Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana obudowy iPhone 6S

Wymiana obudowy iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana obudowy iPhone 6S

Czas realizacji: od 3-5 godzin
Gwarancja: 180 dni
Cena:
299 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana obudowy (korpusu) iPhone 6S

Plastikowe albo gumowe etui bronią telefon od drobnych draśnięć i uszkodzeń powierzchownej farby korpusu, lecz niestety 100% obrona nie istnieje! Wskutek silnego ciosu, przyciśnięcia albo spadku z wysokości, zewnętrzny korpus iPhone może mocno się uszkodzić, nie zważając na wzmocniony stop aluminium od Apple, który wykorzystuje się przy produkcji.

Jeśli wasz gadżet spotkała nieprzyjemność, specjaliści serwisu ?Gadget Serwis? wiedzą, jak pomóc problemowi! Czym szybciej Państwo dostarczą swój telefon do naszego warszawskiego biura, tym prościej będzie zapobiec możliwym komplikacjom w pracy urządzenia. Nie mieszkasz w stolicy? Wtedy naprawimy smartfon jeśli wyślesz nam go kurierem!

Problem zarysowań, głębokich deformacji, odstających elementów i zewnętrznych pęknięć można rozwiązać poprzez wymianę korpusu iPhone 6S. Więc nie tylko naprawisz iPhone, ale możesz zrobić mu modną stylizację! W zasobach naszego centrum serwisowego posiadamy cały szereg różnych części zamiennych różnego stylu.

Pierwotna i ostateczna diagnostyka, jakościowa naprawa i gwarancja na ustalone elementy ? to przekonywujący powód, aby zwrócić się o pomoc do fachowców!