Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 6S

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 6S

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana ekranu (wyświetlacza) iPhone 6S

Nadwrażliwy dotykowy ekran iPhone 6 jest bardzo podatny na uszkodzenia podczas spadku z wysokości, zamoczenia itd. Jeśli gadżet zostanie uszkodzony przez nadmierne przyciśnięcie go w kieszeni albo torbie ? jest potrzebna bezzwłoczna diagnostyka w centrum serwisowym!

W naszej firmie codziennie pomagamy swoim klientom odnowić działanie urządzeń i wykonujemy wymianę ekranu (wyświetlacza) iPhone 6S. Konieczność takiej procedury wyznaczamy podczas pierwotnej diagnostyki gadżetu. Jeśli uszkodzenia są powierzchowne i wyświetlacz działa normalnie, doradzimy Państwu, aby zrobić tylko

wymianę górnego szkła. Za pomocą współczesnego sprzętu sprawdzimy funkcjonalne możliwości urządzenia i stopień uszkodzenia. Ekran trzeba będzie wymienić na nowy jeśli widoczne są silne uszkodzenia, jeśli telefon długo był w wodzie (albo innym płynie), albo jeśli Państwo samodzielnie już starali się wyciągnąć rozbite szkło i uszkodzenie się zwiększyło.

Można nie martwić się o szybkość i jakość naprawy: w ciągu godziny funkcjonalność smartfona będzie odnowiona. Oprócz naprawy otrzymacie pełne testowanie gadżetu po wymianie detali i gwarancję na wykonane prace. Gwarancję dajemy na 1-6 miesięcy.