Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6S

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6S

Czas realizacji: od 2-3 dni
Gwarancja: 90 dni
Cena:
349 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana modułu Wi-Fi iPhone 6S

Smartfon XXI wieku z niepracującym modułem Wi-Fi ? to nieprzyjemność, którą należy szybko naprawić! Fachowcy centrum serwisowego ?Gadget Serwis? rozumieją ważność funkcji Internet połączenia dla abonentów i rozwiązują problem w ciągu kilku dni!

Przyczynami zniknięcia Wi-Fi najczęściej stają się mechaniczne uszkodzenia albo zanurzenie telefonu do jakiegoś płynu. Jeśli wilgoć jest niemożliwie do usunięcia podczas diagnostyki, to w tym wypadku fachowcy doradzają, aby wymienić moduł Wi-Fi w iPhone 6S. Nasi pracownicy rzetelnie rozbiorą iPhone i zrobią pełną diagnostykę jego wnętrza. W naszych zasobach jest wszystko, co potrzebne do naprawy telefonów Apple dowolnej trudności.

Po naprawie damy gwarancję na wymienione moduły, przeprowadzimy końcowe testowanie gadżetu i udzielimy rady co do późniejszego korzystania z iPhone.

Nie możecie znaleźć wykwalifikowanego serwisu w swoim mieście i wymienić Wi-Fi z gwarancją jakości? Polecamy wysłać sprzęt do naszego biura w Warszawie za pomocą firmy kurierskiej: naprawa z transportem będzie trwała nie więcej niż 3-4 dni!