Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana kontrolera audio iPhone 6S Plus

Wymiana kontrolera audio iPhone 6S Plus
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana kontrolera audio iPhone 6S Plus

Czas realizacji: od 24 godzin
Gwarancja: 90 dni
Cena:
349 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana kontrolera audio (sterownika) iPhone 6S Plus

Obce dźwięki podczas słuchania muzyki albo pełna nieobecność dźwięku może rozczarować właściciela kosztownego iPhone! Żeby odnowić funkcje gadżetu ? wystarczy jak najszybciej zwrócić się do fachowego serwisu ?Gadget Serwis? w Warszawie. Nasi fachowcy od razu przetestują urządzenie i ujawnią przyczynę defektu. Naprawa dźwiękowego modułu może potrwać 24 godziny.

Najczęściej audio kontroler psuje się w wyniku silnego ciosu, czy spadku telefonu na twardą powierzchnię. Czasami trafienie wilgoci sprawia utleniające procesy: mikroukłady rdzewieją i potrzebują wymiany. Powagę problemu i jego rozwiązanie określą wykwalifikowani technicznie konsultanci naszego centrum: ich wieloletnie doświadczenie pracy z gadżetami Apple pozwala szybko naprawić dowolną usterkę i przywrócić iPhone ?do życia?!

Wymiana audio kontrolera iPhone 6S Plus wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy. W naszym biurze pracownicy dokładnie rozbierają urządzenie i wstawiają nowe detale zamiast uszkodzonych. Po montażu przeprowadzamy finałową diagnostykę gadżetu, żeby przekonać się co do jego poprawnego funkcjonowania oraz dajemy gwarancję na element, który był wymieniony.