Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana szybki (szkła) iPhone 6S Plus

Wymiana szybki (szkła) iPhone 6S Plus
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana szybki (szkła) iPhone 6S Plus

Czas realizacji: od 2-4 godzin
Gwarancja: 180 dni
Cena:
239 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana szybki (szkła) iPhone 6S Plus

Lekkie i cieniutkie, iPhone serii 6 często psują się podczas upadku lub innych mechanicznych czynników. To powszechny problem, który powstaje wśród użytkowników tej techniki. Jeśli zauważyli Państwo pęknięcie na powierzchni swojego ekranu, nie trzeba starać się samodzielnie rozwiązywać tego problemu i wymieniać szkła.

Zaletą gadżetów od Apple jest umocnienie detali pomiędzy sobą za pomocą kleju polimerowego. Wykwalifikowani fachowcy naszego serwisu usuną resztki uszkodzonego szkła za pomocą współczesnego sprzętu, rozgrzewając lepką substancję do wysokiej temperatury. Przed wstawieniem nowego szkła potrzebne jest rzetelne oczyszczanie korpusu od zbędnych kawałeczków w miejscu umocnienia. Mając unikalne urządzenie ? separator, możemy wymienić uszkodzoną szklaną warstwę, nie dotykając innych zdolnych do działania elementów ekranu. Wysoka precyzja i profesjonalizm naszych fachowców pozwalają przywrócić działanie gadżetu w ciągu 2-4 godzin.

Dzięki takiej częściowej naprawie, znacznie obniżą się koszty renowacji, a klient otrzyma ulubiony iPhone, który wygląda jak nowy! Wymiana szkła w iPhone 6S Plus ? to usługa, która da Państwu gwarancję na część zamienną i działanie smartfona.