Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Naprawa po zalaniu iPhone 6S Plus

Naprawa po zalaniu iPhone 6S Plus
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Naprawa po zalaniu iPhone 6S Plus

Czas realizacji: od 24 godzin
Gwarancja: 0 dni
Cena:
120 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Naprawa iPhone 6S Plus po zalaniu (trafieniu wody)

Niestety iPhone 6S nie jest dostosowany do kontaktu z wodą zatem trzeba unikać jego zamoczenia. Po incydencie z zanurzeniem iPhone do wody albo innego płynu, trzeba jak najszybciej udać się do biura firmy ?Gadget Serwis?. Nasi fachowcy szybko zdiagnozują gadżet, dokładnie rozbiorą wewnętrzne moduły i wysuszą je za pomocą fachowego urządzenia. Zazwyczaj to wystarczy, żeby przywrócić normalną pracę smartfona, lecz niekiedy może być potrzebna wymiana jakiegoś szczególnie poszkodowanego w skutek zalania elementu.

Fachowcy naszego serwisu są zaznajomieni ze wszystkimi niuansami pracy gadżetów od Apple, a 10 lat stażu dodają nam pewności siebie, nie wspominając o naszym nieocenionym doświadczeniu. Jeśli woda ?dotknęła? mikroukładów albo przewodzących prąd kanałów ? fachowiec zawiadomi Państwa o powstaniu komplikacji i zaproponuje warianty naprawy. We właściwym czasie suszenie może uratować iPhone: usunięcie wilgoci uprzedzi procesy utleniające i zachowa metalowe detale urządzenia w dobrym stanie.

Wznowienie iPhone 6S Plus po trafieniu płynu potrwa pewien czas: w ciągu kilku godzin pracownik naszego centrum zrobi wszystko co możliwe, żeby znormalizować zewnętrzny i wewnętrzny ?stan? telefonu. Po czyszczeniu i końcowej diagnostyce nadamy gwarancję na pracę i rekomendacje co do późniejszego korzystania. Jeśli Państwo nie mieszkacie w stolicy, wyślijcie swój gadżet kurierem.

Główna porada przy trafieniu waszego smartfona do wody: nie wolno włączać urządzenia i ładować akumulatora. A także prosimy jak najszybciej oddać go w ręce pracownika centrum serwisowego w celu diagnozy!