności. Według pragnienie klienta, dla wymiany detali wykorzystują się oryginalne detale czy jakościowe kopie.

Wymiana przycisku włączenia iPhone 6

Pytanie o wymianie przycisku włączenia na iPhone 6 jest aktualnym dla ludzi, który korzysta swoim gadżetem już dawno. Z reguły, ten przycisk łamie się nie od obrażeń, a wskutek jej częstego użycia. To uszkodzenie nie jest poważnym, lecz, znacznie utrudnia eksploatację telefonu. Jeśli gadżet w całości wyładuje się i wyłączy się, już nie potraficie go uruchomić, dotychczas nie odremontujecie przycisk. Zetknąwszy się z takim problemem, natychmiast wyruszajcie do naszego centrum serwisowej obsługi. Fachowcy "Gadget Serwis" doskonale wyznają się na wszystkich niuansach naprawy iPhone. Nasi majstrowie będą przeprowadzili rzetelną diagnostykę urządzenia i wykonają wymianę przycisku włączenia iPhone 6 za 3-4 godziny, poza tym, każdemu klientowi jest dostępna usługa terminowej naprawy. Po wykonaniu pracy Wam będzie nadana gwarancja do 6 miesięcy.

Wymiana polifonicznego głośnika iPhоne 6

Jeśli Wasz iPhone przestał odtwarzać melodię wezwania podczas wejściowego dzwonka, to oznacza, że polifoniczny głośnik złamał się i go należy wymienić. Ten wypadek nie wolno nazwać poważnym, przecież cała wewnętrzna elektronika jest w pełnym trybie, lecz nie warto przeprowadzać naprawę samodzielnie. Przy prawidłowym podejściu procedura wymiany polifonicznego głośnika iPhone 6 w serwisowym centrum zajmuje nie więcej niż 30 minut. Bądź co bądź, to jeszcze nie oznacza, że tu nie ma swoich niuansów. Dla wykonania takiego zadania współpracownikowi serwisowego centrum zdarzy się rozebrać kilka skomplikowanych mechanizmów, wykorzystując, przy czym blisko dziesiątka narzędzi. Remontując telefon u nas, możecie być absolutnie spokojne za go stan. Nie tylko zabezpieczymy jakościowe i operatywne nadanie usługi, ale także wydamy Wam gwarancyjny talon na dokonaną pracę. Jeśli chcecie zmniejszyć koszt naprawy, potrafimy zaproponować jakościowe kopie części zamienne.

Wymiana złączenia sprzętu ładującego iPhone 6

Jeśli Wam w żaden sposób nie wdaje się ładować iPhone-najprawdopodobniej winą jest złączenie sprzętu ładującego, co złamało się, jednak najpierw sprawdźcie sprawność ładowarki. Jeżeli, jednak okaże się, że przyczyna polega w telefonie-nie warto zajmować się naprawę samodzielnie, nieście gadżet do naprawy. Nasze serwisowe centrum specjalizuje się na naprawie mobilnych urządzeń Apple. Przeprowadzimy dokładną diagnostykę i ujawnimy dokładną przyczynę powstania uszkodzenia. Wykwalifikowani fachowcy ocenią stan wszystkich elektronowych elementów telefonu i potrafią wyznaczyć, czy trzeba wymieniać sprzęt ładujący iPhone 6.

Jeśli wyjaśni się, że ta procedura jednak jest potrzebna, wymiana złączenia odejmie nie więcej niż 3 godziny. Na wszystkie ustalone detale nadajemy gwarancję do pół roku. Na wybór klienta dla naprawy wykorzystujemy jak oryginalne detale Apple, tak i jakościowe kopie.

Wymiana złączenia słuchawek iPhone 6

Jeśli dźwięk w słuchawkach okresowo przepada, to nie oznacza, że złączenie jest niesprawne. W większości wypadków przyczyna kryje się w słuchawkach, jednak, jeśli Wasz iPhone kiedyś padał do wody, problem może być i wewnątrz. W jakimkolwiek wypadku sprawdźcie sprawność akcesoria, jeśli okaże się, że ona jest nie sprawna-wyruszajcie do centrum serwisowej obsługi. Biura "Gadget Serwis" są rozmieszczone w dużych rejonach Warszawa. Nasi majstrowie nadadzą konieczną konsultację. W krótki terminy przeprowadzimy diagnostykę i ustalimy dokładną przyczynę powstania uszkodzenia. Bardzo prawdopodobnie, że będzie konieczna wymiana złączenia słuchawek iPhone 6. Doświadczony fachowiec wykona tę procedurę w ciągu 40 minut. Warto odznaczyć, że cena naprawy zależy od wykorzystanych detali. Według marzenie klienta możemy zaproponować oryginalne detale czy ich jakościowe analogi. Po zakończeniu naprawy nadamy wam gwarancje.

Wymiana głównej kamery iPhone 6

Dosyć często do naszego serwisowego centrum zwracają się klienci z prośbą odremontować główną kamerę iPhone 6. Ten element może złamać się z wielu przyczyn, jednak najczęściej to odbywa się wskutek upadku telefonu z dużej wysokości. Poza tym nierzadko taki problem powstaje zza trafienia pod korpus gadżetu wilgoci. W większości wypadków diagnostyka pokazuje, że kamera jest niesprawna, i naprawa w takiej sytuacji nie jest możliwą. Zostaje jeden wariant, czyli wymiana głównej kamery iPhone 6. Odnieście telefon w "Gadget Serwis" i my usuniemy wszystkie uszkodzenia.

Pracując w zakresie naprawy mobilnych gadżetów Apple, już więcej niż 10 lat przestudiowaliśmy wszystkie niuanse konstrukcji iPhone, i wymiana kamery nie jest najbardziej skomplikowanym zadaniem. Podobna procedura zajmuje nie więcej niż 45 minut, toż potraficie zabrać Wasz telefon z remontu tamtego dnia. Razem z gadżetem otrzymacie gwarancyjny talon na ustaloną kamerą.

Wymiana czołowej kamery iPhone 6

Jeśli czołowa kamera telefonu łamie się, razem z tym znika szereg ważnych funkcji. Dopóki nie będzie przeprowadzona wymiana czołowej kamery iPhone 6, użytkownik nie potrafi spełniać połączenia wideo i wykorzystać niektóre aplikacji. Jeśli w pracy czołowej kamery powstaną jakiekolwiek usterki-pośpieszycie do naszego serwisowego centrum. W ciągu kilku godzin po odbioru Waszego gadżetu do remontu przeprowadzimy diagnostykę, wyjaśnimy przyczynę powstania uszkodzenia, i wymienimy złamaną kamerę. W "Gadget Serwis" również jest dostępna usługa terminowej naprawy iPhone. Jeśli chcecie obniżyć koszt wymiany kamery, nasz majster zaproponuje Wam jakościową kopię oryginalnego detalu. Poza tym, przy odbiorze odremontowanego gadżetu, nasz współpracownik będzie nadawał Wam gwarancyjny talon na nową kamerę. Termin ważności gwarancji do pół roku.

Wymiana czujników światła iPhone 6

Przyczyny usterki czujników światła są te same, co i przy powstaniu innych uszkodzeń, czyli mechaniczne obrażenie wskutek spadku z dużej wysokości, alboż, trafienie wilgoci pod korpus telefonu. Od zdolności do pracy czujników zależy sprawność pracy mnóstwa różnych funkcji i jeśli oni zaczęli kiepsko pracować-pośpieszycie się odnieść telefon do naszego serwisowego centrum.

Remontujemy mobilne urządzenie Apple już więcej niż 10 lat. Nasi fachowcy wykonują swoją pracę szybko, ponieważ niektóre rodzaje naprawy zażądają 10 - 15 minut. Po rzetelnej diagnostyce nasz majster przeprowadzi naprawę iPhone 6. Przy czym mogą być wykorzystane jakościowe kopie oryginalnych detali, co pozwoli Wam obniżyć koszt naprawy. Zabrać telefon potraficie tamtego dnia. Poza tym Wam będzie wydany gwarancyjny talon na ustalone detale. Chcecie poznać koszt wymiany czujników światła iPhone? Odwołajcie się za konsultacją do naszych managerów już teraz!

Wymiana mikrofonu iPhone

Telefon ze złamanym mikrofonem nie może pełnowartościowe wykonywać swoje funkcje, toż odkładać rozwiązanie takiego problemu nie jest warto. Jeśli elektronika jest cała, to uszkodzenie nie stanie się dużym problemem. Wyjść z położenia pomoże wymiana mikrofonu iPhone 6. Dla doświadczonego majstra ta procedura nie przedstawia dużej trudności, jednak amant amatorstwa nie sprawi się. Toż odnieście telefon do serwisowego centrum, do doświadczonych fachowców. Tylko tam potraficie otrzymać wykwalifikowaną pomoc. Nasze serwisowe centrum zajmuje się usunięciem różnych uszkodzeń mobilnej techniki Apple już więcej niż 10 lat i w ciągu tego czasu żaden klient nie pożałował, o tym, że odwołał się do nas. Badając iPhone 6 z najpierwszych dni, zostaliśmy lepszymi specjalistami z naprawy gadżetów tego modelu. Wykonujemy swoją pracę z użyciem oryginalnych części zamiennych, toż nasza kliencka baza stale rozszerza się.

Wymiana akumulatora iPhone 6

Jeśli akumulator został nieprzydatnym i już prawie nie trzyma ładunek, wymiana baterii jest niezbędna. Od telefonów drugich marek iPhone istotnie różni się tamtym, że jego akumulator dostać nie jest prosto. Producent zatroszczył się o pewności i długowieczności tego elementu, lecz przy czym akumulator gadżetu jest wbudowany. Z tego powodu wymiana akumulatora iPhone 6 może wykonywać się tylko w serwisowym centrum. Chociaż ta procedura jest maksymalnie prosta, wykonać jej samodzielnie Wam nie uda się. Żeby przeprowadzić wymianę akumulatora iPhone 6, należy mieć specjalne narzędzia. Majstrowie naszego serwisowego centrum wykonują takie zadania za liczone minuty. Po przeprowadzeniu pracy również nadamy gwarancję na ustalony detal. Poza tym, według pragnienie klienta wykorzystujemy jakościowe analogi detali Apple, co pozwala znacznie obniżyć koszt usługi. Chcecie dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Zamówcie call back na stronie internetowej i nasz manager Wam zadzwoni.

Wymiana przycisku Home iPhone 6

Większość działań z iPhone 6 wykonuje się za pomocą dotyku do sensorowego ekranu, jednak niektóre funkcje projektant włożył na przycisk Home. Aktywne użycie gadżetu prędzej czy później doprowadza do tego, że przycisk wychodzi z ustroju. W tym nie ma nic dziwnego, zwłaszczazwłaszcza jeśli telefon służy wam nie pierwszy miesiąc. Taki problem rozwiązuje się przez przeprowadzenie zamiany przycisku Home iPhone 6 w serwisowym centrum. Nie próbujcie usunąć uszkodzenie samodzielnie, ponieważ tym możecie zaszkodzić. Odnieście swój gadżet do naszych fachowców i przez kilka godzin przycisk Home będzie pracował tak samo, jak w dzień kupna. Zabierając swój telefon z remontu, otrzymacie gwarancyjny talon na ustalone detale. Nasze serwisowe centrum zajmuje się naprawą mobilnych urządzeń marki Apple już więcej niż 10 lat. W ciągu tego czasu przeanalizowaliśmy wszystkie niuanse swojej sprawy i takie zadanie, jak wymiana przycisku Home iPhone 6 dla naszych majstrów nie stwarza żadnych kłopotów.

Wymiana alarmu wibracyjnego iPhone

Jeśli wasz iPhone 6 upadł do wody czy zmókł, funkcja alarmu wibracyjnego może odmówić. Poza tym uszkodzenie może być wezwane przez trafienie wilgoci pod korpus telefonu. Rozwiązać problem Wam pomogą majstrowie naszego serwisowego centrum. Za lata pracy w zakresie remontu mobilnych urządzeń Apple odnowiliśmy pracę kilku tysięcy smart fonów iPhone. Nasi fachowcy znają wszystkie niuanse mobilnych urządzeń tego znaku firmowego, toż wymiana alarmu wibracyjnego iPhone 6 odejmuje nie więcej niż 30 - 40 minut. Nasi majstrowie będą przeprowadzili rzetelną diagnostykę gadżetu, co pozwoli ujawnić wszystkie defekty. Wymiana części zamiennych przeprowadza się na jakościowe kopię detali, co pozwoli Wam obniżyć koszt naprawy, albo możecie wykorzystać oryginalne detale. Nasi serwisowe centra pracują w największych rejonach Warszawa. Odnówcie pracę swojego smart fonu już teraz!

Wymiana WiFi iPhone 6

Jedna z najznaczniejszych przewag smart fonu to możliwość podłączania do internetu przez WiFi. Jeśli telefon upadnie z dużej wysokości czy utrafi do wody, WiFi może złamać się. W takich wypadkach jest koniecznie wymianę WiFi iPhone 6. Za tą usługą możecie odwołać się do naszych fachowców. Nasze centrum serwisowej obsługi na fachowym poziomie sprawiają usługi z usunięcia przeróżnych uszkodzeń techniki Apple już więcej niż 10 lat i wymiana WiFi iPhone 6 to jest nie bardziej skomplikowane zadanie, z którym nam należało zderzać się za lata naszej praktyki. Ufając swój gadżet rękom naszych fachowców, możecie odrzucić wszystkie obawy i wątpliwości. Przed początkiem naprawy nasi majstrowie dobiorą dla Was oryginalne części zamienne czy ich jakościowe kopie, od czego będzie zależała cena pracy. Poza tym będzie przeprowadzona rzetelna diagnostyka, która ujawni wszystkie możliwe defekty. Chcecie poznać koszt naprawy? Zamówcie usługę wstecznego dzwonku na naszej stronie internetowej!

Wymiana audio sterownika iPhone 6

Jeśli Wasz telefon przestał odtwarzać dźwięki to najprawdopodobniej, złamał się dźwiękowy sterownik, i jego należy wymienić. Nie ma nic strasznego w tym uszkodzeniu, szczególnieszczególnie jeśli jej usunięciem zajmują się wykwalifikowani fachowcy. Nasze serwisowe centrum pracuje w zakresie usług z naprawy mobilnych urządzeń Apple już więcej niż 10 lat. Majstrowie "Gadget Serwis" sprawią się z tym zadaniem za 1,5 - 2 godzinę, potem potraficie zabrać Wasz gadżet i znów rozkoszować się muzyką. Przed początkiem naprawy nasz fachowiec będzie przeprowadził dokładną diagnostykę iPhone, która pozwala ujawnić nie tylko przyczynę uszkodzenia, ale i wszystkie możliwe defekty. Warto odznaczyć, że taka naprawa będzie kosztować nie drogo w razie użycia jakościowych kopii części zamiennych Apple. Według pragnienie klienta również mogą być ustalone oryginalne detale. Po zakończeniu naprawy majster przeprowadzi rzetelne sprawdzenie pracy gadżetu, poza tym, Wam będzie nadana gwarancja na ustalone części zamienne.

Wymiana USB sterownika iPhone 6

Popsucie USB-sterownika to jest problem więcej niż poważny. Wskutek uszkodzenie tego elementu Wasz telefon może zacząć mimo woli wyłączać się czy uruchomić się ponownie. W pewnych wypadkach gadżet przestaje ładować się. Fachowcy w takich wypadkach rekomendują przeprowadzać diagnostykę, a potem wymieniać USB sterownik iPhone 6. Zamówić taką usługę zawsze możecie u nas. Nasi fachowcy zajmują się usunięciem podobnych uszkodzeń więcej niż 10 lat. Przed początkiem naprawy majster ujawni wszystkie uszkodzenia gadżetu i według wyboru klienta ustali oryginalne części zamienne czy ich jakościowe analogi. Naprawa mobilnych urządzeń spełnia się jeden dzień. Do tego, że, każdemu klientowi my gotowe zaproponować usługę terminowej naprawy iPhone. Po wykonaniu pracy nadamy Wam gwarancję do pół roku. Chcecie otrzymać konsultację? Skorzystajcie się usługą wstecznego dzwonku czy odwołajcie się do jednego z serwów "Gadget Serwis".

Wymiana sterownika zasilania iPhone 6

Sterownik zasilania iPhone 6 to jest jedna z głównych układów scalonych, obecnych na głównej płacy urządzenia. Ten element kontroluje pracę akumulatora i ponosi odpowiedzialność za zasilanie innych układów scalonych i urządzeń. Jeśli na tę układ scalony popada wilgoć czy kurz, on może zepsuć się. Analogiczny wynik jest możliwy przy silnym mechanicznym obrażeniu urządzenia. Bądź co bądź, jeśli taki problem ma miejsce, telefon nie potrafi normalnie funkcjonować dopóki nie będzie przeprowadzona wymiana sterownika iPhone 6. Warto odznaczyć, że w odróżnieniu od mnóstwa drugich uszkodzeń ten wypadek nie jest małostkowym. Dla wymiany sterownika iPhone 6 jest koniecznie ogromne doświadczenie, nie mówiąc już o specjalne narzędzie. Naszemu fachowcowi zdarzy się niemało popracować nad usunięciem tego uszkodzenia. Naprawcze prace w "Gadget Serwis" odejmują nie więcej niż jeden dzień. Pracujemy jak z oryginalnymi detalami, tak i z ich jakościowymi analogami, a także nadajemy gwarancję na dokonane usługi.

Odnowienie iPhone 6 po trafieniu wody

Kropla wody, co przeniknęła wewnątrz korpusu telefonu, zdolna zburzyć główne układy scalony, wskutek czego urządzenie przestaje funkcjonować. Jeśli Wasz iPhone 6 przebywał w wodzie, czy prosto długo leżał w wilgotnym miejscu - nie zostawajcie tego bez uwagi. Nawet jeśli on przedłuża normalnie funkcjonować, to jeszcze nie oznacza, że nieszczęście przeszło obok. Przez pewien czas reszty wilgoci wywołają korozję, co doprowadzi do rujnacji kontaktów i, odpowiednio, do uszkodzenia telefonu. Żeby tego nie stało się, od razu po kontakcie z wodą przynieście Wasz telefon do nas. Doświadczeni fachowcy całkiem rozbiorą urządzenie, usuną reszty wilgoci i zbiorą go ponownie. Ta usługa zajmie nie więcej niż 3 godziny. Operatywnie wykonamy odnowienie iPhone 6 po płynie, a także przeprowadzimy rzetelną diagnostykę, co pozwoli ujawnić możliwe uszkodzenia. Chcecie poznać koszt usługi? Zadzwońcie do naszego serwisowego centrum i otrzymajcie dokładną konsultację.

Odnowienie iPhone 6 po upadku

W 80% wypadków przyczyną powstania poważnych uszkodzeń stają się mechaniczne obrażenia, otrzymane przy upadku czy silnym ciosie telefonu o twardą powierzchnię. Nawet jeśli po takim incydencie widzianych obrażeń na korpusie nie pozostało i na pierwszy rzut oka, zdaje się, że telefon pracuje tak samo dobrze, jak wcześniej-nie łudźcie się.

Żeby nie znaleźć się do nieumiejętnego położenia, odwiedźcie nasz salon serwisowej obsługi i zamówcie usługę odnowienia iPhone 6 po upadku. Ta procedura włącza ogólną diagnostykę gadżetu i usunięcie uszkodzeń, zaistniałych przy ciosie. W razie potrzeby wymiany detali zaproponujemy Wam oryginalne części zamienne czy jakościowe kopie, od czego dużo, w czym będzie zależał koszt pracy. Biura "Gadget Serwis" pracują w kilku rejonach Warszawa, toż koniecznie znajdziecie serwisowe centrum w pobliżu domu czy biura.