Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana baterii iPhone 6S

Wymiana baterii iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana baterii iPhone 6S

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
140 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana baterii (akumulatora) iPhone 6S

Akumulator, który stracił pojemność ? to dosyć rozpowszechniony problem wśród miłośników iPhone. Nie zważając na ?termin przydatności?, bateria może popsuć się szybciej pod warunkiem aktywnego i nierozważnego korzystania. Do serwisu ?Gadget Serwis? często zwracają się klienci z niedziałającymi gadżetami przez korzystanie z niskogatunkowych ładowarek albo spadki napięcia w sieci.

Jeśli smartfon nie trzyma ładunku w ciągu dnia (8-10 godzin) ? to powód, aby zwrócić się do fachowców i zrobić diagnostykę urządzenia. Nie spodziewajcie się, że akumulator z czasem będzie odnawiał się: proces straty potencjału będzie przyśpieszał codziennie. Pomożemy Państwu rozwiązać problem z ładowaniem: według wyników pierwotnej diagnostyki fachowiec naszego centrum uzasadni potrzebę naprawy albo wymiany akumulatora iPhone 6S. Obecność specjalnego sprzętu i potrzebnych części zamiennych pozwala robić to szybko i komfortowo dla Państwa.

Główny warunek ? aby nie starać się wymienić zepsutej baterii samodzielnie! Właściwości techniki Apple wymagają delikatności i profesjonalizmu: zwracajcie się do biura ?Gadget Serwis?, gdzie wykwalifikowani fachowcy usuną uszkodzenie w ciągu 30 minut!