Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana kontrolera ładowania iPhone 6S Plus

Wymiana kontrolera ładowania iPhone 6S Plus
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana kontrolera ładowania iPhone 6S Plus

Czas realizacji: od 24 godzin
Gwarancja: 90 dni
Cena:
249 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana kontrolera ładowania (Układ U2) iPhone 6S Plus

Jeśli iPhone ładuje się nie do końca albo ma problemy z akumulatorem ? trzeba skonsultować się z fachowcami ?Gadget Serwis? i dokonać pełnej diagnostyki swojego urządzenia. Czasami problem może dotyczyć kontrolera ładowania i z czasem doprowadzić do pełnego zepsucia się gadżetu!

Uszkodzenia kontrolera ładowania powstają wskutek trafienia obcych zanieczyszczeń. Kurz i wilgoć wywołują uszkodzenie mikroukładu i bateria nie może funkcjonować w normalnym trybie.

Nasi techniczni konsultanci określą powagę problemu już przy pierwszym przeglądzie telefonu: jeśli będzie potrzebna wymiana kontrolera ładowania iPhone 6S Plus ? dokonamy naprawy dokładnie i sprawnie, trzymając się wszystkich zasad pracy z taką techniką. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów ? to doskonała rekomendacja i powód byście powierzyli nam swój gadżet!

Na naprawę gadżetu nie trzeba czekać długo. W naszych zasobach zawsze jest dostateczna ilość części zamiennych, więc naprawa potrwa tylko kilka godzin. Końcowa faza naszej naprawy ? to ostateczne testowanie gadżetu i nadanie gwarancji na ustalone nowe elementy!

Szczegółowe informacje na temat pracy biura serwisu ?Gadget Serwis? w Warszawie otrzymasz u naszego konsultanta przez telefon.