Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6S Plus

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6S Plus
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6S Plus

Czas realizacji: od 2-3 dni
Gwarancja: 90 dni
Cena:
449 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6S Plus

Nawet kultowe modele telefonów, takie jak iPhone, mogą stać się nieużyteczne jeśli w gadżecie zepsuł się moduł Wi-Fi! Żeby ujawnić prawdziwą przyczynę uszkodzenia wystarczy zwrócić się za fachową diagnostyką do warszawskiego biura serwisu ?Gadget Serwis?!

Nasi fachowcy twierdzą, że problem z połączeniem najczęściej powstaje wskutek mechanicznych uszkodzeń smartfona, trafienia wilgoci do wewnętrznych elementów albo odłączeniu modułu Wi-Fi od mikroukładu. Jeśli podczas poprzedniej diagnostyki znajdzie się odłączenie, pracownik naprawi detal. Jednak, w niektórych wypadkach, kiedy taka ?miejscowa? naprawa nie jest efektywna, będzie potrzebna wymiana modułu Wi-Fi w iPhone 6S Plus.

Żeby mieć pewność co do wyniku i szybkości naprawy, trzeba powierzyć swój iPhone tylko profesjonalnym centrom serwisowym. Nasza firma już ponad 10 lat specjalizuje się w naprawie gadżetów Apple: wiemy o ?jabłkowych? gadżetach nawet więcej, niż ich producenci! W magazynie naszego warszawskiego biura znajduje się pełny komplet części zamiennych dla modeli serii 6S Plus.

Po zakończeniu wymiany elementu przeprowadzamy ostateczne testowanie telefonu i damy gwarancję na ustalone części zamienne. Już za kilka dni otrzymacie Państwo swój odnowiony gadżet, a my ? satysfakcję z wykonanej pracy!