Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana tylnej kamery iPhone 6S Plus

Wymiana tylnej kamery iPhone 6S Plus
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana tylnej kamery iPhone 6S Plus

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
349 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana tylnej kamery iPhone 6S Plus

Kamera iPhone 6S Plus ma jedną znaczącą wadę, która występuje również w starszych modelach. Kamera wystaje lekko za korpus i jest wrażliwa na upadek z wysokości.

Jeśli kamera waszego gadżetu nie włącza się, zawiesza się, albo robi niskogatunkowe zdjęcia ? trzeba zwrócić się o pomoc do warszawskiego biura ?Gadget Serwis?. Nasi konsultanci, którzy specjalizują się w gadżetach Apple, dokonają rzetelnej diagnostyki i naprawy smartfona.

Zanim mówić o wymianie głównej kamery iPhone 6S Plus, koniecznie trzeba przekonać się co do jej konieczności. Być może usterkę w pracy spowodowały problemy w oprogramowaniu, które ujawni dokładna diagnostyka smartfona przez fachowca. W przypadkach, kiedy są obecne ślady uszkodzenia kamery wskutek zamoczenia urządzenia w wodzie albo spadku, będzie potrzebne usunięcie zepsutej części i wstawienie nowej.

Obecność wielu części zamiennych, specjalistycznego sprzętu i wykwalifikowanych pracowników pozwalają nam być jednym z najlepszych w swoim fachu serwisem i wykonywać naprawy szybko i na najwyższym poziomie!