Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana mikrofonu iPhone 6S

Wymiana mikrofonu iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana mikrofonu iPhone 6S

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
139 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana mikrofonu iPhone 6S

Wasz iPhone często upada albo regularnie styka się z metalowymi kluczami w torbie? Wskutek takiego działania nierzadko powstaje problem z mikrofonem ulubionego gadżetu.

Według opinii specjalistów serwisu ?Gadget Serwis? uszkodzenie mikrofonu można ujawnić bardzo prosto, nawet samodzielnie. Główna oznaka takiej usterki ? kiedy rozmówca źle słyszy głos albo skarży się na pojawienie się obcego szumu podczas rozmowy. Żeby odnowić działanie gadżetu ? wystarczy odwołać się do warszawskiego

biura naszej firmy. Starannie rozbierzemy telefon i naprawimy uszkodzony moduł w ciągu 30 minut. Jeśli uszkodzenie jest skomplikowane ? będzie potrzebna wymiana mikrofonu iPhone 6S. Na naszym magazynie zawsze jest dostępny potrzebny asortyment części zamiennych, aby mogli Państwo otrzymać sprawny smartfon jak najszybciej!

Co wyróżnia nas od innych centrów naprawczych? Specjalizacja w hi-tech i współczesnej technice Apple. W naszych zasobach jest specjalny sprzęt i narzędzia, które potrzebne są do fachowej diagnostyki i naprawy iPhone. Wykonujemy około 20 rodzajów wymian i dajemy gwarancję na ustalone części zamienne. Jesteśmy pewni w swojej pracy i robimy wszystko co możliwe, żeby zachować wysoką reputację i zdobyć wasze zaufanie!