Wymiana szybki (szkła) iPhone 6

iPhone 6 jest szeroko znany dzięki jego jakości i stabilności w pracy. Jednak, jeśli stale dostawać i chować jego do kieszeni, jest duża wiarygodność uronić jego i zaszkodzić ochronny ekran. W takim wypadku Państwu jest potrzebna wymiana szkła, którą można wykonać w serwisie w Warszawie.

Wymiana szybki (szkła) iPhone 6

Wymienić uszkodzony detal na nową należy jak najwcześniej. Jeśli wymiana będzie dokonana z zatrzymaniem, to przez piknięcia może przesiąknąć wilgoć, która unieruchomi główne detale urządzenia. Zamawiać usługę warto tylko u doświadczonych specjalistów, które akuratnie wykonają tę procedurę.

Wymiana szybki na iPhone 6 — to jest praca dla ekspertów naszego centrum serwisowego. Warszawa pozwala odebrać do ekipy tylko fachowców, którym pod siłę dokonać nawet bardziej skomplikowaną pracę. Nasza ekipa przeprowadzi jakościową naprawę waszego telefonu i przywróci do późniejszego korzystania przygotowane do eksploatacji urządzenie. Cena na nasze usługi leży w dostępnych zasięgach. To pozwala odwołać się do nas o pomocy każdego chętnego.

wymiana szybki iphone

ModelCzas
Wymiana szybki (szkła) iPhone 43-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 4S3-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 53-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 5C3-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 5S3-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 63-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 6 Plus3-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 6S3-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 6S Plus3-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPhone SE3-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 73-4 godz.
Wymiana szybki (szkła) iPhone 7 Plus3-4 godz.