Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-19:00 sb. 11:00-15:00

Odnowiona i hi-tech wersja smartfonów od Apple serii 6S Plus niestety nie obroniona na całe 100% od drobnych uszkodzeń. Nie zważając uwagi na ochronne etui, kejsy i folii, urządzenia niekiedy wymagają sprawdzenia i naprawy. Żeby przedłużyć życie iPhone, kompania "Gadget Serwis" proponuje szeroki spektrum usług co do diagnostyki i zamiany części zamiennych. Ponad 20 rodzajów serwisowych prac, fachowych konsultacji i wysoki poziom obsługi czeka na Państwo w Warszawskim biurze naszego centrum serwisowego. Żeby naprawić gadżet, Państwo może przywieźć jego osobiście alboż wysłać służbą dostawy z dowolnego zakątka Polski!

Wymiana szyby (szkła) iPhone 6S plus

Lekkie i cieniutkie, iPhone serii 6 często "cierpią" pod czas spadku albo okazyjnych ciosów. To najrozpowszechniony problem, co powstaje u użytkowników tej techniki. Jeśli Państwo zauważyli pęknięcie na powierzchni swojego ekranu, nie trzeba starać się samodzielnie rozwiązać problem i wymienić szkło.

Właściwością "jabłuszkowych" gadżetów stało się umocnienie detali między sobą polimernym klejem. Wykwalifikowani fachowcy naszego serwisu usuną resztki uszkodzonego szkła za pomocą współczesnej aparatury, rozgrzewając lepką substancję do wysokiej temperatury. Przed ustaleniem nowego szkła jest potrzebne rzetelne oczyszczanie korpusu od zbędnych kawałeczków w miejscu umocnienia. Mając unikalne urządzenie – separator – potrafimy wymienić uszkodzoną szklaną warstwę, nie dotykając innych zdolnych do działania elementów ekranu. Wysoka precyzja i profesjonalizm naszych fachowców pozwalają odnowić pracę gadżetu w ciągu jednego dnia.

Dzięki takiej cząstkowej naprawie, znacznie Państwo oszczędza swój budżet i w końcu otrzyma ulubiony iPhone, co wygląda jak nowy! Jeśli Państwo życzycy zaoszczędzić – zaproponujemy detale, bardzo podobne do oryginalnego szkła od Apple. Wymiana szkła iPhone 6S Plus – to jest usługa, co nadaje Państwu gwarancję na część zamienną i pracę smartfona.

 

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 6S plus

 

iPhone serii sześć spadł z dużej wysokości albo ucierpiał od dziecięcych zabaw? Być może, on trafił do wody, albo po prostu przez przypadek był przycisnęty w kieszeni? W tych i wielu innych wypadkach odbywa się uszkodzenie cieniutkiego dotykowego ekranu. Fachowcy serwisu "Gadget Serwis" uratowały nie jedną setkę "urażonych" gadżetów, dokonawszy wymianę ekranu (wyświetlacza) iPhone 6S Plus!

Niekiedy doradzamy klientom wymienić tylko górne szkło, pod warunkiem, że ekran dotykowy pracuje bez usterek. Pełna wymiana szybki jest potrzebna, jeśli:

  • zauważalne oczywiste uszkodzenia wyświetlacza i dotyku;
  • telefon bardzo mocno namókł;
  • były dokonane samodzielne nieudane próby usunąć szkło.

Żeby znaleźć racjonalny sposób naprawy smartfona Państwa, przeprowadzimy dokładną diagnostykę za pomocą specjalnej aparatury i ustalimy przyczynę uszkodzenia.

W naszym Warszawskim biurze zawsze są w obecności oryginalne części zamienne dla całej linii techniki Apple. Za życzeniem klienta możemy zaproponować analogi, bliskie za charakterystykami do "macierzystych" detali i bardziej ekonomiczne za ceną. Po wymianie ekranu Państwo otrzyma gwarancję na pracę i nowy wyświetlacz, a także rekomendacje co do późniejszej eksploatacji urządzenia.

 

Wymiana korpusu (obudowy) iPhone 6S plus

W odróżnieniu od swoich poprzedników, model 6S Plus może pochwalić się mocniejszym korpusem, zrobionym z szczególnego unikalnego spławu aluminium serii 7000. Materiał nie pozwala iPhone deformować się w kieszeni spodni i przy ściskaniu, lecz nie zastrzega od możliwych mechanicznych uszkodzeń.

Nasze centrum serwisowe przyjmuje do naprawy telefony z absolutnie różnymi defektami korpusu: piknięcia, głębokie draśnięcia, odparte kąty. Jeśli niema możliwości osobiście dostarczyć swoje urządzenie do naszego warszawskiego biura – można dokonać zróbcie adresową odprawę za pomocą kompanii-przewoźników.

Pogięte i złamane karkasy podporządkowują się pełnej zamianie. W ciągu kilku godzin fachowy pracownik rozbierze gadżet za pomocą specjalnego urządzenia, żeby przenieść całe funkcjonalne moduły do nowego "opakowywania". Za życzeniem, potraficie wybrać dowolny nowy korpus i zrobić swojemu iPhone stylowy wygląd! W biurze serwisu "Gadget Serwis" - zawsze jest w obecności cała kolekcja prawdziwych "jabłecznych" części zamiennych i ich analogów (tańszych, lecz jakościowych).

Jeśli iPhone 6S Plus pechowo spadł albo poddał się silnemu ciosowi - nie trzeba zwlekać, i naraz że zróbcie profilaktyczną diagnostykę. Nasz specjalista przy dokładnej kontroli szybko ujawni uszkodzenie, co uprzedzi możliwe problemy w pracy urządzenia.

 

Wymiana głośnika iPhone 6S plus

Jeśli Państwo zauważyli problemy podczas rozmowy – zła słyszalność, słaby dźwięk albo pełne "milczenie" – iPhone jest potrzebna diagnostyka! Do serwisowych usług kompanii "Gadget Serwis" wchodzi sprawdzenie słuchowych i figuralnych głośników, a także drobnych mechanizmów, które ich otaczają.

W wypadku silnego ciosu (zwłaszcza górną częścią urządzenia) możliwe uszkodzenie samego głośnika albo jego taśmy. Przyczyną powstania problemu może stać wilgoć i późniejsze utlenienie metalicznych elementów, które odpowiadają za dźwięk. Za pomocą specjalistycznej aparatury nasze fachowcy szybko ustalą przyczynę zniknięcia albo pogorszenia słyszalności i dokonają wymianę nie zdolnych do pracy detali.

Jedna z ważnych przewag naszego serwisu – obecność wszystkich potrzebnych akcesoriów montażowych dla szybkiego wznowienia pracy iPhone 6S Plus. Zwracając do fachowych centrów obsługi, Państwo oszczędza swój czas i pieniądze, a także potrafi cieszyć się serwisem wysokiego poziomu!

 

Wymiana przycisku włączenia iPhone 6S plus

Przyciski na gadżetach Apple – to jest słabe miejsce, zwłaszcza podczas aktywnego korzystania z iPhone. Oni zacierają się, wpadają, wypadają i przestają pracować wskutek niestarannego użycia, spadku albo moczenia. Oprócz samych przycisków często cierpią membrany i taśmy, co znajdują się obok.

Fachowców centrum "Gadget Serwis" ciężko zdziwić złamanymi częściami: wymiana przycisku włączenia iPhone 6S Plus przeprowadza się w ciągu kilku godzin, lecz potrzebuje fachowych nawyków i specjalistycznego urządzenia. W wyniku Państwo ponownie potrafi blokować i odblokowywać urządzenie bez przeszkód!

Jeżeli powstały problemy z przyciskami, i Państwo martwi się przez niebaczną ingerencją do smartfonu niefachowych pracowników, to trzeba ufać swój gadżet fachowcom centrum serwisowego. Jeśli w waszym mieście nie ma kompanii, co zajmuje się naprawą techniki Apple – zawsze można zwrócić się do naszego warszawskiego biura albo przesłać telefon za pomocą kurierskiej służby.

Wysoki poziom diagnostyki i naprawy iPhone potwierdza się obecnością na naszym składzie asortymentu oryginalnych "jabłkowych" części zamiennych, a także jakościowych analogów od współczesnych producentów. Po zakończeniu naprawy nadajemy gwarancję na ustalony detal i dokonaną pracę.

 

Wymiana polifonicznego głośnika iPhone 6S plus

Jeśli podczas przeglądu multimedialnych plików albo odpowiadania na połączenia stały widoczne problemy z dźwiękiem, trzeba odwołać się do wykwalifikowanego centrum w celu diagnostyki.

Klienci centrum serwisowego "Gadget Serwis" skarżyli się na złe brzmienie po spadku iPhone albo trafieniu wilgoci do środku. Rzetelnie rozbieramy gadżet, sprawdzamy jego ogólne funkcje i dźwiękowe dynamiki w szczególności. Jeśli naprawa albo zwyczajne suszenie nie dają pozytywnego wyniku, będzie potrzebna wymiana polifonicznego głośnika iPhone 6S Plus. W arsenale naszych fachowców jest całe potrzebne urządzenie, toż procedura może zająć nie więcej 1-2 dni.

Zwracając się do nas, Państwo otrzymuje szerokie spektrum usług. Nie trzeba biegać miastem i "przeczesywać" Internet w poszukiwaniu "macierzystych" części zamiennych do iPhone! Mając w obecności dostateczną ilość części zamiennych, naprawimy telefon operatywnie i jakościowo. Za pragnieniem klienta możemy ustalić polifoniczny głośnik oryginalnej produkcji (Apple), alboż wymienić jego tańszym, lecz nie mniej pewnym  modułem. Na całe ustalone elementy nadaje się gwarancja na kilka miesięcy.

Dla otrzymania dokładnej konsultacji i rekomendacji odnośnie do iPhone starczy zwrócić się do naszych managerów w biurze miasta Warszawa.

 

Wymiana złączenia sprzętu ładującego iPhone 6S plus

Czasami właściciele znaków firmowych iPhone skarżą się na problemy z ładowaniem urządzeń. Powinny obudzić czujność następne symptomy "zachowania" gadżetu:

  • proces ładowania od sieci zajmuje więcej czasu aniżeli zazwyczaj;
  • gadżet niewyraźnie synchronizuje się z komputerem;
  • przy trzymaniu telefonu w rękach ładunkowe gniazdko się rozhuśtuje.

Żeby naprawić pracę urządzenia, wystarczy odwołać się do fachowych specjalistów kompanii "Gadget Serwis", które potrafią dokonać pełnowartościowej diagnostyki, a przy potrzebie – zrealizować wymianę gniazdka ładowania iPhone 6S Plus. W zależności od życzeń klienta, ustalimy nową oryginalną część zamienną produkcji Apple, alboż wymienimy ją na jakościową kopię, nie mniej pewną, lecz tańszą. W każdym razie otrzymujecie gwarancję na dokonaną pracę i części zamienne.

Pracownicy naszego centrum serwisowego specjalizują się na naprawie iPhone i mają w swoim rozporządzeniu wszystkie potrzebne kompletujące i zmienne moduły. Żeby sprawdzić i odnowić jakościową pracę iPhone, wystarczy zawitać do jednego z naszego warszawskiego biura albo wysłać telefon za pomocą kurierskiej służby. Przed tym, jak zwracać się do fachowców, jeszcze raz radzimy przekonać się w zdolności do pracy ładowarki i gniazda.

 

Wymiana złączenia słuchawek iPhone 6S plus

iPhone pracuje całkiem normalnie, lecz podczas przesłuchiwania muzyki i oglądania wideo plików słyszą się obce dźwięki, grzechot albo w ogóle jest pełna cisza? Jedną z przyczyn niskogatunkowego brzmienia może okazać się uszkodzenie albo niezdolność do pracy gniazdka, do którego wstawiają się nauszniki.

Żeby odnowić dźwięk i ujawnić uszkodzenie, można odwołać się do technicznych konsultantów centrum serwisowego "Gadget Serwis". Proponujemy ponad 20 usług z naprawy iPhone, w szczególności dokonujemy wymianę gniazdka słuchawek iPhone 6S Plus.

Być może w konkretnym wypadku Państwa nie będzie potrzeby wymieniać część zamienną, a przyczyna dyskomfortu brzmienia kryje się w złamanym komplecie, uszkodzonym dynamiku albo w usterce w oprogramowaniu. Wykwalifikowani pracownicy naszego serwisu przeprowadzą pełną diagnostykę gadżetu i ujawnią jego "słabe miejsce".

Dla wygody klientów przyjmujemy zamówienia na naprawę od mieszkańców innych miast Polski, korzystając usługami kurierów albo transportowych kompanii.

Gwarancja na części zamiennie (oryginalne albo podobne do oryginałów), współczesne urządzenie i wykwalifikowana pomoc dla gadżetów Apple – to nasza praca, którą wykonujemy z przyjemnością!

 

Wymiana głównej kamery iPhone 6S plus

Hi-tech kamera iPhone 6S Plus ma jedną znaczącą usterkę, charakterystyczną również i "starszym" modelom. Kilka milimetrów występu za granice korpusu robią ją wrażliwą przy spadku z wysokości.

Jeśli cela waszego gadżetu nie włącza się, "wisi" albo robi niskogatunkowe zdjęcia – trzeba odwołać się za pomocą do warszawskiego  biura serwisowej służby "Gadget Serwis". Nasze technologiczni konsultanci, które specjalizują się na gadżetach Apple, dokonają rzetelną diagnostykę i docelową naprawę smartfona.

Nim mówić o wymianie głównej kamery iPhone 6S Plus, koniecznie trzeba przekonać się w celowości takiej manipulacji. Być może usterkę w pracy spowodowały problemy programowego charakteru, co ujawni dokładna diagnostyka smartfona fachowcem. W wypadkach, kiedy są obecne ślady uszkodzenia kamery wskutek "nurkowania" urządzenia do wody albo spadku, będzie potrzebne usunięcie złamanej części i ustalenie nowej. Zależnie od Państwa możliwości i życzeń, wymienimy kamerę na oryginalną część zamienną od kompanii Apple, albo zaproponujemy jakościowy wariant analoga.

Obecność całego spektrum głównych części zamiennych, specjalistycznej aparatury i wykwalifikowanych pracowników pozwalają nam być jednym z lepszych w swoim segmencie serwisem i dokonywać naprawę szybko i na wyższym fachowym poziomie!

 

Wymiana czołowej kamery iPhone 6S plus

Frontalna kamera iPhone – to jeden z głównych elementów dla rozrywek użytkowników. Świeżutkie "samojebki" z miejsca wydarzeń i zbytkowne portretowe zdjęcia niemożliwe w razie popsucia głównego urządzenia!

Jeśli gadżet rezygnuje włączać przednią kamerę albo robi niskogatunkowe zdjęcia, trzeba obowiązkowo prokonsultować u specjalista. Techniczni fachowcy kompanii "Gadget Serwis" dokonają pełną obserwację urządzenia i ustalą przyczynę usterki w krótki terminy. Zazwyczaj, kamery nie łamią się po prostu: oni stają się niezdolnymi do pracy wskutek silnego ciosu, spadku i "zatopienia". Z iPhonem Państwa stała się podobna nieprzyjemność? Wystarczy przynieść swojego "pupila" do naszego warszawskiego biura natychmiast, nawet jeśli urządzenie dalej robić zdjęcia. Wilgoć albo wewnętrzne uszkodzenia mogą sprowokować niepoprawcze usterki w mikroukład gadżetu, w takim razie naprawa będzie kosztowała o wiele więcej.

W wypadkach, kiedy wymiana frontalnej kamery iPhone 6S Plus jest nieunikniona, proponujemy swoim klientom ustalić oryginalną część zamienną od Apple, alboż analogiczną za funkcjonalnością kopię innych producentów. Bez względu na budżet części zamiennej, nasze centrum serwisowe wydaje gwarancję na ustalony detal.

 

Wymiana czujników światła iPhone 6S plus

Smartfony ostatniego pokolenia obdarzono potrzebnymi i skutecznymi funkcjami, wśród których znajduje się funkcja oszczędzania energetycznego potencjału gadżetu. W wypadkach, kiedy wychodzi z ustroju czujnik oświetlenia, można zauważyć, że wyświetlacz nie gaśnie podczas telefonicznych rozmów. To może doprowadzić nie tylko do szybkiego "lądowania" akumulatora, ale i do niepożądanego odłączania połączenia (ekran i wyświetlacz się nie blokują).

Fachowcy serwisu "Gadget Serwis" pomogą Państwu ujawnić przyczynę dysfunkcji i wrócić gadżet do zwykłej pracy. Złamany czujnik nie potrafi automatycznie regulować poziom oświetlenia ekranu, co z czasem będzie wpływało na poziom czułości dotyku i pracę wyświetlacza.

W całości zdiagnozujemy gadżet Państwa i dokonamy wymianę czujników oświetlenia iPhone 6S Plus jak w tym będzie potrzeba. Taka manipulacja nie zajmuje dużo czasu: w końcu dnia Państwo będzie trzymać w rękach odnowiony iPhone. Koszt usług przeważnie zależy od wybranych przez klienta części zamiennych. Posiadamy szereg oryginalnych części zamiennych od producenta, a także analogiczne kopii – jakościowe, lecz trochę tańsze. Gwarancja na wymienione czujniki wydaje się bez względu na to, który właśnie wariant Państwo wybrali.

Nie trzeba zwlekać z fachową diagnostyką gadżetu w razie powstania problemów: to zaoszczędzi pieniądze Państwa i czas na naprawę.

 

Wymiana mikrofonu iPhone 6S plus

Jeśli rozmówca zamiast głosu Państwa podczas rozmowy słyszy świst albo inne obce dźwięki - przyczyna w uszkodzeniu mikrofonu. Uszkodzenie tego elementu powstaje po silnym ciosie, spadku smartfona na twarde powierzchnie albo przy stałym kontakcie z metalowymi przedmiotami (na przykład, kluczami).

Wymiana mikrofonu iPhone 6S Plus na nowy w centrum serwisowym "Gadget Serwis" rozwiąże problemy z dźwiękiem i przywróci zwykłe rozmowy z kolegami i koleżankami. Mniej niż za godzinę pracownik dokona pełną diagnostykę, akuratnie rozbierze moduł iPhone, usunie złamany detal i zamieni jego nowym.. Znamy cenę czasu, toż w naszym rozporządzeniu zawsze są części zamienne jak od oryginalnego producenta, tak i bardziej dostępne analogi. W naszym warszawskim biurze można potrafić szybko ponowić funkcji swojego gadżetu i wrócić do zwykłego trybu życia.

Bez względu na producenta części zamiennych, nadajemy gwarancję i przeprowadzamy końcową diagnostykę gadżetu po naprawie.

Oszczędzajcie swój czas dla przyjemnych momentów, a my postaramy się, byle wasz telefon pracował prawie, niby zegar!

 

Wymiana akumulatora iPhone 6S plus

Nieprzyjemny, lecz dosyć rozpowszechniony problem iPhone – popsucie baterii, która zabezpiecza autonomiczną pracę urządzenia. Za instrukcją wymiana akumulatora musi odbyć się po 400 pełnych cyklach naładowania, lecz w praktyce można "przyśpieszyć" ten proces samodzielnie. Niestaranne zachowanie z gadżetem, użycie niskogatunkowych gadżetów dдa ładowania albo spadki napięcia sprawiają problem, który można szybko rozwiązać w centrum serwisowym "Gadget Serwis".

Fachowcy naszej kompanii doradzają zwracać się o pomoc, jeśli ładunkowy potencjał smartfona trzyma się mniej niż 10 godzin. Bateria ma właściwość stopniowo obniżać swoją pojemność, a to oznacza, że proces jej popsucia już się zaczął. W wypadkach, kiedy aparat wyłącza się prawie od razu po włączeniu, jest potrzebna bezzwłoczna wymiana akumulatora iPhone 6S Plus. Procedura ustalenia nowego ładunkowego moduła jest nieskomplikowana, lecz potrzebuje zestawu specjalnych przyrządów i kwalifikacji. Techniczne fachowcy naszego warszawskiego biura przeprowadzą pełną diagnostykę iPhone, znajdą przyczynę uszkodzenia i naprawią urządzenie, ustaliwszy nowe części zamienne zamiast niedziałających. Bez względu na to, którą część zamienną wybiera klient do wymiany (oryginalną czy kopię), wydajemy gwarancję na ją terminem od 1 do 6 miesięcy.

Głównie, nie można starać się wymienić akumulator iPhone samodzielnie: nieprofesjonalne ruchy mogą doprowadzić do jeszcze większego uszkodzenia, co potem znacznie zwiększy koszt naprawy!

 

Wymiana przycisku Home iPhone 6S plus

Regularne użycie przycisku Home do przeglądu plików, gier czy nawigacji, a także do powrotu na stronę główną bardzo często doprowadza do przedwczesnego znoszenia tego elementu. Powodem odwołać się do naszego serwisu może stać niepoprawna "praca" przycisku, sztywny odzew albo konieczność dokładać wysiłków przy naciskaniu.

Najczęściej fachowcy serwisu "Gadget Serwis" diagnozują uszkodzenie nie samej plastikowej części przycisku, a jej wewnętrznego kierowania - taśmy czy mikroukładu. Również "zawieszenie" może świadczyć o programowej usterce w iPhone. W dowolnym razie wykwalifikowany pracownik naszej kompanii przeprowadzi pełną diagnostykę i zaproponuje Państwu najlepszy wariant naprawy. Być może, waszemu "pupilowi" będzie potrzebna naprawa oprogramowania alboż wymiana przycisku Home iPhone 6S Plus.

Nie trzeba niepokoić się przez trwałość i jakość procedury! W naszym biurze w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu znajduje się dostateczna ilość części zamiennych jak od oryginalnego producenta (Apple), tak i bardziej demokratycznych za ceną, lecz również jakościowych kopii. Po zakończeniu naprawy  przeprowadzimy końcową diagnostykę, żeby przekonać się w poprawnej pracy iPhone, a także nadamy gwarancję na ustaloną część.

Trwałe doświadczenie pracy i krok za krokiem wykonywanie pracy pozwala nam pomyślnie spełniać dowolne operacje z licencyjną "jabłuszkową" techniką nowego pokolenia!

 

Wymiana alarmu wibracyjnego iPhone 6S plus

Funkcja wibracji przy odłączonym dźwięku – konieczny i obowiązkowy element każdego telefonu, a zwłaszcza iPhone. Przy uszkodzeniach wibracji Państwo nie potrafi w porę kontrolować zawiadomienie i wejściowe połączenia, przebywając na naradzie albo wykładzie. Przyczyna naruszeń takiego planu - silne mechaniczne uszkodzenie aparatu podczas ciosu albo spadku na twardą podłogę, a także trafienie wilgoci do wewnętrznych modułów.

Specjaliści kompanii "Gadget Serwis" nie jeden raz rozwiązywali problem zniknięcia wibracji w iPhone nowego pokolenia, ponieważ naprawa techniki Apple – to nasza bezpośrednia specjalizacja. Znamy, jak przywrócić do życia hi-tech smartfon, zachować jego całość i nienaganny wygląd zewnętrzny.

Po poprzednim testowaniu gadżetu techniczny konsultant ustali główną przyczynę uszkodzenia i przy potrzebności zrealizuje wymianę wibracji iPhone 6S Plus na nowy. Przewaga naszego serwisu – duża ilość zapasowych części zamiennych od oficjalnego producenta. Jeśli Państwo zamierza trochę zaoszczędzić na naprawie, jesteśmy gotowe zaproponować Państwu alternatywne warianty części zamiennych, które kosztują nie tak drogo, jak oryginalne, lecz odpowiadają wszystkim wymogom jakości.

Ostatni etap naprawy iPhone – pełna końcowa diagnostyka i nadanie gwarancji na ustalone elementy terminem od 1 do 6 miesięcy.

 

Wymiana Wi-Fi iPhone 6S plus

Nawet kultowe modele telefonów, takie jak iPhone, mogą stać się "bezradnymi", jeśli w aparacie złamał się moduł Wi-Fi! Żeby ujawnić prawdziwą przyczynę uszkodzenia – wystarczy odwołać się za fachową diagnostyką do warszawskiego biura serwisu "Gadget Serwis"!

Nasze fachowcy myślą, że problem z podłączaniem najczęściej powstaje wskutek mechanicznych uszkodzeń smartfona, trafienia wilgotności do wewnętrznych elementów albo odłączania Wi-Fi modułu od mikroukładu. Jeśli podczas poprzedniej diagnostyki będzie znaleziono zerwanie, pracownik naprawi detal. Jednak, w niektórych wypadkach, kiedy taka "miejscowa" naprawa nie jest efektywna, będzie potrzebna wymiana modułu Wi-Fi w iPhone 6S Plus.

Żeby mieć pewność w wyniku i szybkości naprawy, trzeba ufać swój iPhone tylko profesjonalnym centram serwisowym. Nasza kompania już prawie 10 lat specjalizuje się na technice Apple: wiemy o "jabłkowych" gadżetach nawet więcej, aniżeli ich producenci! Na magazynie naszego warszawskiego biura znajduje się  pełny komplet oryginalnych licencyjnych części zamiennych dla modeli serii 6S Plus. Jeśli Państwo decyduje uciąć budżet naprawy – zaproponujemy Państwu możliwe do przyjęcia warianty analogicznych, jednak nie mniej gatunkowych części zamiennych.

Po zakończeniu wymiany elementu przeprowadzamy ostateczne testowanie telefonu i nadajemy gwarancję na ustalone części zamienne. Już za kilka godzin Państwo otrzyma swój odnowiony gadżet, a my – zadowolenie od dobrze dokonanej pracy!

 

Wymiana audio sterownika iPhone 6S plus

Obce dźwięki podczas przesłuchiwania muzyki albo pełna nieobecność dźwięku mogą rozczarować i pozbijać z tropu właściciela kosztownego iPhone! Żeby odnowić funkcje gadżetu – wystarczy szybciej odwołać się do fachowego serwisu "Gadget Serwis" w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Nasze fachowcy naraz przetestują urządzenie i ujawnią przyczynę defektu. Naprawa dźwiękowego modułu może potrwać kilka godzin: już wieczorem będziecie dzwoniły przyjaciołom i słuchać ulubione tory bez dowolnych przeszkód!

Częściej za wszystko audio kontroler wychodzi z ustroju po silnym ciosie czy spadku telefonu na twardą powierzchnię. Czasami trafienie wilgoci sprawia utleniające procesy: mikroukłady rdzewieją i potrzebują wymiany. Powagę problemu i drogi jej rozwiązania podpowiedzą wykwalifikowane techniczne konsultanci naszego centrum: ich wieloletnie doświadczenie pracy z techniką Apple pozwala szybko poprawiać dowolną "niedokładność" w jej pracy i wrócić iPhone "do życia"!

Wymiana audio kontrolera iPhone 6S Plus potrzebuje specjalistycznego urządzenia i wiedzy: w naszym biurze pracownicy akuratnie rozbierają urządzenie, lutują niesprawne kodeksy i ustalają nowe detale zamiast uszkodzonych. Po montażu przeprowadzamy finałową diagnostykę gadżetu, żeby przekonać się w jego normalnym funkcjonowaniu, i nadajemy gwarancję na element, który było wymieniono.

Dowolne naprawcze prace dokonują się za zgodą klienta: zaproponujemy Państwu kilka wariantów części zamiennych. Oryginalne detale od Apple albo ich jakościowe kopie – wybierać właśnie wam!

 

Wymiana USB sterownika iPhone 6S plus

Niedostrzegalny na pierwszy rzut oka, lecz dosyć ważny element – USB-kontroler – może wyjść z ładu z dowolnego powodu. Częściej za wszystko to smutne wypadki spadku iPhone i ich nieudane doświadczenie "nurkowania" w wodę czy inny płyn. Trafienie drobnego śmiecia i kurzu do luzów gniazdka ładowania również doprowadzają do usterek w jego pracy.

Fachowcy warszawskiego centrum "Gadget Serwis" dokładnie wiedzą, jak pomóc Państwu! Każdego dnia w ciągu ostatnich 10 lat zderzamy się z uszkodzonymi telefonami i znajdujemy wyjście nawet w bardziej skomplikowanych wypadkach. Fachowa pomoc z iPhone może być potrzebna, jeśli:

  • sznur nieszczelnie wchodzi w USB- otwór;
  • urządzenie nie synchronizuje się z komputerem;
  • smartfon nie ładuje się, albo ładunku wystarcza tylko na kilka godzin.

Podczas pierwotnej diagnostyki ujawnimy przyczyny naruszenia, operatywnie dokonamy naprawę albo, przy konieczności, zamianę USB-kontrolera iPhone 6S Plus. Uwzględniając to, że w naszym rozporządzeniu zawsze jest zapas części (oryginalnych i kopii) zamiennych, procedura naprawy iPhone będzie komfortowym pogotowiem ratunkowym dla Państwa!

Nie możecie osobiście przynieść złamane urządzenie do naszego warszawskiego biura? Można skorzystać z usług transportowej dostawy, i naprawimy iPhone, nawet jeśli on "mieszka" w najodległych zakątkach Polski.

Gwarancja jakości, akuratność i fachowość – to są główne argumenty naszego serwisu!

 

Wymiana sterownika zasilania iPhone 6S plus

Jeśli iPhone ładuje się nie do końca albo ma problemy z akumulatorem – trzeba przekonsultować się z fachowcami "Gadget Serwis" i dokonać pełną diagnostykę swojego urządzenia. Czasami problem może dotyczyć kontrolera ładowania i z czasem doprowadzić do pełnego odłączenia gadżetu!

Uszkodzenia kontrolera ładowania powstają wskutek trafienia obcych zanieczyszczeń: kurz i wilgoć wywołują uszkodzenie mikroukładu, i bateria nie może funkcjonować w normalnym trybie.

Nasze techniczne konsultanci wyznaczą powagę problemu już przy pierwszym przeglądzie telefonu: jeśli będzie potrzebna wymiana kontrolera ładowania iPhone 6S Plus – dokonamy naprawę operatywnie i akuratnie, dotrzymując się wszystkich normatywów pracy z taką techniką. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów – to jest piękna rekomendacja i powód ufać nam swojego "jabłkowego" pupila!

Nie trzeba oburzać się pozostać bez związku na długo! W naszym rozporządzeniu zawsze jest dostateczna ilość oryginalnych części zamiennych Apple, toż naprawa potrwa tylko kilka godzin. Na żądanie klienta możemy zaproponować alternatywę "macierzystym" detalom: analogi pracują nie mniej pewnie, lecz kosztują taniej. Końcowa faza naszej naprawy – ostateczne testowanie gadżetu i nadanie gwarancji na ustalone nowe elementy!

Bardziej dokładną informację o pracy biura serwisu "Gadget Serwis" w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu i konsultacji można otrzymać, skorzystawszy się z usługi call-back na naszej stronie internetowej.

 

Odnowienie iPhone 6S plus po trafieniu wody

Niestety technika Apple nie stosuje do klasy tych który mogą pływać, a toż "boi" się trafienia dowolnej wilgoci do korpusu. Po incydencie z zanurzeniem iPhone do wody albo innego płynu, trzeba jaknajszybciej odwołać się do stołecznego biura kompanii "Gadget Serwis". Nasze fachowcy szybko zdiagnozują gadżet, rzetelnie rozbiorą wewnętrzne moduły i wysuszą ich za pomocą fachowego urządzenia. Zazwyczaj, tego wystarczy, żeby odnowić normalną pracę smartfona, lecz niekiedy może być potrzebna wymiana jakiegoś zwłaszcza poszkodowanego od "potopu" elementu.

Fachowcy naszego serwisu są znajome z wszystkimi niuansami pracy "jabłkowej" produkcji, a 10 lat stażu nadają nam pewności w sobie i nieocenione doświadczenie. Jeśli woda "dotknęła" mikroukłady albo przewodzących prąd kanałów – fachowiec zawiadomi Państwo o powstaniu komplikacji i zaproponuje warianty naprawy. We właściwym czasie suszenie może uratować iPhone: usunięcie wilgoci uprzedzi utleniające procesy i zachowa metalowe detale urządzenia w roboczym stanie.

Wznowienie iPhone 6S Plus po trafieniu płynu potrwa pewny czas: w ciągu kilku godzin pracownik naszego centrum zrobi wszystko możliwe, żeby normalizować zewnętrzny i wewnętrzny "stan" telefonu. Po czyszczeniu i końcowej diagnostyce nadajemy gwarancję na pracę i rekomendacje co do późniejszego korzystania. Jeśli Państwo mieszka nie w stolicy – nie zwlekając trzeba wysłać uszkodzony aparat do naszego biura za pomocą kurierskiej dostawy.

Główna porada przy trafieniu waszego smartfon do wody: nie wolno włączać urządzenie i nie trzeba ładować akumulator, a także prosimy Państwa postarać się, żeby jego szybko zdiagnozował pracownik centumu serwisu!

 

Odnowienie iPhone 6S plus po upadku

Najczęstsza przyczyna niesprawnej pracy iPhone – spadek z wysokości na twarde powierzchnie. Wskutek mechanicznego ciosu mogą ucierpieć dowolne elementy urządzenia: duży ekran, czuły dotyk, szkło, zewnętrzna obudowa, a także wewnętrzne moduły.

Jeśli gadżet pechowo wylądował, fachowcy kompanii "Gadget Serwis" w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu pomogą szybko zarysować podziałki uszkodzenia, uratować całe elementy i wymienić złamane części zamienne nowymi licencyjnymi analogami. Żeby naprawa odbywała się szybko i "bezboleśnie" dla właściciela, na naszym magazynie przechowuje się duża ilość głównych konstruktywnych detali dla iPhone 6S Plus. Mieszkańcy poza Warszawą nie mogą osobiście przynieść urządzenie do naszego biura? Na pomoc przyjdą transportowe kompanie i kurierskie służby, z którymi współpracujemy w granicach całej Polski.

Nie planowały ponosić wiele kosztów na spontaniczną naprawę? Zaproponujemy Państwu jakościowe "namiastki" oryginalnych konstruktywnych elementów, które będą pracować tak samo pewnie, lecz będą kosztowały znacznie taniej. Dowolne działania po wymianie towarzyszymy gwarancyjną dokumentacją terminem od 1 do 6 miesięcy.

Wznowienie iPhone 6S Plus po spadku może zająć kilka godzin: nasz fachowiec rzetelnie i akuratnie rozbierze gadżet, żeby sprawdzić całość wewnętrznych komponentów i mikroukładów. Wśród przewag naszej kompanii – kontrola i testowanie smartfona po naprawie: na końcowym etapie sprawdzamy nie tylko całość i zdolność do pracy detali, ale i przydzielamy uwagę do oprogramowania. Kompleksowe usługi i wiedza wszystkich niuansów pracy iPhone pomaga nam spełniać serwisową obsługę klientów na najwyższym poziomie!

Dla tego żeby końcowy wynik był pozytywny, nie trzeba eksperymentować ze służbami serwisu. Żmudna praca po wznowieniu kosztownego iPhone powinna wykonywać się tylko wykwalifikowanym personelem!

Żeby uściślić koszt pracy albo przekonsultować co do problemów z  telefonem, można skorzystać z  poczty e-mail, telefonem albo usługą call-back na naszej stronie internetowej.