Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana baterii iPhone 6S Plus

Wymiana baterii iPhone 6S Plus
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana baterii iPhone 6S Plus

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
139 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana baterii (akumulatora) iPhone 6S Plus

Nieprzyjemny, lecz dosyć rozpowszechniony problem iPhone to popsucie baterii, która zapewnia autonomiczną pracę urządzenia. Według instrukcji wymiana akumulatora musi odbyć się po 400 pełnych cyklach naładowania, lecz w praktyce można przyśpieszyć ten proces samodzielnie. Niestaranne obchodzenie się z gadżetem, użycie niskogatunkowych ładowarek albo spadki napięcia sprawiają problem, który można szybko rozwiązać w centrum serwisowym ?Gadget Serwis?.

Fachowcy naszej firmy radzą zwracać się o pomoc, jeśli bateria smartfona trzyma mniej niż 10 godzin. Bateria stopniowo obniża swoją pojemność, a to oznacza, że proces jej popsucia już się zaczął. W przypadku, kiedy aparat wyłącza się prawie od razu po włączeniu, jest potrzebna bezzwłoczna wymiana akumulatora w iPhone 6S Plus. Procedura wstawienia nowego akumulatora jest nieskomplikowana, lecz potrzebuje zestawu specjalnych przyrządów i kwalifikacji. Techniczni fachowcy naszego warszawskiego biura przeprowadzą pełną diagnostykę iPhone, znajdą przyczynę uszkodzenia i naprawią urządzenie, wstawiając nowe części zamienne zamiast niedziałających. Po zakończeniu naprawy wydajemy gwarancję od 1 do 6 miesięcy.

Nie powinno się wymieniać akumulatora iPhone samodzielnie. Nieprofesjonalne ruchy mogą doprowadzić do jeszcze większego uszkodzenia, co potem znacznie zwiększy koszt naprawy!