Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Naprawa po zalaniu iPhone 6S

Naprawa po zalaniu iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Naprawa po zalaniu iPhone 6S

Czas realizacji: od 24 godzin
Gwarancja: 0 dni
Cena:
120 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Naprawa iPhone 6S po zalaniu (trafieniu wody)

Dotykowy ekran i czułe mikroukłady iPhone są wrażliwe na wodę. I chociaż ?jabłkowa? technika dużo potrafi, pływanie to jedna funkcja, której producenci nie uwzględnili! Jeśli wasz gadżet przypadkowo miał styczność z płynem ?konieczna jest bezzwłoczna serwisowa diagnostyka w fachowym centrum technicznym.

Fachowcy firmy ?Gadget Serwis? prawie codziennie ratują iPhony, które trafiły do wody! Z własnego doświadczenia możemy potwierdzić, że im szybciej zwrócicie się o pomoc, tym więcej szans na odnowienie i naprawę telefonu. Samodzielne ?suszenie? gadżetu może okazać się nie tylko bezskutecznym, ale i pogorszyć stan urządzenia. W żadnym wypadku nie powinno się włączać telefonu albo go ładować!

Wykorzystując specjalny sprzęt, nasi fachowcy rozbierają smartfon na części i rzetelnie suszą każdy detal. We właściwym czasie ingerencja fachowca pomoże uratować telefon od utlenienia mikroukładów i innych metalowych elementów. Kilka godzin wysuszania, czyszczenia i rewizji ? i gadżet Państwa znowu jest gotowy do pracy!

Czasami, w przypadku silnego uszkodzenia albo zwłoki, urządzenie potrzebuje wymiany funkcjonalnych elementów (akumulator, mikrofon, kamera i tym podobne). Nasz pracownik zawiadomi Państwa o konieczności wstawienia nowej części zamiennej i zaproponuje możliwe warianty wymiany. Na dowolne akcesoria montażowe, które wymieniamy, dajemy gwarancję od 1 do 6 miesięcy.