Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana kontrolera ładowania iPhone 6S

Wymiana kontrolera ładowania iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana kontrolera ładowania iPhone 6S

Czas realizacji: od 24 godzin
Gwarancja: 90 dni
Cena:
249 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana kontrolera ładowania (U2) iPhone 6S

Nawet właścicielom iPhone czasem przytrafiają się problemy z akumulatorem i ładunkowym potencjałem swoich gadżetów! Jeśli w najbliższych planach Państwa nie ma kupna nowego gadżetu ? to zróbcie wszystko, co możliwe, żeby przedłużyć normalną pracę swojego telefonu i zwróćcie się o wykwalifikowaną konsultację do serwisu ?Gadget Serwis?!

Czasami problemy z działaniem baterii powstają wskutek zabrudzenia korpusu: nadmiar wody, drobne pyły doprowadzają do popsucia kontrolera ładowania, uszkadzają mikroukłady i szybko ?rozładowują? akumulator.

Fachowa ekipa naszego serwisu szybko ustali przyczynę uszkodzenia i powagę sytuacji. Za pomocą czułego sprzętu przeprowadzimy dokładną diagnostykę i wyznaczymy, co potrzebne jest w tym wypadku: naprawa albo pełna wymiana kontrolera ładowania iPhone 6S. Żeby nie naruszać zwyczajnego rytmu pracy i odpoczynku, przeprowadzamy pracę gadżetu szybko i jakościowo, nie zabierając klientowi dużo czasu! W magazynie naszej firmy znajduje się potrzebny asortyment części zamiennych, co upraszcza obsługę klientów, oszczędza ich czas i koszty. Po zakończeniu naprawy, damy gwarancję i przeprowadzimy końcowe testowanie urządzenia.