Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
129 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana gniazda ładowania iPhone 6S

Zauważyliście, że czas autonomicznej pracy iPhone znacznie skrócił się, a proces ładowania zajmuje więcej godzin, niż wcześniej? Takie symptomy, a także nieefektywna synchronizacja gadżetu z komputerem albo laptopem mogą świadczyć o zepsutym gnieździe ładowania.

Wykwalifikowana diagnostyka w centrum serwisowym ?Gadget Serwis? pozwoli Państwu ujawnić przyczynę uszkodzenia i sprawnie przywrócić telefon do ?roboczego? stanu. Nasi fachowcy wiedzą wszystko o gadżetach Apple i mogą wykonać ponad 20 rodzajów napraw w warszawskim biurze firmy. Chcecie, żeby waszym iPhonem zajęli się fachowcy, lecz nie macie możliwości przyjechać do Warszawy samodzielnie? Można zamówić usługę przewozu w dowolnej transportowej firmie i już za 1 dzień wasz gadżet będzie u nas!

Na własne oczy możecie zobaczyć problem, jeśli wejście do kabla jest ruchome i ma oczywiste uszkodzenia. Pierwotne testowanie pokaże, czy potrzebna jest wymiana gniazda ładowania iPhone 6S. Po zakończeniu pracy, damy gwarancję i przeprowadzimy końcową diagnostykę urządzenia.