WAŻNA INFORMACJA - zobaczyć

Centrum serwisowy
i naprawa z dojazdem
+48 530 493 740
pn. - pt. 10:00-18:00 sb. 11:00-14:00

Wymiana przedniej kamery iPhone 6S

Wymiana przedniej kamery iPhone 6S
5%
rabatu w przypadku zamówienia
ze strony internetowej

Wymiana przedniej kamery iPhone 6S

Czas realizacji: od 30 minut
Gwarancja: 180 dni
Cena:
120 zł
Zgłosić naprawe

Naprawa w biurze

Przyjź do naszego biura
(jeżeli mieszkasz w Warszawie)

Wysyłka paczką

Wyślij komórkę paczką
(jeśli jesteś z innego miasta)

Naprawa z dojazdem

Albo zamów naprawe z dojazdem
(jeśli jesteś leniuchem :) )

Wymiana przedniej kamery iPhone 6S

Popsucie frontowej kamery w iPhone 6S to prawdziwy problem dla użytkownika, który nie może już robić pamiątkowych zdjęć selfie oraz prowadzić wideorozmów. Przyczyną usterek tej wrażliwej części mogą stać się zarówno mechaniczne uszkodzenia telefonu, jak i nieoczekiwane trafienie wilgoci do korpusu.

Fachowcy centrum ?Gadget Serwis? radzą, aby zrobić diagnostykę kamery, jeśli zauważono pogorszenie jakości zdjęć albo nie można zobaczyć rozmówcy podczas rozmowy on-line. Pomożemy szybko odnowić funkcje gadżetu i przywrócić komfort jego użytkowania!

Tylko wykwalifikowane i rzetelne testowanie telefonu na specjalnym sprzęcie może ujawnić potrzebę wymiany frontowej kamery iPhone 6S. W naszym warszawskim biurze jest wszystko, co potrzebne do naprawy: zapas części zamiennych i ekipa fachowych pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie i znają się na niuansach działania iPhone. Po zakończeniu końcowej diagnostyki specjalista wypisze Państwu gwarancję na nową kamerę i udzieli rady co do dalszego użytkowania iPhone 6S.