WAŻNA INFORMACJA - zobaczyć

Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana obudowy iPhone 6S Plus

Wymiana obudowy iPhone 6S Plus
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana obudowy iPhone 6S Plus

Czas realizacji: od 3-5 godzin
Gwarancja: 180 dni
Cena:
299 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana obudowy (korpusu) iPhone 6S Plus

W odróżnieniu od swoich poprzedników, model 6S Plus może pochwalić się mocniejszym korpusem, zrobionym ze szczególnego stopu aluminium serii 7000. Materiał nie pozwala iPhonowi deformować się w kieszeni i przy uciskaniu, lecz nie chroni od możliwych mechanicznych uszkodzeń.

Nasze centrum serwisowe przyjmuje do naprawy telefony z absolutnie różnymi defektami korpusu: pęknięcia, głębokie draśnięcia, nierówne kąty. Jeśli nie ma możliwości osobistego dostarczenia urządzenia do naszego warszawskiego biura ? można wysłać sprzęt kurierem.

Pogięte i zepsute obudowy można wymienić. W ciągu 3-5 godzin pracownik rozbierze gadżet za pomocą specjalnego urządzenia, żeby przenieść całe funkcjonalne moduły do nowej obudowy. Wedle życzenia, możecie wybrać dowolny nowy korpus i odnowić wygląd swojego iPhona!

Jeśli iPhone 6S Plus pechowo upadł albo był poddany silnemu ciosowi ? nie trzeba zwlekać — zrób profilaktyczną diagnostykę. Nasz specjalista przy dokładnej kontroli szybko ujawni uszkodzenie, która pokaże możliwe problemy w działaniu urządzenia